Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem keresett még? fórum

Miért nem keresett még? (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Lolita2112)
jan. 8. 09:56
Volt egy jó estém hálistennek,hogy utana meg mi lett meg előtte mi volt,kit érdekel akkor jó volt és ennyi,egy buliba mindig így mennek a dolgok nem is vártam többet.
13. lolita2112 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 7. 00:53
orulok amit irtal!van fiu boven talalsz majd vkit kozelebbrol es rendeset is majd!
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Lolita2112)
jan. 6. 18:37
Már nem érdekel,később rájöttem nem hiába történt így,jobb is hogy így alakúlt. Eleve ahol lakik igaz nincs annyira messze,de nem ismerem annyira azt a környeket,jobban örülnék ha valaki a környékemről lenne,illetve eszembe jutott mikor még a buliba voltunk,volt egy csaj aki biztonságiaknak táncolt és én mondtam ne nézd már azt a ribit,tehát ki tudja lehet nem lett volna megbízható,az meg már felejtős akkor.
jan. 6. 00:49
felejsd el ezt a fiut surgosen!keress tovabb!
10. Enissa
jan. 5. 11:25
Úgy gondolom túl okosnak, szépnek tart, azt gondolja a fasorban sincs melletted, még erőt kell neki meríteni. Nem ártana még bátorítani.
jan. 5. 08:03
Majd... ő mondta.
jan. 5. 07:46
Épp keres. De nem talál.
7. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 4. 23:27
Ha a házasságban is ilyen türelmetlen leszel, akkor mégtöbb munkájuk lesz a válóper ügyvédeknek.
6. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 4. 23:22

Az a helyzet, hogy nehezen talál elég vastag karikagyűrűt, meg a masik gyűrűt is elég hatalmas gyémánt kövekkel.

Szóval egész pontosan, jó munkához idő kell.

jan. 4. 23:17

Velünk már minden volt, amit itt kérdeznek.

Kerestek, írtak, szemünkbe néztek, ránk mosolyogtak.

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jan. 4. 22:46
Majd keres. Most szervezi az esküvőt.
jan. 4. 22:39

1. Nem hallotta jól a nevedet.

2. Elfelejtette a nevedet.

3. Nem voltál eléggé érdekes számára végül.

4. Talált később számára jobbat.

5. Nem is akart veled ismerkedni, csak lerázott egy közhellyel.

Stb.


Honnan a fenéből tudnánk mi???

jan. 4. 22:35
Nevemet*
jan. 4. 22:34
Nem régebben egy buliban megismerkedtem egy fiúval,említettem neki a nevét,köszönéskor pedig mondta is hogy majd felkeres. Azóta 5 nap telt el és semmi,miért lehet hogy nem keresett meg? Veletek volt már ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook