Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jó az embereknek azt vágni a másik fejéhez, hogy nem normális, keressen fel orvost? fórum

Miért jó az embereknek azt vágni a másik fejéhez, hogy nem normális, keressen fel orvost? (beszélgetős fórum)


1 2
32. srcrss (válaszként erre: 30. - Csemár)
jan. 25. 08:14
Így van. Pl. én egyéniség vagyok. 😎
31. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Amanda0606)
jan. 25. 08:11
Te ne tartsd velük a kapcsolatot és kész.🤷‍♀️
30. csemár (válaszként erre: 28. - Globus)
jan. 25. 07:59

Lehet, hogy "csak" egyéniség...


Olvastál esetleg Nikola Tesla életéről?

29. srcrss (válaszként erre: 28. - Globus)
jan. 25. 07:59
De nem feltétlenül bolond.
28. globus (válaszként erre: 27. - Panthera2)
jan. 25. 07:57
Azért ha valakiről kb. ötvenen gondolják, hogy fura, az tényleg fura :)
jan. 25. 07:51

Sajnos ez a mentalitás, hozzáállás

manapság gyakori. Felelőtlenül mondják az emberek egymásra hogy bolond. Még csak meg se győződnek arról hogy az e.. Ha valaki az ő szemükben fura, azt mindjárt lebolondozzák.

26. csemár (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 21. 02:06

Felszínes emberek számára ez a legkényelmesebb, hogy lezárjanak egy olyan vitát, amelyben kifogytak az érvekből.

Ne foglalkozz az ilyenekkel!

25. Bichi (válaszként erre: 6. - K-né Zsóka)
jan. 20. 13:46

Sosem szólok hozzá a fórumjaihoz, annyira extrémek, de látszik a személyisége eléggé belőle...

Tudod ez a fórum is arról szól, hogy ő az ádozat, de erre is igaz a mondás, hogy ha mindenki szembe jön az autópályán....

24. Bichi (válaszként erre: 20. - Gyöngy:))
jan. 20. 13:45
Pont ezt akartam kérdezni én is. De gondolom azért, mert egyre kevesebben vannak, akik beszélni akarnak vele...
23. Panna.33 (válaszként erre: 16. - Amanda0606)
jan. 20. 12:54

Nézd, ha én azt kérem valakitől, hogy ne keressen többet, akkor ha üzen is, gyorsan lerázom, ha egyáltalán reagálok.

Ellenkező esetben joggal vélheti, hogy nem gondoltam komolyan a távolságtartásra vonatkozó kérést.

Ha joggal gondolja, hogy nem gondoltam komolyan a távolságtartásra vonatkozó kérést, azt is joggal gondolhatja, hogy mást sem gondolok kololyan.

A szavaknak súlya van, következményei vannak. Ha valakiről kiderül, hogy az ő szava olyan, mint pernye a szélben, úgy is fognak vele viselkedni.

22. srcrss (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 20. 12:54
Engem anyám szokott nem normálisnak nevezni, amikor szembesítem a f@szságaival. 😄
jan. 20. 12:30
Nem tudja mit akar, szerintem. Egy ilyen se veled, se nélküled kapcsolatot akar. Meg te is. De annak mi értelme van? Játszadozunk míg élünk?
20. gyöngy:) (válaszként erre: 16. - Amanda0606)
jan. 20. 12:13

És miért beszéltél vele hajnal kettőig?

Mikor írta az üzenetet, nem kellett volna beszélgetésbe bonyolódni. Akkor mit csodálkozol és értetlenkedsz?

19. michelle.r (válaszként erre: 16. - Amanda0606)
jan. 20. 11:53
Szuper. Lábtörlőt csinálsz magadból, aztán csodálkozol, ha úgy is kezelnek 🫣
jan. 20. 11:52
Nyomulós vagy, Amanda? :)
17. michelle.r (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
jan. 20. 11:51
Miért mész házhoz a pofonért? Miért mész bele újra és újra ugyanazokba a helyzetekbe?
16. Amanda0606 (válaszként erre: 14. - Gyöngy:))
jan. 20. 11:50
Volt, hogy megmondtam, hogy ne keressen többet, rá 1 hétre már írta is az üzenetet, és éjjel 2 óráig beszélgettünk.
15. timycat (válaszként erre: 9. - Amanda0606)
jan. 20. 11:42

"rendszerint mindig ugyanattól a 2-3 embertől."


A mindig a kulcsszó, egy ilyen "beszélgetés" egy emberrel egyszer szabadna megtörténni.

14. gyöngy:) (válaszként erre: 9. - Amanda0606)
jan. 20. 11:37

Gondolom nem tudnak tőled szabadulni, vagyis nekem ez jött át eddig, hogy nyomulsz a másikra.

Ha te nem akarod, hogy tartsák veled a kapcsolatot, akkor nem fogják tudni tartani veled a kapcsolatot.

13. 55Judit (válaszként erre: 11. - Amanda0606)
jan. 20. 11:30

Én nem tartanék ilyen emberekkel kapcsolatot. Úgy érezném, nem érdemelnek meg engem. Kiakadásokba meg nem is tudnék időt tenni. Nekem kell az sok jóra és szépre.

Tudom, mind másak vagyunk, más felfogással, én nem török pálcát senki felett. Azt meg ha valaki kimondja, hozzád vágja hogy hülye vagy, az őt minősíti. Függetlenül attól hogy miért mondta, mert magyarázni mindent lehet.

12. globus (válaszként erre: 9. - Amanda0606)
jan. 20. 11:16
Ezen te is tudsz változtatni, egyoldalúan. Ne állj szóba velük.
11. Amanda0606 (válaszként erre: 7. - Hpetra22)
jan. 20. 11:14

Amikor azt mondja nekem valaki, hogy csak azért beszélget velem, mert unatkozik.

Vagy ha egyik alkalommal azt mondja, hogy tényleg kedvel engem, rá egy hétre meg azt mondja már, hogy soha nem is kedvelt, persze, hogy kiakadok, és utána én vagyok megint a hülye.

10. globus (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 20. 11:14

Hidd el, hogy próbálják elkerülni. Csak nehéz, mert olyanok mindig tapadnak, szép szóból nem értenek. Vitánál meg az van, amit leírtál.

Ha többször fordult elő, esetleg jelenthet valamit.

9. Amanda0606 (válaszként erre: 5. - Gyöngy:))
jan. 20. 11:13

Általában viták alkalmával kapom meg, hogy nem vagy normális, keress fel egy orvost, és rendszerint mindig ugyanattól a 2-3 embertől.

Ha ennyire gyengék, akkor ne tartsák velem a kapcsolatot és kész. Nekem is könnyebb az olyan emberekkel, akikkel meg tudom beszélni a dolgokat és nem azt vágják a fejemhez, hogy hülye vagyok.

8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 20. 11:10
Egyik az hogy okos enged szamár szenved, a másik pedig hogy primitív alacsony intelligenciával rendelkező emberek nem tudják higgadtan kezelni mások megnyilvánulásait. Ők azok akik reflexből megmondják a másiknak hogy mit kellene csinálniuk. Ez az én véleményem.
jan. 20. 10:45
Van olyan szitu, amikor már nem lehet ész érvekkel hatni valakire, akkor szokták ezt a frázist felemlegetni.
6. K-né Zsóka (válaszként erre: 4. - Bichi)
jan. 20. 10:40
Ez szomorú, ha te is igazat adsz azoknak az embereknek, valamit elárul rólad. Senkit nem szabadna lehülyézni, bolondnak, őrültnek nevezni, mert egy idő után valóban elkezd őrülten viselkedni. Ha nincs ínyedre az általa indított fórum, gördíts tovább, zárd be, de nem minősítsd, max. magadban.
5. gyöngy:) (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 20. 10:40

Az itteni megnyilvánulásaid alapján mi is ezt szoktuk rád mondani.

Így el tudom képzelni, hogy mennyire kiborító lehetsz azoknak, akikkel személyes kapcsolatban vagy, nem meglepő, hogy ezeket mondják neked.

Találd meg az okát magadban és tegyél ellene.

4. Bichi (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 20. 10:07

Hát ezt az elkerülést te is megtehetnéd.

Én megértem azokat az embereket, ha az itteni fórumjaidat veszem alapul.

Szerintem jogos volt, amit mondtak, lehet el kéne gondolkoznod rajta, főleg ha már ennyien mondták.

Tudod, ha sokan mondják van benne igazság, szerintem az emberek nagy általágnak még egyszer sem említette ezt senki..

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Amanda0606)
jan. 20. 10:06
Mit értesz azon, hogy nem vagy normális?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook