Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miből jöttél rá, hogy megcsalnak? fórum

Miből jöttél rá, hogy megcsalnak? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. júl. 23. 10:29
egyből kiszúrtam az idegen nő szagot!:-)
34. 01c8755c79 (válaszként erre: 32. - 021a029148)
2009. júl. 23. 10:29

Nem a mi kapcsolatunknak lett vége, hanem a szeretősdinek. Hááát az én édes kis buta párom nem törölgette az sms-eit, és december 31-én én már kész voltam a bálra, ültem teljes harci díszben a fotelben, ő zuhanyozott és kiolvasgattam a teloját. Januártól fogva benn volt az összes kimenő és bejövő sms... az egész szerelmi történet. A vége felé már a csaj írogatta, hogy most már döntsön... aztán a végén egy olyan sms, hogy "engem így még nem alázott meg senki. Csak egy kis kaland voltam neked. Ne zaklass többé".


Mi még együtt vagyunk. Azért a szilveszteri bulimat elképzelheted. :o) Kérte, hogy had hozza helyre, amit elszúrt... azóta királylány vagyok megint.

Egyébként ami jellemző, a szexuális életünk nagyon jó volt akkor is... mi a fenének kellett egy kis ribi... elképzelni nem tudom. Főleg, hogy ő is kapcsolatban élt. Ez biztos így tökizgalmas lehetett. Áh, idióták....

2009. júl. 23. 10:28
34.000 ft-os telefonszámlából:oS
32. 021a029148 (válaszként erre: 30. - 01c8755c79)
2009. júl. 23. 10:23
és akkor hogy lett vége?
31. Yulcsy (válaszként erre: 29. - D0a7a517d6)
2009. júl. 23. 10:20
Na az már gáz :(((
2009. júl. 23. 10:18

Én akkor, amikor már vége volt. :o(

Pedig éreztem végig... sokat sírtam és zaklatott voltam, csak nem tudtam, hogy konkrétan mit érzek, csak azt tudtam, hogy baj van.

29. d0a7a517d6 (válaszként erre: 28. - Anyuca66)
2009. júl. 23. 10:16
De ha minden hol azt látom még a fürdőszobámba,lefolyóban is.......
28. anyuca66 (válaszként erre: 26. - D0a7a517d6)
2009. júl. 23. 10:15
A hajszál még nem egyértelmű bizonyték. Ha autóval jár melózni akkor talán lehet arra gondolni.
2009. júl. 22. 11:47
Nekem a női megérzésem megsúgta, aztán már tudatosan figyeltem, kerestem a jeleket és igazam lett.
2009. júl. 22. 11:46

Izgatott volt és nagyon rendezgette magát.

Sűrűn dolga volt és a telefonjára úgy vigyázott mintha nem is tudom mi lett volna.Pedig soha nem nézegettem neki eszembe nem jutott volna.

A sexuális életünk az mindig rendben volt abból nem lehetett leszűrni semmit.

Viszont az a baj velem ,hogy a hajszálakat egyből kiszúrom még,ha nem is akarom.

25. anyuca66 (válaszként erre: 19. - Pinkdreams)
2009. jan. 11. 18:13
Van egy olyan mondás "a kötény az mindent takar" valahogy így hangzik. Én azt takarom el amit akarok... Vagy nem...
2009. jan. 10. 15:05

Én két nap után tudtam, hogy van valaki a képben...

Reggel nem várta meg, amíg én ébresztem, és maga válogatta az aznapi ruházatát...

Hát ennyi...

23. NUTIPOFA (válaszként erre: 22. - Ee8583e1f3)
2009. jan. 10. 14:32
Sajnos ezek valoben tuti jeleknek tunnek, Edesapamnak pont ezek a "tunetei" voltak.
2009. jan. 9. 10:28
Én nem tudom, hogy megcsalt-e, nincs bizonyítékomrá! De már rég elhagyott minket! Amúgy abban változott meg, hogy kimaradt a szex, elkezdett edzeni, új ruhák kellettek (Én hülye meg még segítettem is neki, jókat választani), elkezdett parfümöt használni (még a kocsijában is tartott), elmaradtak a hazatelefonálások, későn jött haza munka után, szótlanság stb stb
2009. jan. 9. 09:12
sok furcsa telefon, napokra eltünés, az autóban az anyósülésnél üdítős üveg(tonic, az exem utálta), két csokis csomag, kimaradások(órás késések), sokszor mondta le a jőveteleit, ha jött akkor éjszaka és hajnalba lelépett
2009. jan. 9. 07:42

Mobildugdosás,

másik mobil,

túlzásba vitt csinoskodás,

parfümösködés,

szótlanság,

zenei ízlés megváltozása,

gyerekülés kivétele a kocsiból,

autóban tárolt kozmetikai cikkek széles skálája,

autó km óra számláló jelentős növekedése,

visszafogottság a szextől, vagy éppenséggel túl gyanús „kényszerű szeretkezések”

egyéb szubjektív tényezők (pl.: sűrű pislogás – dadogással = tuti hazudik)


Nos, nagyjából ebből szagoltam ki, hogy mi a pálya.

Meg telefonáltak is, hogy gáz van.

2009. jan. 9. 07:14
Én megálmodtam, és utána kezdtem el gyanakodni. Egy nő valahogy megérzi, még tudat alatt is. De az biztos, hogy utána nagyon nehéz megbocsátani. Mert ha meg is bocsátod, ami történt, mindig arra fogsz gondolni, hogy mást ölelt, mást csókolt úgy, mint téged. Mi el is váltunk, nem bírtam megemészteni soha. Ez emberfüggő, ki mire tud fátylat borítani.
2009. jan. 9. 06:20
Mindenkinek más az esete. De van olyan hogy annyira nem figyelnek a férjre (pasira), hogy nem ( akarják ) tudomásul venni mi zajlik. Olyanról is hallottam, egy házban éltek, de külön. eljárt 1 nőhöz rendszeresen.
2009. jan. 9. 05:03
Gyakran napokig nem jött haza.
2009. jan. 9. 04:42
Van úgy, hogy a rajtakapás helyett előzetesen jeéek, félmondatok vannak. Talán ekkor még nem törtéánt semmi, de hogy történhet ez ott lóg a levegőben. Nos ekkor kell leállítani a másikat.
2009. jan. 9. 00:21
Én rajtakaptam az exemet. Pont azért mentem el hozzá, hogy rákérdezzek, jók-e a megérzéseim. Kérdés nélkül kiderült. Igaz ruhában, de úgy össze voltak bújva, hogy az félreérthetetlen volt. És volt képe azt mondani, hogy én értem félre, mert ő csak vigasztalta.
14. jolie (válaszként erre: 10. - Katka88)
2009. jan. 8. 23:48
Nem volt ilyen tapasztalatom (lekopogom), és remélem nem is lesz. Az biztos hogy a mi kapcsolatunk se működne tovább. Nem tudnám feldolgozni hogy egy másik nővel volt.
13. frollo
2009. jan. 8. 23:16
Én megbocsátottam, és nem bántam meg...
2009. jan. 8. 23:13
Megéreztem, majd mellébeszélt, bejött.
2009. jan. 8. 23:09

nah, jóéjt, én elmentem..:)

Sziasztok

10. Katka88 (válaszként erre: 8. - Jolie)
2009. jan. 8. 23:04
Volt valami ilyen tapasztalatod? Ami negativan érintett?
9. pemete (válaszként erre: 5. - Jolie)
2009. jan. 8. 22:54
Én megbocstottam anno, és utána még töb mint egy évg nyúztuk egymást feleslegesen. Már a szex sem volt az igazi, sőt inkább úgy fogalmaznék, hogy nem is nagyon volt, mert mindig eszembejutott az a nőszemély közben és megundorodtam az exemtől. Így egyévi szenvedés után közöltem vele, hogy soha többé az életben nem akarok lefeküdni vele, és nem tudok úgy tekinteni rá, mint férfire. Ezzel vége lett...
8. jolie (válaszként erre: 6. - Katka88)
2009. jan. 8. 22:54

:) ennek örülök,

én sem tudnék már azok után bízni benne, úgy meg nem sok értelme van egy kapcsolatnak

2009. jan. 8. 22:45
Ha már régóta vagy a kapcsolatba,vagy ismered a párodat,akkor megérzed hogy valami nem stimmel.
2009. jan. 8. 22:45
Hát, én nem tudtam. A bizalom elmúlt, próbáltam a kapcsnak időt adni, de két hétig birtam miután elmondta.A maradék idő alatt abszolut nem hittem neki, akármit mondott, ezért mondtam , hogy ennek a kapcsolatnak igy annyi. Vége lett. Persze azóta már újra boldog kapcsolatban élek. :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook