Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mibe érdemes keverni a Flector port, hogy ne akarjam kihányni az íze miatt? fórum

Mibe érdemes keverni a Flector port, hogy ne akarjam kihányni az íze miatt? (beszélgetős fórum)


9. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 15:52
méz, lekvár?
8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 14:55

Imádom a Flektor ízét. :)


Én Cink folyadékot iszom naponta 2x20 cseppet. Borzalmas. Keserű és fanyar egyben, órák múlva is forog a gyomrom tőle. Hónapokig kell szednem. Szörnyű.

7. globus (válaszként erre: 6. - Eandi78)
2022. ápr. 5. 14:50
Xilox por is, kifejezetten finom ízű.
2022. ápr. 5. 13:39

Van pár tabletta verzió ebben a hatóanyagban. Hatásában viszont ez a leggyorsabb. Pont az íze miatt szeretem a Flectort😂 Csak vízben van “jó íze”, elnyomni semmi üdítő nem fogja. Spedifen, Flamborin ami borzasztó, de a gyerekek Nurofenje is vállalhatatlan😁

Esetleg cataflam-v ha van még olyan, annak talán nincs erős íze és vízben oldható. De ha nem kell a gyors hatás van sima tabletta is vagy kúp 😉

2022. ápr. 5. 10:32
Köszi a tippeket. Most vittem mellé Cherry Coke-ot azzal úgy ahogy lement. Az a baj, hogy nagyon hatásos ez a por, de az íze nem az igazi.
2022. ápr. 5. 07:31

Mi úgy szoktuk, hogy a port kb fél deci vízbe tesszük, így 1 korty az egész.

Én szoktam még tiszta vizet inni rá.


Üdítőben rosszabb!

2022. ápr. 5. 07:04
Befogod az orrod és letolod,,aztán iszol is rá rögtön valami narancslé vagy ami szimpatikus,semmit nem érzel.
2. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 5. 06:56
Próbáld meg egy kevés nem rostos gyümölcslébe keverni, vagy gyümölcsteába, amit tudsz izesíteni. Esetleg kérdezz rá az orvosodnál, hogy ki lehet-e váltani inkább tablettával.
2022. ápr. 4. 23:27

Sziasztok!


Sajnos minél többet kell használnom, most épp implantátum után egyre kevésbé bírom meginni.


Annyira rossz íze van vízben, hogy szinte minden kortynál a hányinger ellen kell küzdenem,

Valami tippetek van erre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook