Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem látom, ha valaki ír vagy like-ol, egy hozzászólásomat a hírhuszonnégy oldalon? Eddig láttam. fórum

Miért nem látom, ha valaki ír vagy like-ol, egy hozzászólásomat a hírhuszonnégy oldalon? Eddig láttam. (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 21. 19:53
Látod-látod, ezért írtam és nem rosszindulatból. Csaknem este 8 van és senki nem reagált a kérdésedre. Szerintem ez előre borítékolhattad magadnak. Jobb az ilyet ott kérdezni. Itt sztem a FB-vel kapcsolatban kaphatsz komoly segítséget, de mást nem nagyon.
3. Böbe31 (válaszként erre: 2. - Ficánka5)
2013. jan. 21. 15:10
Az lemaradt ,hogy a facebook eddig jelezte.Nem jó helyre írtam,nem akartam új fórumot nyitni csak gondoltam itt többre jutok.Ha minden igaz azért lenne ez az oldal ,hogy ha valaki nem tud előrébb jutni egy dologban akkor segítséget kér/kérhet?
2013. jan. 21. 14:09
És ezt miért nem ott kérdezed? Ott biztos van hozzáértő, aki örömmel válaszol.
2013. jan. 21. 14:05
Sziasztok! azt szeretném megtudni, hogy miért nem látom ha valaki ír vagy like-ol, egy h.szólásomat a hírhuszonnégy oldalon?Eddig láttam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook