Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg ennyien a párjukat? fórum

Miért csalják meg ennyien a párjukat? (beszélgetős fórum)


106. gribedli*** (válaszként erre: 89. - 310b09d86d)
2016. júl. 7. 18:23

Mi az, hogy elhiteti magával meg veled? Az emberek az évek során változnak a megélt élményeik alapján is, egyszer így gondolta, 20 évvel később máshogy gondolja. Nem vert át senki senkit, hanem egy változó világban élünk. Jóhogy nem gillotin alá küldenéd mert 20 évvel ezelőtt valami neki másképp nézett ki, akkor fiatal lány volt, most meg sokat megélt nő és másképp gondolja. Ahogy azok az 50-es fickók is, akikre itt a fórum elején célozgattak, igen, rengeteg 50-es férfi meghülyül, más 50-es meg nem. Az életben változhatunk, nincs kőbe vèsve, hogy kötelező mindent ugyanúgy gondolni, sőt, ha valaki kiszeret egy másikból, hiába is házasok, kiszerethet, miért ne? Ma el is lehet válni, valamikor meg nem lehetett elválni, ennyi. De akkor, amikor még tilos volt válni, ugyanúgy voltak, akik kiszerettek a másikból és voltak, skik meg nem.


Én nem tartom halálos bűnnek, ha valakinek megváltoznak az érzelmei. Viszont a megcsalásra lehet nemet mondani illetve ki lehet lépni a már meglévő kapcsolatból, házasságból ha már nem jó.

2016. júl. 7. 18:20

Még nem olvastam át a témát, de úgy gondolom, hogy idővel elfelejtünk, vagy elfáradunk nőnek lenni.

Az ismeretség elején, mint nők megyünk a randira, aztán lassan elfelejtkezünk erről.


Én mindig, mint nő várom haza a férjemet úgy, mint amikor még nem voltak a gyerekek.

Soha nem terhelem le rögtön a gyerekekkel, a gyerek iskolai teljesítményével, ügyes-bajos dolgokkal stb. Azok ráérnek később is.

Így a férjem is férfiként jön haza és nem egy megfáradt férjként, akinek viszont szüksége lenne arra nőre, akit megismert, akibe beleszeretett.

2016. júl. 7. 18:20
mert a hűség kihalt!
2016. júl. 7. 17:50
fogalmam sincs!
2016. júl. 7. 17:38
gondolkodtam a kérdésen...és azt hiszem azért, mert a megszokott mellett, egy új, egy másik, mindig izgalmasabb...
101. ina87
2016. júl. 7. 17:19

erre nincs jo vàlasz lehetne elemezgetni de gondolom ez egy örök kèrdès fog maradni


àm azzal egyet èrtek h ha màr valaki rà adja a fejèt a megcsalàsra akk ne èljen hàromszögben hisz a megcsalt fèlnek is joga van/volna a nyugodt boldog èlethez.

100. massalhangzo (válaszként erre: 98. - 91b90b2588)
2016. júl. 7. 17:14
en is ismerek nehany parost, ahol a ferfi okos, talpraesett, a no buta (bár csinos). de ott a ferfiak a kemian tul nem nagyon becsulik semmire a not es felre is jarnak, en meg ezt nem neveznem jo parosnak vagy jo hazassagnak
99. massalhangzo (válaszként erre: 98. - 91b90b2588)
2016. júl. 7. 17:09
ugy gondolod, ostoba, tanulatlan es ronda vagy? :D a tervezes meg nem minden
98. 91b90b2588 (válaszként erre: 97. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 17:06

Ez se biztos. :))

Az okos, intelligens párom az összes "háremhölgy " közül a legcsúnyább, családja, kollegái, barátai által ostoba, tanulatlan hölggyel tervezte leélni az életét.

Az a fránya kémia néha felülír mindent.

97. massalhangzo (válaszként erre: 96. - MZsanett)
2016. júl. 7. 16:56

felreerted. ez egyaltalan nem altalanos, hogy egy tanultabb a tanultabbal erzi jol magat. de az igen, hogy egy buta meg egy okos nem lesz jo paros soha. a ketto nem ugyanaz


a hazassag nemcsak a szerelemrol szol, az keves. kell, hogy kozelitsenek az igenyek, az eletmod. ami neked vagy nekem felszines, az masnak lehet, hogy a maximum, amit kihoz magabol, a masikbol


en megorulnek egy buta, humortalan pasitol, de egy buta, humortalan pasi egy buta, humortalan novel tokeletes boldogsagban elhet

96. MZsanett (válaszként erre: 79. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 16:53
Nem pont erről van szó...nyilvánvaló, hogy egy tanultabb egy tanultabbal érzi jól magát, mindenki a saját szintjén választ. Nem ezért felszínes.
95. MZsanett (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 16:52
Akkor egy nagy óvoda a világ:) Vannak óvónénik, meg egymás haját ráncigáló gyerekek:)
94. MZsanett (válaszként erre: 84. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 16:51

Igaz, az se valami vonzó, amikor szülnek egy gyereket, utána megnő az önbizalmuk és mindenkit letarolnak a babakocsival az utcán. Ez is olyan, hogy csak az ösztönök működnek, más nem.


Ez a hülye kettős mérce...Ezt sehogy nem lehet eltüntetni az emberek fejéből.

93. 328e1b30ab (válaszként erre: 84. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 16:51
Mintha a karrierista szó degradáló lenne :)))
92. 328e1b30ab (válaszként erre: 89. - 310b09d86d)
2016. júl. 7. 16:50

MINDIG ketten hibásak.


Te is hibás vagy, pont annyira.


Kezd kínos lenni, hogy mennyire könyörögsz ezen a fórumon a figyelemért, hogy még a levetett morzsákért is küzdve mindenhová beírod szinte ugyanazt.

91. massalhangzo (válaszként erre: 89. - 310b09d86d)
2016. júl. 7. 16:49
hat ha rossz a szex, akkor az nem a szomszed hibaja, eleg bena segg mindketto, ha nem torekedett arra, hogy jobb legyen. azt tudjak, hova kell bedugni?
90. 328e1b30ab (válaszként erre: 81. - Polivinilklorid)
2016. júl. 7. 16:48

Tehát lefordítom: ha valaki sürgősen nem bújuk ágyba valakivel, akkor meghal.


Aha.

2016. júl. 7. 16:47

Ha a feleség a házasság előtt elhiteti magával és a leendő férjével,hogy bizony őket a sors egymásnak teremtette,de a hosszú évek során kiderül,hogy a nő csak menekülni akart a rossz családi fészekből akkor azt hova lehet sorolni? Ki csal meg kit ? Ki vert át kit?

A férfi elhiszi évekig,hogy vele van a baj. Miatta nem jó a szex. Miatta depis a feleség..

88. 328e1b30ab (válaszként erre: 66. - Lárifárika)
2016. júl. 7. 16:45
Bár ez a meghatározás valóban egy férfitól származik, jelesül a férjemtől, én nő vagyok.
87. massalhangzo (válaszként erre: 86. - 310b09d86d)
2016. júl. 7. 16:44

nezd mar nyitottal a kitalaciodorol 20 forumot, ahol mindenki irogat, most itt is elo akarod adni?


szerintem egyaltalan nincs is olyan a koztudatban, hogy a ferfiak vagy a nok hibasak egy rossz hazassagert

2016. júl. 7. 16:42
Itt úgy vannak beállítva a dolgok,hogy ha szar a házasság akkor az a férfi hibája.
2016. júl. 7. 16:41
Az én önbizalmam is romokban van.
84. michelle.r (válaszként erre: 74. - MZsanett)
2016. júl. 7. 16:39

Ez a nők esetében is ugyanígy van szerintem. Sőt, rajtuk még ott a társadalmi nyomás is. Házasodni, szaporodni. Ha egy pasi egyedülálló, az vagány, ha a nő, akkor vénlány, aki vagy nem kell senkinek, vagy karrierisa :/.


Csak nézd meg, hány egysejtű nőtárs hangoztatja hogy nem is vagy nő, ha nem szülsz gyereket. Mert az élet értelme a gyerek. Szegényeknek lehet, hogy , valóban értelmetlen az életük addig ;)

2016. júl. 7. 16:37
Szerintem egy nő is le tudja egy férfi önbizalmát építeni.
82. massalhangzo (válaszként erre: 80. - Michelle.r)
2016. júl. 7. 16:34
ezt az onbizalomleepitest en nem is ertem, ez mi? ha valaki ugy banik velem, hogy attol kevesnek, rossznak erzem magam, azzal kapcsolatig el sem jutok. akkor hogy tud valaki onbizalmat rombolni? persze lehet azt beszolasokkal, noktol, ferfiaktol is, de nem egy kapcsolatban. vagy van, aki ezt hosszu tavon elviseli, hogy rosszul bannak vele?
81. polivinilklorid (válaszként erre: 61. - 328e1b30ab)
2016. júl. 7. 16:34
Egy mexikói dzsumbuj közepén lehet, hogy mást élnél meg a péksüteményeddel.
80. michelle.r (válaszként erre: 69. - MZsanett)
2016. júl. 7. 16:29
A férfiak nem próbálják leépíteni a nő önbizalmát. A pasik igen. A választás meg a tied, férfi kell, vagy beéred egy pasival ;)
79. massalhangzo (válaszként erre: 78. - MZsanett)
2016. júl. 7. 16:25

ez szamodra felszines kapcsolat. az o szamukra megvan benne minden. egy egyszerubb no az miert vagyna masra, nem tudna ertekelni?


mint ahogy peldaul egy buta ferfi sem ertekelne egy noben az eszet, muveltseget, mert o sem az, nem egy szint, nincs kozos erdeklodes, hasonlosag. az egy ilyen no mellett nem erezne jol magat, es valoszinuleg egy okos no sem ertekelne egy buta ferfit

78. MZsanett (válaszként erre: 76. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 16:22

Ilyen egy felszínes kapcsolat...Pont ezért vannak a megcsalások, mert ez hosszútávon elég unalmas, semmi izgalom nincs benne.


Meg mi az, hogy tud társaságban viselkedni:D Miért ne tudna?:D Ez is olyan megalázó felvetés. A férfi részéről ez elég felszínes. Kívülről szuper minden, a többi meg le van tojva.

2016. júl. 7. 16:18
Kevés embernek alaptermészete a monogámia. Érdekből nem bni meg uganaz, mint érdekből bni. A legtöbb embernek nem megy.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook