Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből veszed észre külső szemlélőként, hogy két ember között van kémia/biztos vonzódnak egymáshoz? fórum

Miből veszed észre külső szemlélőként, hogy két ember között van kémia/biztos vonzódnak egymáshoz? (beszélgetős fórum)


febr. 5. 15:04

Hát mi sokat csipkelődünk egymással, folyton vigyorgunk egymásra, mint a vadalma és folyamatos fizikai kontaktus is van köztünk, közel is állunk egymáshoz mindig...

Ezeket azért láthatták akik azt mondták vonzódunk egymáshoz.

De a szexeléssel kapcsolatban is flörtölgetünk, de azért azt már nem hallják.

febr. 2. 20:09
Én is észreveszem a kémiát. Hogy hogyan? Nem tudom. Minden helyzetben más és más az árulkodó, de valahogy érzi ezt sok ember. Gondolom attól függ, hogy kinek mennyire fejlett ez a képessége.
28. a6e86abb96 (válaszként erre: 23. - Jooeva)
febr. 2. 17:33
Félreértettél. Nincs bajom a szexszel. Csak a legtöbben úgy túlmisztifikálják az egészet. Pláne fiatalon.
27. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Jooeva)
febr. 2. 17:28
akkor voltam 22 éves.
26. jooeva (válaszként erre: 24. - Tumbo2)
febr. 2. 17:28

Korosztályonként azért ez változik...tiniként nehéz ez, de már 20-on túl működik.

Szerintem...vagy ha jobban tetszik: saját tapasztalatom alapján.

25. tumbo2 (válaszként erre: 16. - Ms_Daisy)
febr. 2. 17:27
a kötekedés,mikor mondta,hogy megkóstolná a rúzsomat,előkotortam a táskámból,tessék.
24. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Jooeva)
febr. 2. 17:24
ránézni sem tudtam.meghalok,hogyha rám nézel.
23. jooeva (válaszként erre: 21. - A6e86abb96)
febr. 2. 17:14
Van, aki beszél róla és van, aki csinálja...
22. jooeva (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 17:13

Testbeszéd.

Felé fordulsz, közelebb hajolsz, többet mosolyogsz, babrálod a hajad, arcod, szád...szemkontaktus, még ha többen is vagytok, egymásra néztek beszélgetés közben.

Akit kedvelünk, keressük a társaságát.

febr. 2. 09:18
Ha sokat beszélnek a szexről. Annak ellenére hogy még sose csinálták. :) Miért ilyen központi téma egyébként a szexualitás a kapcsolatokban? Az állati ösztönök miatt? Ahol nincs szex, ott nem lehet jó kapcsolat se?
20. New(l)
febr. 2. 08:52
Én nagyon jó vagyok ebben, figyelek az emberek testbeszédére, és sokszor érzem a rezgéseiket. Legutóbbi esetben már akkor mondtam, hogy ezek közt lesz valami, amikor még két mondatot sem váltottak, csak egymás látószögébe kerültek. Volt persze nagy tiltakozás, aztán csak igazam lett.
febr. 2. 08:43
Sokszor a kívülállók hamarabb látják, mint maguk az érintettek. Sok jel lehet. Például amikor meglátják egymást, szinte felragyog az arcuk. Az is árulkodó, ahogy beszélnek a másikról. Vagy csak többet emlegetik, mint szokták. Keresik egymás társaságát. Közelebb állnak egymáshoz, mint másokhoz. Gyakran egymásra mosolyognak. Ilyenek. Ezek feltűnnek a többieknek.
febr. 2. 08:23
ezt kivulallonak nem konnyu eszrevenni.
17. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 22:13
Kicsit kirekesztik a többieket a kommunikációjukból.
febr. 1. 21:58

Én másoknál észre veszem, de ha én tetszem valakinek, azt nem. 😀


Nem tudom leírni mit látni. Az jel pl. ha nevettetik egymást, poénkodnak és a másikat is belevonják a viccbe. Vagy az ha sokat lógnak együtt. Vagy kötekednek.

15. Ágio8405 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 21:12
Neked tetszik?
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Channa*)
febr. 1. 20:24

Most ezt miért kell? Ne forgasd már ki a szavaim. Nem is neked reagáltam, de azonnal magadra vetted...

Egy férfire mondták nekem többen is, hogy látszik, hogy van köztünk kémia.. szimplán csak elkezdett érdekelni a téma, miből látják az ilyen dolgokat mások. Fejezd be, kérlek.


Többieknek köszi a válaszokat! Én is elég vak vagyok ilyesmire.

febr. 1. 19:58

Külső szemlélőként sehogy, mert nem érdekel ki kivel mit művel.


Sőt van hogy mikor benne vagyok a szituban jövök rá, hogy oppá ezt lehet a másik félreérti aztán azért jön tőle azva reakció ami.

Legendásan vak tudok lenni, külső szemlélőként, és "ártalmatlan" triggerként is.

febr. 1. 19:57

Én kémiából mindig kettes voltam...

kölcsönös volt a szerelem köztünk...

De ez persze nem válasz a kérdésedre...

11. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 19:55

Aha!

Egy párkapcsolatban, ha észre veszik mások is, akkor azt csak azért lehetséges, mert kompenzálnak a kapcsolatban élők.


De ha még nincs köztük semmi, akkor viszont észre vehetőnek kell lenni, hogy őket egymásnak teremtette isten.



Ha jól értem, akkor arra vagy sokadjára is kíváncsi, hogy miből veszed észre, hogy tetszel e valakinek, akar e tőled valamit.


Amíg itt filózol, addig újra lecsapják a kezedről.

Ehelyett tehetnél is valamit magadért, hogy lásd, milyen az amikor valaki téged akar.

Ne másoktól akard hallani, hogy létezik ilyen, hanem tapaszd meg;)

10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 1. 19:53

Van amikor látok pl fészbukon párokról képeket, írást…ezek a kapcsolatok kukák. A nagyközönségnek szólnak. Olyankor szoktam azt mondani: lesz ebből még k.anyád! 😃

és általában be is jön!

9. Epresturmix (válaszként erre: 6. - Channa*)
febr. 1. 19:51
Én simán leveszem. Abból, hogy nem csak egyfajta kapcsolatom volt az életemben és ismerem a szituációt amit látok. :)
8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 19:48
Nagyon közel ülnek/állnak egymáshoz. Gyakran egymáshoz érnek, vigyorognak. Le nem veszik a szemüket egymásról.
febr. 1. 19:46

Nem feltétlen párkapcsolatra gondolok. Persze ott már nehéz eldönteni, hogy épp őszinte érzelmek túláradása történik vagy épp kompenzálva van valami, ezt biztos csak a nagyon jó ember ismerők látják.

Hanem amikor két ember még nincs párkapcsolatban, akkor külső szemlélők miből szúrják ki, hogy márpedig ott van vonzalom?

6. Channa* (válaszként erre: 5. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 1. 19:38

De azt, hogy érzékeled, hogy izzik a levegő körülöttük?


Na jó, nem én kérdeztem, de engem is érdekel, hogy honnan ilyen jól értesültek sokan...

febr. 1. 19:35

Egyszerűen izzik körülöttük a levegő. Egyáltalán nem kell feltűnősködniük ahhoz, hogy észrevegyem, hogy működik a kémia. Valahogy jön az érzés. Egyszerűen, magától.


A feltűnősködőket viszont nem bírom. Ők kifelé akarnak közvetíteni valamit, ami nem a nagyközönségre tartozna. Többnyire talán épp azt szeretnék elhitetni másokkal, ami nincs is köztük. Hatásvadászok. Szinte kiprovokálják az emberektől a véleménynyilvánítást. Mondjuk az ilyenek engem inkább irritálnak, nemhogy még megjegyzést is tennék rájuk.


A kémia vagy van, vagy nincs. Erőltetni nem lehet.

febr. 1. 19:28

Én sosem veszek észre ilyeneket.


Már az is meg szokott lepni, ha valaki azt mondja, hogy mennyire látszik rajtunk (én és a férjem), hogy szeretjük egymást. Még akkor is észre veszik az emberek, hogy összetartozunk, ha nem szólunk egymáshoz és nem vagyunk egymás közelében. Fogalmam sincs, hogy hogy a fenében szúrják ki ezt az emberek...

3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 19:22
Mint a mágnes vonzzák egymást, amikor kihűl a szerelem, akkor a változatosság kedvéért, mint a mágnes taszítják egymást.
febr. 1. 19:18

Külső szemlélőként nincs rá biztos tipp.

De ha mindkettő mondjuk kémiatanár, akkor nagyon valószínű a vonzódás...

febr. 1. 19:13
Hogy viselkednek azok, akikről ezt gondolod?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook