Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért érdemes személyi edzővel edzeni? fórum

Miért érdemes személyi edzővel edzeni? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért érdemes személyi edzővel edzeni?

1 2
29. Gummy
2010. okt. 21. 09:13
Hogy lehet, hogy a fórum indítója Pankova 2010. 10. 12-én regisztrált, és akkor volt itt utoljára? A Cikket meg tegnap tette fel?
2010. okt. 21. 08:40

Sajnos Rózsának nagyon igaza van,és ez annyira elkeserítő,hogy nemhogy nem az egészség,hanem a megélhetés alapjai is kikerülnek az emberek alól mostanában.

Persze ,azért reménykedem benne ,hogy nem csak ez a réteg szélesedik Magyarországon,hanem a normálisan megélni tudó,és az egészségét ,az egészséges életmódját szem előtt tartó réteg is...

Amíg azonban a megélhetés az elsődleges szempont,nincs elég pénz kajára se,és 12 óráznak az emberek ,addig nincs miről beszélni az egészséges táplálkozás ,és a megfelelő mozgás terén.Ez borzasztó!!

Dehát szegény fórumindító se hiszem ,hogy ezért indította a cikket,csak ő is meg akar élni a saját szakmájában,lévén,ha jól láttam ez egy szponzori cikk,és személyi edző az indítója:)

Szegény biztos nem ezt a forrongást várta...

Higyjétek el neki se könnyű/miért van akinek manapság az/

27. rozsa13 (válaszként erre: 22. - 088158464e)
2010. okt. 21. 08:04

Valamit nagyon félre értettél!

Semmi gondom a személyi edzőkkel sem mással! Viszont azt is tudja mindenki , hogy nagyon fontos volna az étrend változása is!

Sajnos a mai világba vannak olyanok akiknek nagyon keserves a megélhetés! Hiába dolgozik minimálbérből élnek! Ha most nem akarok megfagyni mert ugye fűteni kell, világítani kell , mire kifizeti a rezsit , nagyon szomorú, de nagyon pici pénzből kell az ételt el készíteni!

És hát bizony azok amik igazán egészséges ételek nem olcsobbak közé tartozik!

Akiknek igazán számítana az egészség, és nem a csoda dolgoktól várná a megoldást, épp azok a leg szegényebb réteg!

Nekik nagy öröm, ha netán egy kis hús kerül az asztalra ami legtöbb esetbe is csak csirke far-hát ami viszont nem egészséges étkek közé tartozik!

2010. okt. 21. 07:59

Sziasztok!

Szerintem szépen felvonultasttátok este az összes érvet és ellenérvet:)

A fórumindító cikk jól megosztott bennetzeket,de biztos voltam a cím alapján is ebben ,hogy így lesz.

Ez luxuscikk sajnos a mai társadalomban,és nagyon sajnos,hogy alanyi jogon nem teheti ezt mindenki meg magának.

De sok esetben az önkéntes edzéskék sokkal több kárt okznak a testben ,mint hasznot,a súlyzózás nem játok ,és a vázrendszert nagyon frankón lehet eldeformálni,edzéselmélet tudés nélkül.

Persze aerobicuzni RR.-el nem veszélyes otthon,és még mindig 100x többet ér ér mint punnyadni a semmiben és tölteni az Adipexet magunkba.!

Szóval mindkét félnek igaza van,és sajnálatos ,hogy akérdésnek csak az anyagi része bukkant fel a fórumban,mert nem hiszem ,hogy ez lett volna a lényeges a feltett fórumtémában:(

/Testnevelő tanár,személyi edző,tápl.tan. adó/

2010. okt. 21. 07:52

Ami pénzbe kerül, az mindig megosztja a népet, mert aki nem engedheti meg magának, az természetes, hogy hülyeségnek fogja tartani.



***Nem hülyeségnek, csak elérhetetlennek. Ne keverjük a fogalmakat :) Ezt írom úgy, hogy a vejem TF-et végzett edző szakon. Mellette focista volt és szinte a család összes tagja sportól valamit. Tehát nem azért írtam amit írtam, mert iírigy vagyok, nem, csak nyitott szemmel próbálok élni.

Ne mondja senki aki 2 gyerekkel aébérletben él az azt fogja mondani, de hülyeség 3 szobás lakásban élni, nem fogja azt mondani higgyétek el!

És ue. a helyzet a cikkel is, azért mert nem tudja valaki kivitelezni, attól még nem feltétlenül tartja hülyeségnek.

24. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - 088158464e)
2010. okt. 21. 07:43

Végig olvastad a h.szólásokat?

Gondolom nem, mert akkor észrevetted volna, itt senki nem a személyi edzők ellen írt, itt sajnos a pénzről van szó, hogy kevés, és nem engedheti meg mindenki magának.

Igazad van nagyon sokan vannak akik a csoda pirulákban hisznek,de itt most senki nem érvelt a pirulák mellett.

A munka büdössége: Nem mindenkinek van ám ideje külön edzőre (most a pénzről nem is szólva), hiszen pl. az eü.-ben ahol tudják jól hogyan kellene táplálkozni, miért kellene mozogni stb. nem tudják megtenni a tizen-órai munka után, főleg ha otthon várja a család, és a házimunka.És most csak egy pl., de van számtalan szakma ahol nagyon rendszertelül lehet táplálkozni. A jó edzőnek meg ára van, hiszen amit bele investált a tanulásba be is szeretné hozni.

/tudom van aki veszi a bizit/, de most a fenti említett példát azokra írtam akik becsületesen elvégezték a sulit, TF.-et.

Legyen szép napod!

23. 1397c45af7 (válaszként erre: 17. - Stulika)
2010. okt. 21. 07:22

Ismerek olyan fiút,aki lassan 10 éve jár hetente 2-3 alkalommal terembe edzeni.És semmit nem változott a 10 év alatt.Ugyanúgy néz ki.

Vajon ez miért van?

Mert a kutya sem mutatta meg neki,hogyan végezze helyesen a gyakorlatokat,csak úgy durr bele,elkezdett edzeni,ahogyan ő gondolta.

Ez az igazi pénzkidobás.


Ami pénzbe kerül,az mindig megosztja a népet,mert aki nem engedheti meg magának,az természetes,hogy hülyeségnek fogja tartani.

Ezt már sejtettem amúgy,mikor megjelent a cikk.

Nem értem,hogy miért baj,ha valakinek van rávaló,és edzővel edz.

Nem azért mert sikkes,hanem mert eredményt szeretne látni a pénzéért.

22. 088158464e (válaszként erre: 20. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. okt. 21. 06:50
Hát igen, a csoda cukkor nem olcsók, de a munka büdös. Én is sokat költök táp kiegre, viszont az étrend kiegészítő semmit nem érne a fasza kaja nélkül. De az emberekkel elhitetik, hogy a zsiros kenyér mellett is le lehet fogyni csak vegyed meg a szarukat...
21. Bichi (válaszként erre: 15. - 00591572c3)
2010. okt. 20. 23:55
Ezt a havi 5-8 ezret honnan veszed? Eleve mi az a havi? Én speciel személyi edző vagyok, és egy alkalom 3500 forint. Persze ennél van olcsóbb is, gondolom vidéken méginkább, de Pesten még sehol nem hallottam 2000 forint alattit. Olyan, meg hogy havi egyáltalán nincs, maximum X alkalmi.
20. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 19. - 088158464e)
2010. okt. 20. 20:51
Szerintem gondolatébresztőnek jó. Vannak, akik legalább annyit költenek étrendkiészítőkre eredménytelenül, mint amibe pár óra személyi edző, saját edzésterv és étrend kerül. Ha csak egy százaléka csoprtosítja át a fogyókúrás csodaszerekre költött pénzt erre, már az is eredmény...
2010. okt. 20. 20:26
Kár volt ide írni ezt a cikket, csak meg kell nézni a többi fórumot, meg, hogy a 90 napos a menő. Fel sem bírják fogni ennek a fontoságát, hogy ez az egyetlen alternatíva, és nem a ávé diáta, meg a mittoménmi...
18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 14. - Gummy)
2010. okt. 20. 17:16
Szerintem ez erősen hely és kereslet függő, és ki mennyire van felkapva, X.Y. edzője gondolom nem 1.000,- Ft-os órabérért dolgozik.
2010. okt. 20. 16:55

Hogy miért érdemes személyi edzővel edzeni? Hogy a személyi edzők megéljenek (nem is rosszul):P

Mert ahhoz, hogy valaki egészségesen éljen, nem kell Schwarzenegger bőrbe bújni. Elég, ha a táplálkozásra figyelünk, s hetente 3-4-szer legalább fél órát, de inkább egy órát sétálunk gyorsabb tempóban. És a séta nem kerül pénzbe, igaz nem is státusz szimbólum, mint a saját személyi edző. Mert milyen jól is hangzik, hogy pl. rohanok, mert 6-ra jön a személyi edzőm...

16. 5e48d37001 (válaszként erre: 14. - Gummy)
2010. okt. 20. 14:50

detto:-)

Mi sem veszünk magunknak semmit,csak a gyereknek,még nyaralni se megyünk.

Nics káros szenvedélyük,szerintem napi 1 kv az meg nem szenvedély.

Tökre sajnálnák súlyos ezreket erre kiadni.

Helyette inkább marad a kerékpár és az otthoni tona dvd-k.

Már több mint 2 éve tornázok otthon,és járok mindehová kerépárral,-24 kg az eredmény.

Gyakorlatilag ingyen,lábsúlyzókba és kézi súlyzókba fektettem be kizárólag:-)

Persze nem akatron lehúzni a személyiedzést,mindenki saját maga dönti el, mi éri meg neki és mi nem.

15. 00591572c3 (válaszként erre: 14. - Gummy)
2010. okt. 20. 13:36

személyi edző 1 hónapra 5000ft-8000ft

1 havi bérlet kondiba 7000ft

14. Gummy
2010. okt. 20. 13:16

Mi sem járunk gyorskajáldába, üdítőt sem veszünk sima csapvizet iszunk csak. El sem tudnám képzelni azt a luxust, hogy személyi edzővel edzenék.


Egyébként átlagban havonta heti 2-3 edzéssel, személyi edző+bérlet, mennyibe kerülhet?

13. sunshine24 (válaszként erre: 12. - Rozsa13)
2010. okt. 20. 12:36
Bennem is ez fogalmazódott meg. Semmi ilyesmire nem költök, mégsem tudok még egy nyamvadt konditerembe sem lejárni, mert nincs rá keret. :(
2010. okt. 20. 12:16
Hát én nem üdítőzöm, nem cigizek, nem csokizok de még gyors kajáldába se járok, mégse engedhetném meg magamnak! Szerintem sok hasonló ember van még igy mint én!
11. 1397c45af7 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 20. 11:52
Igazad van,azt elfelejtettem leírni,hogy ha a személyi edzés mellett döntünk,akkor azért hagyjunk fel az alább említett dolgokkal,mert úgy semmi értelme,ráadásul a kettő együtt már tényleg sokba kerül:-)
10. 00591572c3 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 20. 11:39
nem mindenki így
2010. okt. 20. 11:18

Ha belegondolunk abba, mennyit költünk számunkra természetes dolgokra, /pl cigi, csoki, üdítők, gyorskaja/amik mind csak rombolják az egészségünket,


Igen, de ők rombolják az egészségüket, és hiába a személyi edző, ha a felsoroltakat eszik,isszák,szjvják.


Az tény szuper lehet és az is, ha valaki megengedheti magának anyagilag a személyi edzőt.

8. 00591572c3 (válaszként erre: 6. - 1397c45af7)
2010. okt. 20. 11:15
nem tudom de tanulható az edzőség nézd meg az adatlapom saját magam edzem és hatásos
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Wiki76)
2010. okt. 20. 11:12
:DDDDDDDDD
2010. okt. 20. 11:12

Ha belegondolunk abba,mennyit költünk számunkra természetes dolgokra,/pl cigi,csoki,üdítők,gyorskaja/amik mind csak rombolják az egészségünket,akkor látni fogjuk a személyi edző nem is kerül olyan sokba,mint az elsőre tűnik.

Persze van,aki nem engedheti meg magának hosszú távon,de ha szeretnénk eredményesen edzeni,akkor az első két három alkalommal szerintem is érdemes kérni egy edző segítségét.


Én három hónapja edzem személyi edzővel,látványos eredménye van,és a hátfájásom,ami miatt hozzá fordultam,az is teljesen megszűnt.

5. 00591572c3 (válaszként erre: 4. - Wiki76)
2010. okt. 20. 11:01
hehe
2010. okt. 20. 10:58

Nekem volt régen edzőm.Fiatal jóképű és gyönyörű izmos teste volt.Imádtam nézni ahogy bemutatta a feladatokat :))

Félre a tréfával..nagyon sokat segített abban hogy ne csak céltalanul emelgessem a súlyokat hanem ésszel gyúrjam tökéletesre hab testem.Hát anyagilag nem sokáig bírtam így se nem tökéletes se nem hab nem lett a testem.

De az a fiúúúú.....:)))))))

3. 00591572c3 (válaszként erre: 2. - 9b10f3d7ff)
2010. okt. 20. 10:46
igen én inkább megtanulta és magam edzője lettem
2010. okt. 20. 10:32
Ez mind szép és jó, de mennyien nem engedhetjük meg magunknak anyagilag :( Jó,jöhet a válasz, de az egészségnél nincs fontosabb, ez igaz. Úgy gondolom sokunknak marad az SZTK gyógytornász segjtsége.
2010. okt. 20. 10:08
Amennyiben az egészséges életmód kialakítása érdekében otthoni vagy edzőtermi edzést szeretnénk beépíteni az életünkbe, fontos, hogy legalább a kezdeteknél vegyük igénybe szakértő segítségét. Egy jól képzett személyi edző sokat segít az alapismeretek elsajátításában, valamint a lehetséges sérülések elkerülése érdekében, arról nem is beszélve, hogy rendszert visz a tréningekbe, miáltal valóban fejlődni fogunk és a testedzéssel elérhetjük a kitűzött célunkat.

Ugrás a teljes írásra: Miért érdemes személyi edzővel edzeni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook