Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem képesek arra az emberek, hogy kimondják, hogy nem és vállalják az ezzel járó következményeket? fórum

Miért nem képesek arra az emberek, hogy kimondják, hogy nem és vállalják az ezzel járó következményeket? (beszélgetős fórum)

nov. 28. 02:31
konnyebb igent mondani,mint nemet!
23. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 11. 09:11
Illetlenség nem válaszolni, de én sem válaszolok annak, aki nem ért a szóból. Ha látod, hogy nem vevők rád, hagyd őket békén. Fogadd el!
nov. 10. 22:45
Èn van,akinek mondok nemet, van akinek nem.
nov. 10. 22:24

[link]


Mert vannak emberek akiknek nem szàmit hogy a màsik nem tud uj életet kezdeni mert mindig a miérteken fog kattogni mert nem tudja lezàrni..

Kokler?ràtesz egy utra aztàn magadrahagy..

20. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 14:33

Ne fuss olyan szekér után, amelyik nem akar felvenni!

Mi a fenének fárasztod magad a futással?

Lazíts, csak sétálj lazán az úton tovább. Hidd el utolér valaki, aki megáll melletted, és megkérdi: tőled, elvihet-e valahova, vagy hogy mehet-e veled tovább??

Legyen erőd egyedül menni az úton ahhoz, hogy valaki utólérjen, és önként csatlakozzon hozzád.

19. gyöngy:) (válaszként erre: 16. - 8a5caeb182)
nov. 10. 14:03
Inkább menekülnek.
18. 3066f49f9a (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 14:00
3-4x kérdezed... Miért zaklatod az embereket?
17. simple (válaszként erre: 15. - Amaunet)
nov. 10. 11:41
Csak hónapok óta? Nekem az az érzésem, hogy már évek óta megy ez a téma, de lehet, hogy csak nagyon unom már.
16. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 11:01

Szerintem félnek már Tőled!


Szívesen! :D

15. Amaunet (válaszként erre: 12. - Xochipilly)
nov. 10. 10:36
Épp ezért nem válaszol. Sértő akar lenni. De van, aki ebből sem ért és hónapokon át teszi fel a kérdést, hogy miért nem ír, miért nem válaszol.
14. Szangee (válaszként erre: 13. - Enissa)
nov. 10. 10:29
Igen, én is pontosan erre gondoltam.
13. Enissa (válaszként erre: 9. - Szangee)
nov. 10. 10:21

És jönnének a végtelen kérdések, hogy de akkor miért.... de nem úgy van és a miértek végtelensége.

Valószínű jól ismerik, és így megkímélik magukat a véget nem érő magyarázkodástól.

12. xochipilly (válaszként erre: 11. - Amaunet)
nov. 10. 09:59

Ez igaz de szerintem végtelen tiszteletlenség a másik ember felé.

Én sokkal többre becsülöm azt, aki leírja, hogy bocs nem, mint aki lapít mint az a bizonyos a fűben. És nem kérdezősködök, hogy "de miééért?" mert elmúltam már 6 éves :D

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 09:51

Szerintem annak válaszolnak akikkel kapcsolatosan fontosnak érzik a kapcsolatuk fenntartását.


Azoknak, akik nem tudnak leszakadni valakiről már azért sem válaszolnak, mert félnek, hogy a válaszukkal újabb párbeszédbe kell majd belemenni. Így "menekülnek". Így szeretnének eltünni a térképről, nem létezni a másik számára.

10. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 09:49
Szerintem a nem reagálás sokkal beszédesebb válasz annál mint egy szimpla "bocs nem". Én annak nem reagálok aki minimálisan sem érdekel, hogy hogy fog esni neki, vagy mit fog gondolni rólam, vagy mi lesz a kapcsolatunkkal.
nov. 10. 09:34
Valószínűleg azért, mert mindenki tisztában van vele, hogy ha bárkinek csupán annyit írnának, hogy "nem" sokan nem elégednének meg vele, hanem kíváncsi lenne az indokokra, és lehet, hogy akár erőszakosan, többször is ráírva az illetőre követelné ki, hogy írja meg, hogy miért. De szerintem, ha valaki nem válaszol, arra rá kell tudni, hogy az nem működik.
8. globus (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 09:30

Ha senki szóba sem áll veled, azért gondolkodj el rajta, ennek valami oka van.

Energiavámpírkodsz, fárasztó vagy, érdektelen, rámenős, már kihúztad a gyufát korábban stb? Nem állítom, csak kérdezem.

Általában azokkal is kell tidni szépen kommunikálni, akitől nem akarunk semmit.

7. Enissa (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 09:24

A fórumaid olvasgatva, valószínű én sem válaszolnék már.

Túlgondolod a dolgokat, és rá is görcsölsz.

Lazíts cseppet, akinek fontos vagy keres, írni fog.

6. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 09:22
Mert gerinctelen az emberek többsége. Nincs pofájuk leírni, hogy nem.
5. libikóka (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 08:37
Ha nem kapsz jelet,,az is jel.
nov. 10. 08:33
A végtelen lustaság!
nov. 10. 08:30

Te szegény:(

Engedd már el.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
nov. 10. 08:24
Te generálod ezeket a problémákat.
nov. 10. 07:51

Egyre több férfinél látom, de ugyanígy a női ismerőseim körében is.

Nem akarnak valamit, nem akarnak valahova eljönni, de nem mondják ki, hogy nem, hanem egyszerűen megnézik az üzenetet, de nem reagálnak. Nyilván tudom, hogy nem a válasz, de elvárnám, hogy kimondják, hogy nem, de egyszerűen nem hajlandóak rá. Férfiaknak ugyanúgy 3-4x kérdezem, hogy akkor mindenki megy a maga útján, nem akar tőlem semmit. És semmi válasz. Nyilván én is tudom, hogy nem, de akkor is.

Miért olyan nehéz egy nemet kinyögni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook