Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért gondolja azt a párom, hogy ha próbálok egy picit csinosabb lenni, jobban "adni magamra" akkor más férfit szeretnék magamnak? fórum

Miért gondolja azt a párom, hogy ha próbálok egy picit csinosabb lenni, jobban "adni magamra" akkor más férfit szeretnék magamnak? (beszélgetős fórum)


1 2
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
ápr. 23. 06:53
Ha ez az egy dolog mukodne köztünk,akkor minden rendben lenne.De nekem nem megy...
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Andi6020)
ápr. 23. 06:52
Megprobáltam.Észreveszi hogy nem élvezem.Nemfogom és nem is akarom magam megjátszani.
ápr. 23. 00:36
"nárci gyanús" itt rohogtem fel hangosan.
14. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 23:47

Semmi más bűnöd nincs? Hát egy feleségként azért ez bőven elég. Szerintem tök mindegy a "ha" kérdés, ha nem akarsz/akartok változtatni rajta. Ha a férjem nem akarna velem szexelni, és is találnék okot a csesztetésére, megjegyzem joggal...

Egyébként gondolom ő is csak a gyerek miatt tart meg...

Hát jól elba.od az életed a pénzért cserébe...

13. andi6020 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 23:29
Odatarthatnád sűrűbben legalább...
12. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 23:06
Te meg azzal bántod hogy csak azért vagy vele mert nincs hova menni. Nagyon önző a hozzáállásod, és még te nevezed öt nárcisztikus gyanúsnak…?? Csak azt mondod ami neked jó, az hogy ő mit akar egyáltalán nem érdekel téged, csak minden úgy legyen ahogy neked jó.
11. andi6020 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 22:59
Minek szültél gyereket egy ilyen kapcsolatba? Senki nem boldog. A gyerek se lesz az.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Hottie)
ápr. 22. 22:34

Mert szarul esik a bántása tudom hogy abból indul amiert nem vagyok vele de nem tehetek arról hogy nem kívánom...


Ezen kívül semmi más bűnöm nincs:( és lehord mindennek meg úgy beszél velem mint a kutyaval..és kíváncsi voltam mások véleményekre hogy tegyük fel ha normális lenne a szexuális életünk,akkor normális e lenne ez a viselkedés tole?


Egyébként akkor sem volt sokkal jobb amikor aktívabban együtt voltunk.Erősen Nárci gyanús,de ez van mindig én vagyok a szar.


Amúgy meg tok jo volt kiirni magamból.Na ezért indítottam el ezt a fórumot.

9. hottie (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 22:24
Azon gondolkozom, hogy pontosan miért is indítottál fórumot?🧐
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Andi6020)
ápr. 22. 22:18
Hidd el ha lenne hova mennem a gyerekekkel már rég nem lennénk együtt ezt ő is tudja...
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 22:04
Elhagynálak a helyében.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Timycat)
ápr. 22. 21:58

Igazabol ez abból fakad hogy nem szexelunk.. kb semmit..talán havi 1 ha van és azt sem élvezem már vele.


Ezen kívül minden stimmel igazán harmonikus család vagyunk :D


Néha bekattan olyankor az tart 2-3 napig lehord mindenféle k-nak

Pedig nincs rá oka tényleg nem kell más nem érdekel senki,ő sem ...

És utanna megy minden a régi kerékvágásban.Ma a fejemhez vágta hogy romokban a kapcsolatunk!

Ugyan miért én tok jól elvagyok így ahogy most vagyunk ezeket a kattanásokat kell túl élnem aztán annyi...


Nem kell szerelem nem kell szex van köztünk 10 év korkulombseg (ő az öregebb) és ezen lovagol hogy nem szexelunk ..kit érdekel??


Járjon dolgozni én nevelem a gyerekeket csinalom itthon amit kell,szervezzünk közös programokat a gyerekekkel,meg ne érezze a család ezt meg ahogy vagyunk...


Én Isten Bizony elvagyok így,ő hisztizik..már az se érdekel ha megcsal csak ne hozzon haza semmi kankot.

5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 22. 21:23
Önbizalomhiánya van, ezzel a viselkedéssel takarja.
ápr. 22. 20:51
Ne hagyd magad.
3. tulipán*** (válaszként erre: 2. - 996b40d6f5)
ápr. 22. 20:51
:D nekem is pont ez jutott az eszembe
ápr. 22. 20:47
Hülye.
ápr. 22. 20:34

Eljárok havonta körmöshöz,és kb 2-3 havonta fodrászhoz...de állítólag rólam szól minden..mert ennyit megmerek magamnak engedni.

Hozzateszem hála az égnek van miből,nyilván ha nem lenne nem mennék még ide sem.Egesznap itthon vagyok fozok,mosok,takarítok,óvoda és bolt oda-vissza..és ezt kapom hogy nekem túl nagyok az igényeim. :(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook