Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért csalják meg ennyien a párjukat? fórum

Miért csalják meg ennyien a párjukat? (beszélgetős fórum)


136. 328e1b30ab (válaszként erre: 135. - Polivinilklorid)
2016. júl. 8. 08:53
Nem volt szó róla. Egy analógia hangzott el, az eredeti mondanivaló alátámasztására.
135. polivinilklorid (válaszként erre: 90. - 328e1b30ab)
2016. júl. 8. 00:50
Létfenntartásról volt szó (te hoztad fel).
134. 91b90b2588 (válaszként erre: 99. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 23:03

Nem. Vagy úgy tűnik a megnyilvánulásaimból? :))))

Ha igen, gyúrok még agyra :D

133. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 127. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 21:51
Persze, ez így van :) nyilván általánosítottam.
132. Channa*
2016. júl. 7. 21:45
Én nem hinném, hogy az izgalmakról, az újra vágyásról és hasonlókról lenne szó egy megcsalásnál, inkább a rossz választásról van szó, meg egy kis divatról is...
131. massalhangzo (válaszként erre: 130. - MZsanett)
2016. júl. 7. 21:42
nem vennek lazan semmilyen felrelepest, szerintem senki nem tudja lazan venni, aki szereti a masikat. csak nem ereznek versenytarsnak 50 evesen egy 20 eves lanyt. ekkora korkulonbseget betegesnek tartok mindket reszrol, es tul egy fellangolason nem is hiszem, hogy meg tudnak adni azt egymasnak, amire szukseguk van
130. MZsanett (válaszként erre: 126. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 21:39

Nem élt jó házasságban, de nem is lépett ki belőle, ez a baj. Mert ha kilépne, valószínű, nem kéne senkinek, főleg nem a fiatal lányoknak.


Szerintem nem vennéd ilyen lazán, ha megtörténne:D

129. c73db520ef (válaszként erre: 121. - MZsanett)
2016. júl. 7. 21:28
A nok sem jobbak. Az antibebi felszabadit.
2016. júl. 7. 21:26
A cégünknél van most hasonló. Férfi 50 éves nős, gyerekekkel főnök. Nő 30 éves férjezett, gyerekekkel. És nyíltan csinálják, mindenki tudja,. Kíváncsi leszek mi lesz a vége. A gyerekeket sajnálom.
127. massalhangzo (válaszként erre: 123. - Pengő Gyöngyi)
2016. júl. 7. 21:23
ne irjuk le annyira az embereket, vannak sokan jo kapcsolatban, egymast szeretve is :D
126. massalhangzo (válaszként erre: 122. - MZsanett)
2016. júl. 7. 21:22

de a nok se jobbak. hiaba bolondulna meg egy 50-es ferfi, ha nincs befogado. valahogy nem hiszem el, hogy az az 50-es ferfi jo ferjkent elt egy jo hazassagban, majd hirtelen lanya korabeli noket molesztal :D


ha majd 50 leszek es az 50-es ferjem felszed egy 20 evest, csak gratulalni tudnek a nonek, had vigye. 20 evesen huszonos jo pasim volt, nem egy hozzam kepest ven kejenc, aki 60 evesen mar reg nem tudna lepest tartani velem semmiben

2016. júl. 7. 21:21
Valóban manapság a pénz és a szex a 2 legfontosabb dolog.Aztán hogy mi lesz a gyerekekkel, az már nem számít, majd neveli őket valaki más, így nőnek fel sokan...
2016. júl. 7. 21:16

Teljesen egyet kell értsek az előttem szólóval :(

Sajnos az emberek már nem akarnak semmit megoldani-helyrehozni,sokkal könnyebb nem foglalkozni vele és/vagy keresni egy másikat.

2016. júl. 7. 21:06
Mert ezt harcoltuk ki ebben a gyönyörű, civilizált, liberális szellemű világban. Nincsenek erkölcsi gátak, mindent szabad, minden megvehető. Nem érték a hűség, még majdnem hülyének is nézi a társadalom az olyan embert, aki tartja az adott szavát, nem a pénz az isten számára, és hűséges a párjához, aki komolyan is gondolta, hogy jóban-rosszban együtt...
122. MZsanett (válaszként erre: 117. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 21:05
De nemcsak az 50-esek, a fiatalok se jobbak...Nem is egy olyan ismerősöm volt, akik csalták egymást. Csak azt nem értem, ez mire jó. Őket nem köti se a gyerek, s a házasság, akkor ha nem jó a párjával, miért nem szakít?
121. MZsanett (válaszként erre: 117. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 21:04
Ezért tök mindegy, nem is azzal van a bajom, hogy ki hogy él, hanem hogy az 50-es férfiak egy része megbolondul és gátlástalanok lesznek.
120. MZsanett (válaszként erre: 118. - 7d58c633dd)
2016. júl. 7. 21:03
Hát most bocs, de tényleg sok az ilyen. És direkt kikötöttem, hogy nem általánosítok. Amúgy én is ismerek olyat, aki kisemmizte a férjét.
119. massalhangzo (válaszként erre: 118. - 7d58c633dd)
2016. júl. 7. 20:58
nem kell altalanositgatni. sajnos ma mar az sem igaz, hogy az 50-es pasik lennenek fokuszban a felrelepessel, hosszu hazassag is kapuzarasi panik utan, ugyanugy csaljak egymast a huszonevesek, harmincasok is, rovid kapcsolatban, amit nem is ertek. mert ha annyira nem jo a masikkal, tovabb lehet lepni
118. 7d58c633dd (válaszként erre: 115. - MZsanett)
2016. júl. 7. 20:56

Ja persze, a férfiak mind gátlástalan hazug nőcsábászok, és még agresszívak is - csak azért mert te jónéhány ilyet ismertél?

Én meg egy csomó nőt ismerek, akik kisemmizték, kihasználták férjeiket, és az állandó hisztériájukkal szétverték a kapcsolatot! Akkor most nekem is általánosítanom kéne ezt minden nőre?

117. massalhangzo (válaszként erre: 114. - MZsanett)
2016. júl. 7. 20:52

persze, de ami nekunk nem jo, az masnak meg lehet az :D


nem veletlen, ha egy not folyamatosan csalnak, es o csak sirankozni tud. egyszer kell sirni, kiborulni, aztan kirugni, maris megszunt a problema.

azt sem hiszem el, hogy valaki nem veszi eszre, milyen a felesege vagy a ferje. mert ahhoz mar nagyon el kellett tavolodni egymastol

116. MZsanett (válaszként erre: 115. - MZsanett)
2016. júl. 7. 20:45
sokkal
2016. júl. 7. 20:45
De azon pl nagyon ki voltam akadva, amikor az 50-es kolléganőm minden nap kikészülve, sírva jött be, mert tudta, hogy a férje fiatal lányoknak udvarolgat. Végül a hapi betalált engem is, és utólag megtudtam, hogy az ő férje. És annyi ilyen van, olyan okkal találkoztam...Nem szégyellnek ezek semmit, pedig lenne mit.
114. MZsanett (válaszként erre: 113. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 20:42
Nekem aztán tök mindegy, ki hogy él:D Nem ezzel van a baj.
113. massalhangzo (válaszként erre: 111. - MZsanett)
2016. júl. 7. 20:36

en is errol irtam eddig, hogy nem a tanultsag szamit egy jo kapcsolatban, de az peldaul igen, hogy ugyanazok legyenek az igenyek, elvarasok, vagyak


nezd, ha egy pasinak az a vagya, hogy legyen egy szep csaladja, csinos felesege, par gyereke, legyen rendben a haztartas, varjak haza vacsoraval, egy nonek meg az, hogy mindig popec legyen a frizuraja, hozzaillo aktualis mukormokkel, legyen egy ferje, aki biztonsagot nyujt, ne kelljen dolgoznia, tartsak el, akkor egymasra talalhatnak es boldogan elhetnek


akinek ennel tobb kell a masiktol, mert obenne is tobb van, az nem elegedne meg ilyen hazassaggal, ahhoz mas par illik


attol, hogy te eliteled azt, aki csak a kulsosegekre hajt, attol meg vannak ilyen emberek, es ok is megtalalhatjak, megtalaljak a hozzajuk illo part. az a lenyeg, hogy egymasban megtalaljak, akit keresnek. nem neked kell egy ilyen palival elni :D

2016. júl. 7. 20:34
111. MZsanett (válaszként erre: 110. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 20:28
Ez is relatív, mert lehet, hogy a pasinak nincs három diplomája, de attól még lehet karrierje és lehet sikeres. Meg amit te is írsz...én csak arról beszélek, amikor valaki a külsőségekre hajt, hogy csak arra jó neki a nő, hogy kirakatba tegye.
110. massalhangzo (válaszként erre: 109. - MZsanett)
2016. júl. 7. 20:25

mint irtam, a tanultabb nem az okosabb definicioja. hogy kinek hany diplomaja van vagy nincs, sajnos nem jelent semmit. annyi diplomasrol vagy tobbdiplomasrol nem hiszem el, hogy megkapta, mert sotet, mint az ejszaka, egy epkezlab mondatot nem bir elmondani, leirni meg plane, tehetsegtelen, buta, korlatolt


ha egy 'tanultabb' not be tud fuzni egy melldongeto seggfej pasi, akkor az magaban hordozza, mennyire tanult az a no :D

109. MZsanett (válaszként erre: 97. - Massalhangzo)
2016. júl. 7. 20:03
Sok pasi mégis tanultabb nőre hajt, utána meg verik a mellük, ha összejött nekik.
108. c73db520ef (válaszként erre: 104. - Ca6273a8a5)
2016. júl. 7. 20:02
A huseg dontes kerdese!
2016. júl. 7. 20:01

Sziasztok! Mind a két oldalon álltam már, és vallom a mai eszemmel,hogy nem létezik,hogy egy nő nem veszi észre hogy csalják...

Igaz, szerető már csak azután lettem, hogy a volt párom a női büszkeségemet sárba tiporta,így minden elvemet magam mögé hajítva, (nem szándékosan) de megnéztem az "érem" másik oldalát is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook