Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem akarja? fórum

Miért nem akarja? (beszélgetős fórum)


16. matutinem (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 08:43
Akkor miért is vagy mellette?-hiszen semmit amire vágysz, nem kapsz meg tőle!
15. bdavid027 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 00:53
Szerintem beszélgess erről vele kicsit mélyebben , hogy miért nem akarja. Ugyanis sok mindenre van valami magyarázat , hogy miért. Lehet akár valamilyen egészségügyi állapot vagy akár valami érzelmi probléma vagy akár mentális vagy lehet, hogy már unja a szexet veled és nem akarja elmondani, hogy nehogy megbántson. Vagy már valahol saját magának hazudik veled kapcsolatban
márc. 2. 00:40
en ilyesmiert menesztettem egy pasimat,mert ez igy nem normalis es sok pasi nem beszel mi a gondja.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
márc. 1. 17:15
Igazad van, nem elég. Sőt, az együtt töltött idő sem elég. Szeretem, de nem adja meg nekem, amire vágyom. Együtt töltött órákra, éjszakákra, különböző programokra. Vagy nincs kedve, vagy igénye, nem tudom.
12. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 21:34
Azt veszem ki abszavaidbol neked amugy sem elèg amennyit egyitt vagytok. Mièrt vagy vele? Miert nem keresel egy minden szempontbol jobban hozzàd illö pasit?
11. katt2 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 19:22
Írj nekem privátban, megírom mit tegyél.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Greeneyed)
febr. 28. 16:06
Én pont erre gondolok. Hogy ahhoz már nem lenne elég merev. Épp ezért kellemetlen szóba hozni ezt nekem, nem akarom megsérteni, vagy hogy még az se legyen, ami eddig volt.
9. Greeneyed (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 13:46

Én mégis arra gondolnék, hogy gond van az erekcióval, talán attól fél, hogy hüvelyi szexhez már nem lenne elég "kemény". Jó lenne erről beszélnetek, mert ez nem csak lelki probléma ebben a korban, a merevedési zavar gyakran komolyabb betegségek első tünete.

A másik tippem az, hogy a védekezéssel van valami problémája, pl. nem akar óvszert húzni.

febr. 28. 11:56

"Néha szexelünk, minden van, csak maga a behatolás nem történik meg"


Ez a "néha szexelünk" azt jelenti, hogy ritkán szexeltek - vagy azt, hogy néha, amikor szexeltek, előfordul, hogy nincs behatolás, de többnyire van? Mert abszolút nem mindegy. Ha legtöbb esetben van behatolás és csak néha nincs, akkor szerintem nincs miért aggódni.

Ha viszont többnyire nincs behatolás, az jelentheti hogy esetleg merevedési problémája van, amit így palástol. Hiába áll fel, behatolás után nem sokkal lekókad.


Egyébként ha nincs behatolás, akkor is elélvez? Mert az is lehet, amit alább írtak, hogy fél, hogy gyorsan elélvez behatolás után.


Amúgy meg nem értem, hogy lehet, hogy nincs behatolás. Ez szerintem abszolút tőled függ. Ráfekszel, beleülsz, magadra húzod - hadd ne részletezzem. Vagy egyszerűen elutasít? Szerintem a pasik alig várják, hogy bejussanak, nem ám hogy kihagyjanak ilyesmit :D

febr. 28. 11:44
Pedig muszáj lesz ràkerdezni…. Mi ezt honnan tudnánk hogy ő mi miatt nem akarja?🤷‍♀️
febr. 28. 11:03
Ennyi idosen az az igazan gaz, hogy nem tudok errol beszelni.
5. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 10:43

5 hónapja csak töprengsz, ahelyett, hogy megkérdeznéd?

Lehet annyira fél, hogy terhes leszel, hogy még gumiban sem vállalná. Vagy a gumi idegen neki, benned meg nem bízik.

Sok a válaszlehetőség, de egyet nem tudok, ami engem mint nőt nem zavarna...

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 09:59
Vagy egy lehetséges ok,hogy túl hamar elmenne.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 09:56

Szex közben egyszerűen mond neki hogy mit szeretnél,,vagy elutasít vagy nem.

Utána már már kézenfekvő hogy beszélni kell róla,,mondjuk amúgy is .

2. Blondie💋 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 28. 09:22

Szia!

Szerintem pedig nem ártana megbeszélni ezt, természetesen tapintatosan,kedvesen.

Azért ez hosszú távon probléma lesz,rányomja a kapcsolatotokra a bélyeget.

febr. 28. 09:16
5 hónapja van kapcsolatom egy 54 éves férfivel. Én 38 vagyok, és még igénylem a szexet. Minden jól működik köztünk, egy probléma van csak. Néha szexelünk, minden van, csak maga a behatolás nem történik meg. Nem értem, miért. Az erekcióval nincs gond, ritka kivétellel. Mi lehet az oka, hogy nem akarja "azt"? Nem akarok rákérdezni, mert tudom, milyen gyenge pontjuk ez a férfiaknak.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook