Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg ennyien a párjukat? fórum

Miért csalják meg ennyien a párjukat? (beszélgetős fórum)


46. lárifárika (válaszként erre: 41. - PöttyösPanka)
2016. júl. 7. 14:42
A másik hozzászólásomban írtam, hogy régen, a már véget ért házasságomban, de igen, léptem félre. Büszke nem vagyok rá, de úgyvolt jó, ahogy volt.
45. lárifárika (válaszként erre: 39. - 22edc9297a)
2016. júl. 7. 14:41

:))

Egyet értek.Persze ezt senki sem tudja, de amit lát az ember azt mutatja, hogy elég könnyű Pistit táncba vinni. Kicsit meglegyezik az egóját, dícsérik a férfiasságát, dekoltázs villantás...stb

Egyszerű praktikák, de megnézem azt a férfit, aki kihagyja....:)

44. 342402de6d (válaszként erre: 36. - MZsanett)
2016. júl. 7. 14:40

[link]


Hiszek az ikerláng szerelemben,ami csak EGY van.

43. michelle.r (válaszként erre: 34. - MZsanett)
2016. júl. 7. 14:40

A házasság vagy bármilyen életközösség akkor működik jól, ha két egyenrangú emberből áll. Ha az egyik alárendeli magát, biztos, hogy előbb-utóbb borulni fog a bili.


A pasik tényleg kényelmesek, és szeretik, ha kiszolgálják őket. Viszont állatira nem értékelik, ha egy házvezetőnővel élnek együtt. És ez visszafele is így van, kell a fenének egy papucs, aki minden kivánságomat lesi.

42. lárifárika (válaszként erre: 33. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 14:37

Igen, nagyrészt így van. Általában kapuzárási pánik az indikátor a pasiknál, de van, úgy, hogy akár működik is a dolog ideig óráig.

Nálam például, még a történelem előtti időkben, mikro huszonévesen a házasságomból kikacsingattam, egy bálam húsz évvel idősebb férfival estem szerelembe. Mindent megtaláltam benne, ami a férjemből, és az akkori házasságomból hiányzott. Persze vége lett a nagy szerelemnek,ritka amikor a nagy korkülönbség ellenére sokáig működik egy kapcsolat, persze igazi érzelmi alapon, és nem az anyagiak motiválnak, tartanak össze.

2016. júl. 7. 14:35
Írhatnának olyanok, akik léptek már félre. Kíváncsi vagyok az ő véleményükre.
40. lárifárika (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 14:32
Ez így van, nem egysejtűek, ezért mondtam, hogy a hűség döntés kérdése. Viszont szerintem - ahogy a környezetemben látom - a döntést meghozó pasi lehet diplomás agysebész, vagy éppen egysejtű, a megcslást meghozó döntést ugyanúgy meghozza mindegyik, már amelyik így dönt, akár autonóm, rá maximálisan figyelő személyiség a partnere, akár elhanyagolja őt.
39. 22edc9297a (válaszként erre: 37. - MZsanett)
2016. júl. 7. 14:24
mert így is van...nem tudom, van-e olyan férfi, akit ne lehetne elcsábítani...
38. 22edc9297a (válaszként erre: 18. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 14:23
igen, de sokan nem akarják feladni a házasságot, mert köti őket a lakás, gyerek,a kényelem,így inkább szeretőt tartanak...a társkeresőkön is sokan ezt keresik...nyíltín ki is mondják, hogy házasok, és nem akrnak válni
37. MZsanett (válaszként erre: 27. - Lárifárika)
2016. júl. 7. 14:17
Olyan, mintha az ösztönök irányítanának mindenkit.
36. MZsanett (válaszként erre: 24. - 342402de6d)
2016. júl. 7. 14:17
Szerinted létezik olyan, hogy mindenkinek van egy párja?
35. MZsanett (válaszként erre: 26. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 14:16
Szerintem mindkettő számít. Ha valaki alapból egyenes, az nem használja ki a másikat.
34. MZsanett (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 14:15
Általában azt figyeltem meg, hogy a nő folyamatosan áldoz magából, a pasi él, mint Marci hevesen, és amikor már teljesen kihasználja, akkor jól otthagyja. Nem általánosítani akarok, csak én ezt láttam és tapasztaltam. Persze a nők se piskóták, mert néhányan remekül tudnak manipulálni, meg játszani a mártírt.
33. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Lárifárika)
2016. júl. 7. 13:45
ugy ertettem, ha egy huszoneves csaj arra kenyszerul, hogy ven faszikkal szexeljen
32. michelle.r (válaszként erre: 27. - Lárifárika)
2016. júl. 7. 13:38
Jesszusom, ne nézzük már ennyire egysejtűnek a pasikat, hogy csak egy csipkés bugyi elég. Ennél sokkal lényegesebb, hogy mennyit adsz magadból egyébként, mennyire figyelsz oda rá, magadra. Egyáltalán mennyire vagy partnere az életben. És az sem mindegy, hogy mennyire vagy autonom egyéniség. Sem a nők, sem a férfiak nem tudnak és akarnak egy partnerre hosszú távon együtt lenni, akire nem tud büszke lenni, akire nincs miért felnézni.
31. lárifárika (válaszként erre: 24. - 342402de6d)
2016. júl. 7. 13:38

Ez jó...:) Tényleg honnan tudhatjuk, hogy valóban ő az én igazi párom.

A hiánnyal is egyet értek. Az első időkben még minden szép, fürdőzünk a másik tetszésében, a hódolatban, hogy újra vonzónak talál valaki...talán ez hiányzik annyi embernek.

Elég furán van ez a világ kitalálva.

30. lárifárika (válaszként erre: 29. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 13:31
Úgy gondolom itt nincs szó kényszerről, maguktól mennek:)
29. massalhangzo (válaszként erre: 27. - Lárifárika)
2016. júl. 7. 13:27
en valahogy nem sajnalok egy fiatal csajtol sem ven pasikat, ha erre kenyszerul :D :D ha ilyennek lennek a felesege, valnek, vinnem mindennek a felet, o meg koltse a kisribikre :D
28. lárifárika (válaszként erre: 26. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 13:27

A megcsalás valóban em inteligencia kérdése, hanem egy döntés. A döntésnek talán több köze van a jellemhez, de láttam már jellemes és jellemtelen embert is aki megcsalta a párját.

Lehetnek rossz és jó döntések, és az intelligens meg a nem intelligens ember is tud döntéseket hozni.

Tehát a miért azért elég nehéz kérdés.

27. lárifárika (válaszként erre: 17. - MZsanett)
2016. júl. 7. 13:22

Na ezeket a férfiakat hat lóval se lehetne visszatartani a harmatos p...citól. Ha begőzölt a férjecske, hiába vesz az asszony otthon csipkés bugyit, és úgy főzi az urának a töltött káposztát.

Az újjal, a mással, az adrenalinnal nagyon nehéz felvenni a versenyt.

26. massalhangzo (válaszként erre: 23. - MZsanett)
2016. júl. 7. 13:21
szerintem ez nem intelligencia kerdese, hanem jelleme. a megcsalasnak nincs is elfogadhato oka se a masikkal, se onmagaddal szemben. jobb lesz barmi is attol?
25. 328e1b30ab (válaszként erre: 21. - MZsanett)
2016. júl. 7. 13:15
Igen, egyedül csak a te felelősséged. Viszont nem is vagy kiszolgáltatva senkinek.
2016. júl. 7. 13:12

Mert alig létezik olyan aki a valódi párjával van.

HIÁNY van,(minden téren)

keresik kutatják,talán majd a másikban meglesz....

23. MZsanett (válaszként erre: 15. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 13:09
És ha belegondolunk, ilyenek alapítanak családot és nevelnek fel alapból sérült gyerekeket, akik szintén családot alapítanak...Az intelligensebbje, aki pl tudja, hogy nincs olyan anyagi helyzetben, hogy felneveljen egy gyereket, ő meg nem is vállal. Milyen lesz a világ 50 év múlva?...
22. MZsanett (válaszként erre: 13. - Syria)
2016. júl. 7. 13:07
Közben meg ők papolnak róla a legjobban.
21. MZsanett (válaszként erre: 11. - 328e1b30ab)
2016. júl. 7. 13:07
Egyedül sokkal nehezebb. A környezetemben mindenki vagy barátokkal, vagy a párjával költözött össze.
20. MZsanett (válaszként erre: 10. - Mazsinka)
2016. júl. 7. 13:06
Teljesen egyetértek. Sajnos tényleg így van. És ha ez nem elég, ha valaki sokáig egyedül van, akkor még a család, a rokonság, meg mindenki nyomást gyakorol rá, hogy legyen már valakije. Pedig néha sokkal szebb az élet egyedül, mint párban, főleg ha a párkapcsolat nem épít, hanem inkább lehúz. Habár terápiának azért jó. Hülye a társadalom.
19. massalhangzo (válaszként erre: 17. - MZsanett)
2016. júl. 7. 13:04

ebben az esetben nem az idosebb ferfiakkal van (csak) problema. egy normalis fiatal no le sem all az ilyenekkel, de ne legyunk alszentek, sok fiatal no tartatja el magat vagy jut egy kis zsebpenzhez azzal, hogy enged


rengeteg fiatal ferfi pedig az idosebb noknel probalkozik fiatal, csinos baratno mellett. ez is egy oldal

18. massalhangzo (válaszként erre: 8. - Rőzse)
2016. júl. 7. 13:03
de miert lenne ok a felrelepesre a penztelenseg, unalmas szex, rossz hazassag? a munkahelyedet se rabolod ki, mert keveset keresel peldaul. kereshetsz mas helyet, mint ahogy mas part is
17. MZsanett (válaszként erre: 8. - Rőzse)
2016. júl. 7. 13:02
Elég sok idősebb férfit látok, akikről tudom, hogy családjuk van, ismerem is a családjukat, mégis fiatal csajokat próbálnak felcsípni...Női részről nem tudok nyilatkozni. Ebben csak az a bosszantó, hogy ha valakire rányomul egy idősebb fa.szi, akkor a feleség se a házasságán fog elgondolkozni, meg azon, hogy rosszul választott, hanem automatikusan a harmadik felet fogja hibáztatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook