Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi vezeti a férfiakat? Milyen elven működnek? fórum

Mi vezeti a férfiakat? Milyen elven működnek? (beszélgetős fórum)


1 2
5. anya4005 (válaszként erre: 1. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 10:06

Nem hiszem,hogy a megcsalást bármivel is meg lehetne magyarázni.

A féltékenykedés ugyan borzalmas,főleg,ha nincs rá ok,de nem a megcsalás a megoldás.

Szerintem,ha egyszer megtette,máskor is meg fogja tenni,azt pedig neked kell lejátszanod magaddal,hogy hányszor tudsz megbocsájtani.

A tüske mindig benned lesz,szerintem ezen nem lehet csak úgy átlépni.

Ha pedig még reklámozta is hőstettét...hát,ekkora megalázást! Ezekután biztos nem vágynék a haverokkal eltöltött estére!

2015. márc. 21. 10:05

Nekem ez egyáltalán nem férne már bele egy kapcsolatba...

Ha ezt most megtette veled és megbocsátasz neki, akkor ezek után ennél nagyobb disznóságokat fog csinálni. Nyilván nem könnyű, hogy külföldön vagy, de ha nem képes visszafogni magát, akkor jobb ha elenged téged. Persze ezt ő ép ésszel nem fogja belátni.

3. winny (válaszként erre: 1. - Ivett201492)
2015. márc. 21. 10:04

Szia!

Van egy 6 részes video a címe " Férfi agy női agy"Teljesen mások.mint mi.Érdemes megnézni! Kötelezővé tenném az 5.osztálytól.Sok csalódástól megóvna bennünket.

2015. márc. 21. 10:02
Húha! Fogalmam sincs, hogy mit csinálnék. Sose voltam ilyen helyzetben. Az biztos, hogy könnyen megbocsátani nem szabad.
2015. márc. 21. 09:50

Mi az amit szerintetek meg lehet bocsatani egy kapcsolatban es mi az amit mar nem?

leirom a tortenetem a tanacsaitokat varom!



A velemenyetekre lenne szuksegem a tanacsotokra meglatasaitokra a helyzetemmel kapcsolatban!


22eves no vagyok masfel eves kapcsolatom van egy 24eves ferfivel egyutt is elunk az elso 2het utan ossze koltozes boldogsag kozos jovo tervezgettunk szeretem! Hogy o mit erez azzal mar nem vagyok tisztaban par napja kiderult hogy megcsalt nem o mondta el hanem az apro jelekbol eszrevettem es a facebookjan elolvastam ahogy a haverjainak hencegett vele. En nem voltam otthon mert kulfoldon dolgoztam eppen de mikor haza ertem furcsa volt sose mutatta ki igy az erzelmeit csokolt olelt szeretgetett leste a kivansagaimat hozzam bujt ami jol esett mert soha igy nem ereztem a paromat a masfel ev alatt mint most az elmult hetekben lelkiismeret furdalasa volt nem tudott aludni... azzal magyarazta tettet hogy belekergettem az orokos feltekenykedesemmel azzal h nem biztam benne allitasa szerint engem szeret en vagyok neki az egyetlen az a no neki nem jelenetett semmit csak uritett elnezest a szohasznalat miatt de probaltam ugy fogalmazni ahogy o mondta... nagyon sajnalja es tudja h ezzel nem oldott meg semmit ha visszatekerhetne az idot nem csinalna ezt azt keri bocsassak meg neki de nem tudom tisztaba tenni az erzeseimet mert nagyon sok minden kavarog bennem haborog a lelkem jelenleg is kint vagyok tegnap jottem vissza igy megnehezebb szeretnem ha segitenetek a meglatasaitokkal kapcsolatban. Elore is koszonom nektek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook