Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem érzem a megkönnyebbülést? Miért várom, hogy mégis keressen? fórum

Miért nem érzem a megkönnyebbülést? Miért várom, hogy mégis keressen? (beszélgetős fórum)


7. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 2. 19:09

Neked kell tudni, hogy ő mit láthatott belőled. Ha az állandó nyekergést, hogy pl. fáradt vagy, persze, hogy beleunt. De akkor jobb is neked egyedül. Ha nem ez volt túlnyomóan, akkor meg nem kellettél neki eléggé.

Viszont ezt a villámgyors törlöm-tiltom mindenhonnan hisztit nem értem. Ez óvodás műsor!

Ennek ellenére még azt várod, hogy keressen??? Bakker…

6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 2. 18:20
Nem te írtad nem rég azt a posztot hogy exhez rohan mindig stb. Ha igen jól tetted.
2022. nov. 2. 17:11
Kicsit elkapkodtad, nem ? aludni kellett volna rá egyet.
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gyöngy:))
2022. nov. 2. 17:08
Hiába akarom, ha nem hajlandó rá, és beszélni se hajlandó… én pedig nem szeretnék könyörögni senkinek…
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 2. 17:00
Az említettek közül melyiktől vártad, hogy majd jobban érzed magad?
2. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 2. 16:58
Mert nem úgy cselekedtél, ahogy szeretnéd. Törölted dacból, de valójában azt akarod, hogy keressen.
2022. nov. 2. 16:47

Fél év után az utóbbi pár hétben megváltozott a kapcsolatunk. Ha külön töltöttük a hétvégét, még egy üzenetet sem küldött, én voltam az, aki inkább kereste őt. Nem tudtam, hogy elhidegült, vagy csak azt várja, mint máskor, hogy én alázkodjak meg és keressem őt, adjam a tudtára, hogy fontos. Mindig hűvösebben viselkedett velem, mint bármelyik más férfi, akivel együtt voltam. Próbáltam ma beszélni még vele, kérdeztem tőle, hogy miért nem foglalkozik már velem, amire az volt a válasza, hogy nagyon elfoglalt vagyok, nem akarja megzavarni, amit csinálok. Egyértelmű, hogy gúnyosan mondta, mert ismerem, de hozzátette, hogy nyílván többet foglalkozna velem, ha nem jönnék azzal, hogy fáradt vagyok.

Írtam neki egy üzenetet, hogy többé soha ne keressük egymást és mindenhonnan töröltem és tiltottam, hogy ne tudjon elérni…

Mégse érzem magam jól. Miért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook