Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jellemző ez (majdnem) minden férfira? fórum

Miért jellemző ez (majdnem) minden férfira? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 7. 14:34
Ha már az elején lelkesíteni kell, mi lesz később? Nem fogsz tudni hosszútávon olyan trükköket alkalmazni, ami nem belőled fakad.
7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 14:17
Talán kissé elérhetetlenné kéne tenned magad. Legyenek más, külön programjaid és néha mondd a vele való találkozást.
6. dad1f54482 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 13:16

Az "elkényelmesedés" mindkét nemnél előfordul. Az okai sokfélék lehetnek.


A párod esetében, ha jól értem ez elég hamar megtörtént. "aztán, ha sikerült, elkényelmesednek"


Ez egy dologra utal, hogy nem érdekelte a személyed. Csak ürítésre, szexre kellettél amit ezek szerint hamar megunt.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Rockcica)
2023. aug. 7. 12:54
Friss a kapcsolatunk...szó sincs gyerekről, mindegyőnknek van, az előző házasságból.
4. rockcica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 11:59
Sajnos semmit nem tudsz tenni...Ez az évek múlásával egyre rosszabb... Főleg ha gyermeketek is születik..
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 7. 11:58
Semmit. Ha önmagadért nem lelkes, akkor megette a fene az egészet
2023. aug. 7. 10:43
Bocsánat, átírta a telefon, javítom: "az ő nője vagyok".
2023. aug. 7. 08:56

Miért van az, hogy míg "be nem cserkészik a nőt", minden követ megmozgatnak, aztán, ha sikerült, elkényelmesednek?

Így jártam én is, hónapokig próbálkozott, aztán összejöttünk. Eleinte gyakran hívott, írt, ezek ritkultak. A személyes találkozásaink mindig nagyon jól sikerülnek, de úgy érzem, biztonságban érzi magát, és magától értetődő számára, hogy az "öv nője vagyok". Mi a véleményetek? Mit kéne tennem, hogy lelkesebb legyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook