Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért jelenik meg exem évek múlva is? fórum

Miért jelenik meg exem évek múlva is? (beszélgetős fórum)


márc. 3. 06:05
Nekem is zavaros. Ha ex, akkor ex. Volt, nincs. A fene lavirozná bele magát a sz.rba. Szeretem magam körül a nyugalmat és a békét. Sokak szeretnek szenvedni és önsorsrontók.
márc. 1. 12:33
Inkább élned kéne szerintem mint a 10 éve volt pár hónapos barátot álnéven figyelgetni.Ez olyan beteges /zaklatós filmre való történet így.
15. Kacsahercegno (válaszként erre: 14. - PöttyösPanka)
márc. 1. 12:32
Agybaj komolyan... :D
14. PöttyösPanka (válaszként erre: 13. - Kacsahercegno)
márc. 1. 11:55
Miért? Nem izgi negyedjére is leírni magadról, hogy hogyan nézel ki, mi a kedvenc filmed, hobbid, stb.? Mintha egy amnéziással csetelnél :D
13. Kacsahercegno (válaszként erre: 1. - Egylány30)
márc. 1. 10:50
Hát az nem a sors, ha te próbálsz álnéven folyton elékeveredni :D Meg az milyen már tényleg, hogy azt sem tudja, kivel ismerkedik?? Miért nem mondod el neki? Egyáltalán minek írogatsz egy ilyennel, főleg, ha van párod? Komolyan nem értem, emberek magukat hozzák hülyébbnél hülyébb helyzetekbe, és utána meg vannak lepődve hogy ez biztos a sors... Nem, ezt te csinálod magadnak 😂
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Egylány30)
márc. 1. 10:14

Nem hinném, hogy te vagy egyetlen, akire látatlanban rá szokott írni. Véletlenül mindig pont a te kamu profiljaidat találja meg, amikor lányoknak akar írogatni? Inkább többek közt neked is ír, hátha a sok közül alakul valami.

Mellesleg az sem bíztató, hogy egy olyan lányért hagyott el, akit még csak nem is szeretett.

11. Blondie💋 (válaszként erre: 10. - Globus)
márc. 1. 10:14

Igen!

Döbbenet milyen részek vannak.

10. globus (válaszként erre: 8. - Blondie💋)
márc. 1. 10:10
Én is nézem. Hónapokig, évekig megy az átverés, egyik fél röhög a markába, aki mindent tud.
9. globus (válaszként erre: 6. - Jozsi.38)
márc. 1. 10:07
Nem egészen világos, ha mindketten kapcsolatban vannak, miért ismerkednek online...egy kisebb közösség, városi társkereső tagjai nagyjából állandók, ráugranak friss húsra, új regisztrációra. Ehhez van köze, nem karmához :)
márc. 1. 10:06

Miért nincs kint képed?

Nem túl fair, hogy nem tudja ki vagy.

Kicsit olyan, mint a Catfish műsor az MTV-n.

Ott mennek ilyen kamu profilok,közben meg az ex van a profil mögött.

7. srcrss (válaszként erre: 1. - Egylány30)
márc. 1. 10:03
Ha tudná, hogy te vagy, nem biztos, hogy írogatna. Engedd el, és kezdj új életet!
márc. 1. 07:32
Vagyis magadnak kevered a k@kit. Ha akkor nem akart semmit tőled, most sem fog. Így pedig elég kínos, hogy ő nem tudja kinek írogat
5. globus (válaszként erre: 3. - Andi6020)
márc. 1. 05:59
Azt hiszem, sejtem már, internetes társkereső, más néven ráírás?
márc. 1. 05:57

"nem tudta velem ir az exével"

Hogyan?

3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Egylány30)
márc. 1. 05:54
Egy zavaros történet
2. csemár (válaszként erre: 1. - Egylány30)
márc. 1. 04:10

Szia!


Magyarán: Te tudod, hogy akivel beszélgetsz, az az exed, de ő nem tudja Rólad, hogy Te ki vagy... Érdekes...

márc. 1. 01:38
Sziasztok! 10 éve volt egy különleges kapcsolatom, pár hónapig tartott. Nagyon szerettem. Akkor voltunk együtt, amikor mindketten magunk alatt voltunk, segítettünk lelkileg egymásnak,úgy éreztem mintha lelkitársak lennénk..Időközben lett egy párja,egyből mellettem, utánam.. Nem volt szerelmes a lányba. Egy évig a lány mellett velem irogatott,minden legkisebb részletet is elmondott problémáiról sexrol mindenről..az a poén az egészben, hogy nem tudta velem ir az exével...mégis megbízott bennem. Közben évek után nekem is lett párom. 8 évig semmit nem tudtam róla, de mivel egy városban laktunk, volt hogy láttam messziről vagy ő engem, de nem beszéltünk soha sehol.Most 9 év után egyik naprol a másikra felbukkant, úgy hogy megint nem tudja hogy én nekem ír! Nincs kint képem ahol rám írt. Én mindig is azt mondtam, hogy mi még évek múlva is vissza térünk egymáshoz ha csak írni akkor is..erre pont megint úgy talált rám hogy nem is tudja én vagyok! Nagyon megijeszt ez az egész, szerintetek tényleg a sors úgy hozza hogy mi tudjunk beszélni még mindig? Miért küldte most az élet elém? Szerintetek ez mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook