Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért hazudnak a pasik? fórum

Miért hazudnak a pasik? (beszélgetős fórum)


222. judit71 (válaszként erre: 220. - Manhattan22)
2008. okt. 16. 17:51
Abba belegondoltál-e, hogy anő esteleg azért hazudik, mert előtte már egy-két díszpinty hazudott neki? Ezáltal úgy gondolja, hogy ennyi neki is jár... Bár én nem vallom ezt az álláspontot, teszem hozzá...
221. judit71 (válaszként erre: 219. - Gémóver)
2008. okt. 16. 17:50
Na, na... Ez azért nem így van...
2008. okt. 16. 16:59
Pont azert, amiert a nok...
2008. okt. 16. 16:49
Mert a nők ezt várják tőlük, azért!
218. judit71 (válaszként erre: 216. - Skorpió73)
2008. okt. 15. 18:50
Szia! Abszolút igazad van! Szerintem!! a kegyes hazugság is jobb, mint a tények, konkrétumok elhallgatása, ki nem mondása!! Inkább a kegyes hazugság, mint a némaság! Ezt most csak a saját példámból veszem, mert pont egy ilyen helyzetben őrlődöm!
217. judit71 (válaszként erre: 213. - Szeged42)
2008. okt. 15. 18:47
Szia! Én nem így gondolom! Ha valaki döntésképtelen, azt is ki kell tudni mondani, még ha férfi is az illető!!!! Nincs rosszabb a bizonytalanságnál!!! Nem hazugság, ebben igazad van, de akkor is rossz a másik félnek, aki csak vár egy megerősítésre, vagy elutasításra! Attól egy férfi sem lesz kevesebb, ha azt mondja, hogy nem jössz be nekem!Sőt... Az én szememben igazán az ilyen ember a FÉRFI!!!
216. skorpió73 (válaszként erre: 214. - Skizosáj)
2008. okt. 14. 22:59
Mert az őszinte ember mindent elmond. Kinyílik mint egy ajtó a lakásodba és nem tudok ezek után mi történik. Ha túl őszinte vagy kiadod magad. Kihasználhatóvá válsz. Vannak kegyes hazugságok és hazugságok. Nem mindegy.
215. skorpió73 (válaszként erre: 194. - Living-fan)
2008. okt. 14. 22:55

Köszi. Pasi vagy és írtál. Lehet, hogy sok veszekedés forrása a probléma a munkahelyen, a büszkeség otthon, nem elismerni az igazat, a másikat (aki mindezt annyira várja).

Mindenki arra vágyik, hogy minden probléma stb ellenére szeressék.

2008. okt. 14. 22:16
Miért hazudnak a nők?
2008. okt. 14. 22:15
Szerintem ehhez nem kell kommentár: Miért hazudnak? Mert dönteni nem olyan egyszerű és a döntésképtelenség, nem azonos az elhallgatással, és főleg nem azonos a hazugsággal...
2008. okt. 12. 14:06

Eleinte csak kényelemből, később már megszokásból. Miért is ne, ha addig működött!

Pedig az őszinteség kevésbé fáj, mint a felismerés.

211. judit71
2008. okt. 12. 09:39
Talán mert túl gyávák ahhoz, hogy nyíltan vállaljanak egy olyan mondatot, hogy bocsi szivi, de nem jössz be nekem... vagy valami hasonlót... Egyszerűen képtelen konkrétumokat mondani, inkább hagyják, hogy szenvedjen a nő, mire magától rájön, hogy nem kell... Pedig mennyivel tiszteletreméltóbb és korrektebb lenne pl. az én szememben egy ilyen férfi... Aki ezt nem tudja megtenni, az csak pasi... És a kettő között van különbség...
210. o.andi
2008. okt. 8. 23:10
vérükbe van..talán
209. 98a882c496 (válaszként erre: 207. - C42a13b98c)
2008. szept. 17. 14:50
tökéletesen igazad van...mi is szoktunk, õk is szoktak, közbe becsúszik egy-egy....persze apróságokra gondolok, nem olyanokra amik veszélyeztetik a kapcsolatot.
208. d0860dee94 (válaszként erre: 1. - Ördögi angyal)
2008. szept. 17. 14:25

nem, de van egy könyv...

/mint a fórum címe, csak egyes számban/ és miért sír a nő?


hát az oltári, ha tehetitek olvassátok el!


(Remélem így nem minősül akkora reklámnak....)

2008. szept. 17. 14:19
Szerintem nem hazudnak többet, mint a nők. Nőként mindenki átgondolhatja, hogy miért szokott hazudni(bocsánat: füllenteni, költeni, csúsztatni...), és a férfiaknak sincs egyéb motivációjuk rá...szerintem...
206. arafat
2008. júl. 13. 12:01
mert a nők belebetegszenek, ha pasinak is van magán szférája.
205. rexona
2008. jún. 27. 11:34

Állítólag sokan hazudnak azért, mert könnyebb úgy otthon. Kitalál valamit, hogy hol van, valami hihetőt, ami a munkájához kapcsolódik, és akkor talán nem kérdezget az asszonyka.

Az én párom is csinál ilyet, sajnos elég gyakran.

Többször van olyan, hogy azt mondja, most végzett a munkával, várni kellett valakire...stb, aztán kiderül hogy a haverokkal van.

Láttam már az autóját saját szememmel itt-ott, amikor állítólagosan dolgozott.

Ilyenkor ha rákérdezek, hogy te nem dolgoztál? Akkor jön a magyarázkodás, stb, ami neki rettentő jól megy.

Mondjuk addig amíg nem csal meg, (jó hozzáállás mi?) addig még egész jól tűrön az ilyen mellébeszélést.


Szerintem sok ilyen fickó van.

De ezért én rettentően megutáltam a hazudozást, egyenesen megőrülök ha valaki csak kényelemből, vagy azért hogy hülyének nézze a másikat, úgy hazudik.

204. cicaanya (válaszként erre: 200. - Tóthné ildi)
2008. jún. 25. 15:04
hát igen ez igy van, vagy késöbb tud meg az ember mindent :s
2008. máj. 17. 17:29
Nem értem, hogy miért kell a pasiknak hazudniuk, akkor is, mikor egy mindent megértő barátnője van. Én szinte mindent elviselnék, ha igazat mondana. Még azt is, ha beismerné, hogy nem voltam mindig az egyetlen a számára a kapcsolatunkban, de az, hogy hazudik, az mindenen túltesz. Mindig mondom neki, hogy inkább az igazság fájjon, mint később, mikor kiderül, fáj az igazság is, meg az is, hogy hazudik. Általában ez utóbbi jobban szokott fájni. Nem tudok benne megbízni... :(
2008. máj. 6. 17:50

köszi:)


hát sztem ezt nem lehet lebontani férfiakra és nőkra...vagyis sztem mindkettő ugyanúgy rossz döntés....de mindenki tudja mi a jó neki....:S

2008. máj. 6. 17:49
mert van amikor az az érdekük!
2008. máj. 6. 12:10
Hát, egy pasi szerintem általában többet hazudik, mint egy nő...max. egy kis füllentés...csak, nem mindegy,hogy milyen jellegű témában hazudik az ember...sajnos, én tapasztalom...
2008. ápr. 24. 19:50

Amiért a nők!


És ez tudományos tény:-))

2008. ápr. 24. 19:49

A kérdés rossz.

Miért érzik úgy az emberek (nemtől függettlenül),hogy hazudniuk kellene?:)))

Sok oka lehet.Mindenkinek más.

197. bobke
2008. ápr. 24. 19:46
Igy születtek!!
196. living-fan (válaszként erre: 195. - 01c8755c79)
2008. márc. 3. 12:39
:))))
195. 01c8755c79 (válaszként erre: 194. - Living-fan)
2008. márc. 3. 12:35

.... az én párom akkor beszél félre apróbb dolgokban, ha engem nem akar megbántani.... azonnal tudom mindig, de azt is, hogy engem akart kímélni, tehát ilyen dologból nálunk még nem volt probléma.

.... de pl. a volt férjem krónikus hazudozó volt... 10 éve elváltunk, de a gyerekeimmel együtt még ma is nagy vigyorogva emlegetjük, amikor apa elfelejtett hazajönni éjszaka, és reggel megjött, hogy őt elrabolták az UFO-k, és hosszabb elbeszélést tartott a kék fényekről.... :o)))))

194. living-fan (válaszként erre: 193. - 01c8755c79)
2008. márc. 3. 12:31

Hát éppen ez az, hogy nem tudom pontosan, mikor mit fog reagálni.

Félre ne érts, én egy harmónikus, nyugodtan kijelenthetem: őszinte kapcsolatban élek, mindent meghbeszélünk, de még így sem lehetek biztos 100%-ig a várható reakcióra.

És ne gondolj itt sújos dolgokra, az megint más kategória. Olyasmi, hogy például megfeledkezek vmiről, amit megígértem... stb.

De mivel pasi vagyok pontosan tudom, mit él át egy pasikülönböző helyzetekben. Sokszor a büszkeség a gátja, hogy beismerjük, tévedtünk, -vagy kiment a fejünkből.

Én tudatosan dolgozom -dolgozunk- azon, hogy ne így legyen, és többnyire sikerül is, de attól még pasi vagyok, és ez így is fog maradni :)

Tudod mi a legfontosabb? mi segít a legtöbbet?

Ha a szeretett lény akkor is biztosít róla, hogy még mindíg szeret, amikor éppen nagyon dühós rám valamiért, és nem ez látszik rajta. Tudom, hogy így van, milliószor megbeszéltük már, de a lelkem akkor is megrémül minden alkalommal, és konkrét jelzésre vár.

193. 01c8755c79 (válaszként erre: 192. - Living-fan)
2008. márc. 3. 12:00
.... miért kell tartani a le-/túlreagálástól? Nem értem... tudod, hogy kivel élsz... ismered a reakcióit.... Mit jelent a túlreagálás? Azt gondolom ez is mindenkinek más... van aki üvölt.... van aki kiszórja a másik cuccát a lakásból... én pl. magamba fordulok.. nem tudom, hogy mi a túlreagálás.... Ha valamit csinálok, azzal vállalom a társam reakcióit... hiszen pontosan tudom, hogyan fog reagálni....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook