Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem kéri már meg a kezem? fórum

Miért nem kéri már meg a kezem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. nov. 2. 12:06

Lehet, hogy azért nem kéri meg a kezed, mert tudja, hogy mennyire akarod, és nyomást érez... Ilyenkor jön a "csakazértse" effektus. Tapasztalatom szerint, minél görcsösebben szeretne valaki valamit, az óhaj tárgya annál kevésbé szeretné ugyanezt. Vedd lazán, élvezd, hogy szeretitek egymást, sőt taktikaként még az is beválhat, hogy azt érezze, nem akarsz férjhez menni. A férfiak többsége olyan nőkhöz ragaszkodik, akik kevésbé függnek tőle.

Mottó: mindig az van nyerő helyzetben, aki kevésbé "akarja" a kapcsolatot.

Ha viszont még nem volt téma, és nem is tudja, hogy Te mit szeretnél, akkor lehet szimplán annyi, hogy az ő fejében ez még nem fogalmazódott meg, ennek pedig ezernyi oka lehet. De ez csak az én személyes véleményem.

Remélem azért összejön, ha Te ennyire szeretnéd! :)

2010. nov. 2. 11:56
6 év után kérte meg a kezemet.Azóta sem beszéltünk esküvőről,pedig jön a baba :) majd egyszer...
2010. nov. 2. 11:52
köszönöm:) majdcsak lesz valahogy:)
2010. nov. 2. 11:48

Szia.

Szerintem nem kell semmit elsürgetni. Mi a párommal pénteken leszünk 6 évesek. Nekem sem kérte meg a kezem, nem az a lényeg...hanem hogy szeretetben szerelemben éljünk! Ha az anyagi körülmények megengedik és nem muszájból jegyez el akkor meglátod jobban esik majd. Mit ér a gyűrű ha a nincs érzelem és nem szívből jön a leánykérés!?

Ahelyett hogy nyaggatod h mikor kér már meg, inkább üljetek le és beszéljetek az érzelmeitekről egymás iránt, a további közös életről és közös tervekről. Így mindketten megtudjátok hányadán áll a kapcsolatotok.

Sok sikert!

5. f8db0709b8 (válaszként erre: 2. - 86b55d8172)
2010. nov. 2. 11:47
Ne aggódj.Én 2 gyermeket szültem a páromnak,és még azóta sem vett el.Vannak pasik akik nem akarnak házasodni.Nálunk is van mindenre pénz,csak gyűrűre nincs.Igaz azt mondta,ha a kocsi meg lesz,megveszi a gyűrűket,Na a kocsi megvan június óta,azóta csendben van....
4. 86b55d8172 (válaszként erre: 3. - C95c921ae7)
2010. nov. 2. 11:45
:(
2010. nov. 2. 11:42
Hát..nem túl szimpatikus hozzáállás. Nekem is mondtak ilyet egyszer, pár hónap múlva szakítottunk.Persze nem biztos, h nálatok is ez a helyzet.
2010. nov. 2. 11:39
3éve vagyunk együtt, ha rákérdezek azt mondja nincs pénz.... minden másra van, még több is mint egy gyűrű:( vélemény?
2010. nov. 2. 11:38
Miért nem kéri már meg a kezem??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook