Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért fél vagy iszonyodik szerintetek nagyon sok ember a pókoktól? fórum

Miért fél vagy iszonyodik szerintetek nagyon sok ember a pókoktól? (tudásbázis kérdés)

1 2
2010. nov. 9. 11:18
Hasznos állat, bírom őket amúgy
2010. nov. 9. 11:17

Nagynénémet egyszer megcsípte a szemhéján egy (azt hiszem) keresztespók, iszonyúan bedagadt neki, úgy nézett ki, mintha horror filmből lépett volna ki. Anyukám azóta retteg a pókoktól, képes egy egész flakon rovarirtót kifújni egy kaszáspókra.

Én félek a keresztes póktól, nem simogatom, de nem sikoltozom, ha meglátom.

Sőt, én meg sem ölöm, rossz karma.

Kiviszem egy papírlapon a kertbe. Persze be lennék tojva, ha mászna a lábamon... De csak olyantól, amelyik csíp.

2010. nov. 9. 11:16

Hallottatok arról hogy (nem vicc!)

az ember alvás közben élete során átlag 10 pókot lenyel?

Majdnem lehidaltam mikor olvastam erről:-S

15. Candy1988 (válaszként erre: 14. - Jk)
2010. nov. 9. 11:12
egyetértek :D
14. Jk
2010. nov. 9. 11:11
azért utálom mert beférkőzik az otthonunkba. ha nem jönne be hanem kint élne leazarnám. ne mászkáljon az én szobámban!A pókölés nem hoz szerencsétlenséget! kinyirni mindet!
2010. nov. 9. 11:11

Az én fiam (8 évesen)meg a Tropicariumban simán a kezébe fogta a madárpókot...Brrr...

Jó hogy nem láttam biztosan szörnyet haltam volna.

2010. nov. 9. 11:11

én is rettenetesen félek tőlük :S Azok a csúnya lábaik, ahogy gyorsan mozognak, szinte kiszámíthatatlanok :S

Ha olyan helyzetben vagyok, h senki nem tudja onnan elvinni, akkor addig várok, amíg el nem megy.(pl. egyszer mikor zuhanyozni készültem és félelmetesen közel lett volna hozzám :S) Még leütni is képtelen vagyok, az a szörnyű recsegés mikor rácsapok... Kiráz a hideg :S

2010. nov. 9. 11:09
Én ha a lakásban látok, menekülök az udvarra, míg valaki ki nem viszi. A nagyokat még sprays irtóval se merem lefújni...
10. 4ef9451d27 (válaszként erre: 7. - 07c4794583)
2010. nov. 9. 11:09
Hát azért méretileg van némi különbség:)
2010. nov. 9. 11:07
Mert rohadt gyorsak, undorító az érzés, amikor másznak a bőrömön, és nem lehet előlük elbújni, mert mindenhol ott vannak!
8. 4ef9451d27 (válaszként erre: 4. - MissHeart)
2010. nov. 9. 11:07
Az nagyon vicces lehet kívülről mikor látok mellettem egy pókot az ágyon és mint az őzike akit megzavarnak inalok el onnan:)
2010. nov. 9. 11:06
Ez tök fura, én nem félek a pókoktól, viszont rettegek a kutyáktól. Ezt sem lehet megmagyarázni szerintem. (sose bántott egy kutya se.)
2010. nov. 9. 11:05

Én is közéjük tartozom-bevallom...

Érdekes,mert sosem bántott pók,legalábbis nem emlékszem rá.Páromat már megcsípte és hetek múlva is sebe volt a csípés helyén.De nekem ez a félelem gyerekkorom óta tart.Pedig nem vagyok "beszari" volt már 2 méteres kígyó is a nyakamba...

Sok állat volt a kezemben...

Viszont a pókok:(((((((((((

Ha meglátok egyet ,főleg egy méretesebb példányt,ledermedek,szorítás van a torkomban és lever a víz...Tipikus pókfóbia:(

2010. nov. 9. 11:04

Én azért mert a kisfiam allergiás rá.

öljünk meg minden pókot

2010. nov. 9. 11:03
Nem tudom, de én is iszonyodom. Ha rám mászik egy, először leblokkolok, mozdulni sem birok, aztán meg hisztérikusan próbálom magamról lerázni. Borzasztó érzés, nem kívánom senkinek. :(
2010. nov. 9. 11:02
Én tudom miért félek illetve írtózom tőlük! A sok gusztustalan ízelt lába miatt, meg ahogy rohannak! Brrr....
2010. nov. 9. 11:02
mert gusztustalan állatok és alattomosak. Nem látod a szemét, amiből következtethetsz arra, hogy mire készül.
2010. nov. 9. 11:00
Miért fél vagy iszonyodik szerintetek nagyon sok ember a pókoktól?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook