Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem hagy békén az exem? fórum

Miért nem hagy békén az exem? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 3. 13:37
Sajnos a lány annyira szerelmes az exemre, hogy az bármit mond elhiszi neki, lehazudhatja a csillagokat is az égről, akkor se történne semmi. Próbáltam beszélni már a lánnyal, nemis 1X nem hitt el semmit, sőt meggyanúsított, hogy mindent én hamisítottam meg.
24. miklósi (válaszként erre: 22. - 0c7adf8ee7)
2015. jún. 3. 13:35
Ezeket meg már mind megtettem:) Azért én se vagyok annyira buta. Remélem ha összeköltöznek megszűnik ez a rémálom, és nem arról van szó, hogy még nem jutott túl rajtam és vissza akarja csinálni a dolgokat, csak ezt is kipróbálja egy kicsit.
23. 31bc25d879 (válaszként erre: 21. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:34

Én pedig ha tényleg ennyire nyomulnak, tiszta vizet öntenék a pohárba és a nőce előtt is nyilvánvalóvá tenném amit gondolok erről. megírnám, hogy a hátam közepére nem kívánom azt a puhapöcsöt és ő keres téged, ő zaklat téged és nem fordítva. Te már számtalan lépést tettél, hogy ne tudjon elérni, de úgy látszik nem tud elfelejteni és még mindig szerelmes beléd...írd csak meg a csajnak illetve kapja meg másolatként.


Veszekedjenek ők ez miatt és magyarázkodjon a pasi. Szerintem rögvest le fog állni.


Sőt csatold mellé, amiket ír és a teló listát, mennyiszer hívott.


Én biztos megjátszanám...

22. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 17. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:30

Az fb-n lehet korlátozni a láthatóságot.

Alkalmazd a letiltásokat, ill. csak az ismerôsök láthatják az oldalat, azok ismerôsei mar nem, stb.

Azt is meg tudod csinálni, hogy meg bejelölni sem tudnak, stb. Aki meg álnév alatt ír, jelented az fb-nek.

21. miklósi (válaszként erre: 20. - 31bc25d879)
2015. jún. 3. 13:29
Aranyosak vagytok, igen bosszankodom miattuk, mert miért nem lehet egy kapcsolatot normálisan lezárni. A nő elérte amit akart. Már megmondtam neki, hogy ő hordja az én levetett szennyesem és nem fordítva. A facet meg úgyse látják letiltottam mindkettőt.
2015. jún. 3. 13:25

Szerintem fordítsd meg a szitut.

Ird ki a fészre, illetve mindkettőnek írd meg, (hadd olvassa a csaj is) hogy te nem akarsz a faszjankó pasitól semmit. Köztetek vége egyszer és mindenkorra mindennek. Megkéred, hogy ne írjon, ne hívjon, ne keressen semmiféle módon mert nem vagy kíváncsi rájuk, az életednek ezt a szakaszát végérvényesen lezártad. És számodra ez az érzés üdvözítő és megfelel.

Ne is leskelődjenek utánad, te sem teszed. Számodra megszűnt létezni és tegyék ezt mindaddig amíg a rendőrséghez nem fordulsz.


És persze elegánsan és nagyvonalúan egy mosolyjel kíséretében kívánj nekik hosszú boldog életet.


Kb. ennyi.

19. b00d33e65c (válaszként erre: 17. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:19

De ha jobban belegondolsz elérték amit akartak!

Velük foglalkozol és idegeskedsz miattuk!

2015. jún. 3. 13:19
Már letiltottam mindenhonnan, akkor másik általam nem ismert számról hívott. Csinált egy másik facebookot és arról írt.
2015. jún. 3. 13:16
Hát nem tudom, megpróbálom egyedül megoldani ezt a problémát, olyan ciki ilyen esetben segítséget kérni. Remélem ha összeköltöznek, akkor le fog állni, mert mint kiderült, azért választotta a másikat, mert az többet foglalkozik vele. A héten van a nagy összebútorozás, ha nem változik valami akkor lépnem kell, mert igazából az idegeimet teszik tönkre mind a ketten. És az a baj, hogy az új barátnő ebben nagyon partner, mert még ő az aki a facebookomat figyeli, hogy mit posztolok ki, vagy milyen fényképet rakok fel. Normális?
16. hot couture (válaszként erre: 8. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:15
Ezeket tiltsd le vagy Te gyere le a Facebookról.
15. hot couture (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:14

De miért állsz vele szóba? Miért reagálsz? miért veszed fel a telefont vagy miért nem tiltod le?

:))))

Mond meg neki, hogy ezzel téged megbántott, h 9 hónapig csalt (még leírni és sok) és nem 10 éves házasok voltatok, hanem 3,5 év, akkor még "friss a dolog"... Ne állj vele szóba! nem érdemli meg. Két dolog miatt hívhat: sajnál emberileg, vagy talonban tart. (1 biztos nem egy magasan iskolázott valaki...)

14. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:10
Szegény csaj is úgy jár, mint te. Csak még nem tudja!
13. b00d33e65c (válaszként erre: 10. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:10

Oké,más a temperamentumunk,de én megmondanám neki,hogy vagy befejezi vagy rágyújtom a házat a p.csába!

Valahogy le kell állítanod!

12. Mutáns Jane (válaszként erre: 4. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:08

Esetleg keresd meg a NANÉ-t, és érdeklődj, ők biztos tudnak tanácsot adni, hogy ilyen esetben mi a teendő.


[link]

2015. jún. 3. 13:04
Nem normál az ürge, az ilyenektől menekülni kell!
2015. jún. 3. 13:04
Jól van értem én, de mi az oka annak, hogy nem tud leszakadni rólam. Már hazudtam, hogy van valakim, erre közölte küldjek már képet róla. Ha lenne is mi köze hozzá.
9. b00d33e65c (válaszként erre: 8. - Miklósi)
2015. jún. 3. 13:01
Hazudozik a pali,és a csaj elhiszi!Ennyi!
2015. jún. 3. 12:59
Na jó bosszantani akar, de miért velem foglalkozik, miért nem az új barátnőjével, akit választott. Állítólag boldogok, összeköltöznek, akkor mégis mi a fenét akar tőlem? és nem csak ő, hanem az új barátnő is megkeresett tegnap, amit nem is értettem. Közölte bármit csinálok nem tudom szétszedni őket. Én egyáltalán nem keresem az exem, akkor ez a nő miről beszél.
7. b00d33e65c (válaszként erre: 4. - Miklósi)
2015. jún. 3. 12:59

Állj a sarkadra és fenyegesd meg egy feljelentéssel!

Egyébként meg,minnél jobban idegesít,annál boldogabb!

2015. jún. 3. 12:58
Már megtettem ezeket, egyedül a munkahelyemen nem tudok számot váltani, mert ott ugye nem rólam szól a történet. Telefonszám csere folyamatban van:)
2015. jún. 3. 12:57

Feljelentés zaklatás miatt.

Bosszantani akar mindenáron.

2015. jún. 3. 12:56
Megtettem, de valamiért mindig megtalál. Már letiltottam mindenhonnan ahonnan lehet. A múltor tettem fel a facebookon egy társkereső oldalra képet, nem tudtam, hogy ő is tag, erre elkezdett mindenféle dolgokat írkálni a képem alá, hogy hazudoztam neki, hogy van pasim meg ilyenet. Mire jó ez neki nem tudom, ha boldog párkapcsolatban él.
2015. jún. 3. 12:55

Kérdezd meg tôle...

Amúgy ne állj vele szóba;

ne reagálj semmire!

Nézd levegônek!

Ha szükséges, telefonszámot váltani, emailcímet megszüntetni, stb.

2. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Miklósi)
2015. jún. 3. 12:52
Miért nem küldöd el a jó büdös francba?
2015. jún. 3. 12:50
A kapcsolatunk 3,5 évig tartott, elég viharos volt, nem laktunk együtt. Decemberben kiderült, hogy van egy másik lány az életében, ami már 9 hónapja tartott, persze hiszti veszekedés stb. őt választotta. De azóta sem hagy békén. Folyamatosan beszámol az új kapcsolata alakulásáról stb, érdeklődik, hogy mi van velem, van-e pasim stb. A régi sérelmeit hozza fel és hogy én milyen voltam a kapcsolatunk idején. Mi a fenét akar még tőlem, miért nem hagy békén, miért élvezi, hogy felszaggatja a régi sebeket?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook