Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csinálják ezt a férfiak? fórum

Miért csinálják ezt a férfiak? (beszélgetős fórum)


2023. aug. 7. 06:48
Akik csak bámulászni tudnak egyáltalán nem férfiak,csak pasik.
19. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 7. - Timycat)
2023. aug. 7. 06:41
Óhhh, szegénykém, rögtön elkezdelek sajnálni,hogy csalódást okoztam..-))
18. *lime*
2023. aug. 7. 01:59
Én arra tippelnék, hogy el akarja dönteni, hogy tetszel-e neki, vagy sem. Persze lehet, hogy azért néz mert tetszel neki de a másik leg valószÍnűbb opció az az, hogy lát benned valamit és le akar csekkolni először sundám-bundám. :)
2023. aug. 6. 21:30
Látod, hogy nem is volt ez annyira bonyolult.;)
2023. aug. 6. 21:14
Ja jó, akkor örülök, hogy segíthettem. 🤷‍♀️
2023. aug. 6. 21:00
Most pont azokat a lehetőségeket írtad le, amikre kíváncsi voltam. Tehát mégis meg tudtad a kérdést általánosságban válaszolni.
2023. aug. 6. 20:50
De erre nem lehet általánosságban válaszolni. Az egyik pasas azért bámul mert félénk és nem mer odamenni, a másik azért mert látja hogy ezzel zavarba hoz és azt élvezi, a harmadik lejmolni akar egy cigit, stb. stb... Nincs erre egy univerzális válasz, hogyha egy férfi néz, akkor azért mert... Nem minden férfi ugyanúgy viselkedik. Ezért írtam, hogy ne abból indulj ki, hogy vajon az ő fejében mi lehet, mert azt soha nem fogod tudni. Abból indulj ki hogy TE mit szeretnél, és valósítsd meg amire vágysz.
2023. aug. 6. 20:45
Írtam, hogy általánosságban kérdezem. Nem értem, akkor mit szeretnél még tudni.🤷‍♀️
2023. aug. 6. 20:26
Nem annak szántam, de nem értem tényleg, hogy mi az elképzelés. Nem ismerjük ezt az illetőt, találgatni tudunk csak. Még a szituációról sem írsz le semmit. Hol? Exed? Akarsz tőle valamit? Miért nem beszéltek? Engem legutóbb egy hajléktalan férfi bámult a parkolóban tegnap, miközben a szüleimmel beszélgettem, és amikor odanéztem, elfordult, de kétlem, hogy téged ugyanazért bámult volna ez a pasi. Illetve, a hajléktalan se tudom, miért nézett, lehet pénzt akart kérni, vagy valami. Nem igazán lehet más emberek gondolatait kitalálni, ezért van a szánk hogy megkérdezzük.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2023. aug. 6. 20:17
Köszi a kioktatást! Okoskodni mindig könnyű…
10. Kacsahercegno (válaszként erre: 9. - Kacsahercegno)
2023. aug. 6. 20:17
Fu bocs, egy kivétel eszembe jutott: ha azért nem vagytok beszélőviszonyban, mert távoltartást kért ellened, akkor de, illegális, és NE menj oda hozzá.
2023. aug. 6. 20:09
De mit írjunk, sztorikat, amikor minket is bámultak? Attól neked hogy lesz jobb? Valszeg azért néz mert 1, jól nézel ki, 2 sz.rul nézel ki. +1, elbambult, nem is téged nézett. Felnőtt nő vagy (feltételezem, hogyha ide regisztráltál), kapd össze magad kicsit, ne azon rágódj napokig, hetekig, hogy a pali akivel nem is vagy beszélőviszonyban!!! vajon minek néz. Ha akarsz tőle valamit, menj oda, kérdezd meg. Tudom ezt ezerszer írtad, hogy nem lehet. De nem illegális, nyugodtan megteheted, nem fog összedőlni a világ. És akkor kiderül, miért néz, az is, hogy ő is akar-e tőled valamit. A férfiak nem valami mágikus lények, hogy így kelljen agyalni rajta hogy jaaaj vajon mire gondoool, miért néééz jaj vajon tetszem-e neki, mi lehet.... Vedd a kezedbe az irányítást, egyszer élsz. 🙄
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2023. aug. 6. 19:19
Kedves Amaunet, te csak kötekedni tudsz. Ritka megkeseredett ember lehetsz….
7. timycat (válaszként erre: 3. - 5d8fd6c5cb)
2023. aug. 6. 18:56
Egy világ omlott össze bennem... 😱 azt hittem férfiak azért bámulnak nőket mert az élet nagy dolgait akarják megbeszélni vele
6. Amaunet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 18:16

Hűha! Nagyon szemrevaló menyecske lehetsz.😁

Egyébként olvadsz, ha valaki rád néz?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2023. aug. 6. 17:59
“Egyébként több férfival is jártam már így, gondolom ti is, tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem is konkrétan az általam leírt esetre.”
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 17:53
A héten már volt egy ilyen bámulós pasi. Ez ugyanaz?
3. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 6. 16:16

A pasik leginkább 2 dolog miatt bámulják meg a nőket...

vagy mert csinosak a nénik, és elindul a fantáziájuk...

vagy azért, hogy jesszus pepi, ezt a csúf nőt még az oroszlán is csak sírva enné meg...-))

De ez csak az én privát véleményem..-)

2023. aug. 6. 16:01

Ha odamenne hozzád és elmondaná, hogy mennyire tetszel neki, illetve hogy gondolatban már éppen a lepedőt gyűrtétek az jobb lenne?

Szerintem akkor arról születbe fórum, hogy lehet egy férfi ennyire tahó.

2023. aug. 6. 15:58
Miért csinálja egy férfi, hogy bámul, majd mikor észreveszem, elfordul, rögtön elkapja a fejét? Nem egyszeri alkalom, hanem sokadik. Nem vagyunk beszélő viszonyban, így nem fogom megkérdezni nyilván. Általánosságban érdekelne, hogy TI mit gondoltok róla, mikor egy férfi ezt csinálja? Egyébként több férfival is jártam már így, gondolom ti is, tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem is konkrétan az általam leírt esetre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook