Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi van, ha nem vagyok boldog a párkapcsolatomban? fórum

Mi van, ha nem vagyok boldog a párkapcsolatomban? (beszélgetős fórum)


1 2 3
72. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 9. - Wukovics25)
2013. márc. 13. 13:08

Korán kezdtétek :(

Ha nem megy a bolt, elôször kifestetni. Ha így sem, akkor marad a személyzet lecserélése :D

2013. márc. 13. 12:59

Hát itt sok minden felmerülhet. Megpróbálhatsz változtatni rajta, csinálhatnátok együtt több közös programot, vagy feldobhatnátok a szexuális életeteket.


Ezt igaziból neked kell tudnod, hogy mitől nem vagy boldog.


Az is lehet, hogy benned van a hiba.


Azért ennél konkrétabb részletekre is szükség lenne, ha a fórumon kérsz segítséget..

2013. márc. 13. 12:58
semmi
2012. nov. 30. 13:54
lepjel hiszha egy pasival nem vagy boldog az nem azt jelenti,hogy minden pasi olyan lenne.
68. Noarashi (válaszként erre: 45. - Zizmonti)
2012. nov. 24. 13:00

Szerintem hagyd az ilyet. Szóval oké hogy száz éve vagy együtt valakivel, és már nem vagy szerelmes. De hogy már az elején se legyen az a pillangóröpködés a gyomrodban??

Amúgy meg elég nehéz esetet fogtál ki, anyucival él, gyászolja az exet és még munkanélküli is.

67. acuko (válaszként erre: 66. - Zizmonti)
2012. nov. 24. 12:55

Hát ezt neked kell eldöntened. Te tudod, neked mi kell. Ha elégedett vagy annyival, hogy jóban vagytok és nincs szerelem, akkor legyen. De ha többre vágysz, érzésekre, érzelmekre, szerelemre, akkor inkább ne.

Ezt neked kell eldöntened..

2012. nov. 24. 11:54
Itt az a dilemma, hogy hátralépjek-e 1-2-3 lépcsőfokot annak érdekében, hogy szerelemmel rajongjon irántam valaki, magáért az érzésért... Vagy inkább legyek Vele aki bevallottan sem szerelmes,csak szeret. viszont jókat eszünk, kirándulunk, eszmecserélünk az élet nagy dolgairól, színházról, zenéről, irodalomról ő elkezd egy verset én tudom folytatni. sokat röhögünk...
2012. nov. 24. 11:48
Nem védem, csak leírtam a szavait. Amennyiben nekem jó így, hogy nem szerelem, neki ennyi elég, már a nyugalomra vágyik. Én egy éve keresgélek, és borzasztó a 40 körüli-felüli korosztályban a felhozatal.Eltunyult, igenytelebség, csúfságok, a többi nős. Még helyesen sem tud írni alegtöbb pl: lessz, mizulys? mi a helyzet? Váhh.. Most ha egy olyan szeret belém akire nem tudok felnézni, akkor mi értelme?
64. acuko (válaszként erre: 63. - Zizmonti)
2012. nov. 24. 10:59

Ezt mondta neked ő. te meg ezt elhiszed és ez neked igy jó lenne.


Akkor most mit is akarsz?? Véded őt. Kell neked igy, ahogy van. Most ezt nem értem.. (Ezt sem már megint..)

2012. nov. 22. 20:45
Három hónapja kapcsolatban vagyok vele. Találkozhatunk, hétvégéket töltünk együtt. Nem szerelmes, de nagyon jól érzi velem elmondása szerint neki ennyi elég. Ne okoljam magam, nagyon megjárta a szerelemmel azt a fájdalmat sosem akarja átélni már. Továbbá annyi a gondja most egyszerűen nem nyitott rá. Ha nekem így jó vele akkor tarthat akármeddig.
62. Somerset13 (válaszként erre: 54. - Zizmonti)
2012. nov. 20. 21:21
Menekulj. Inkabb most mint kesobb, miutan ha tenyleg osszejonnetek, es akkor derulne ki, hogy valojaban sosem akart teged. Mit varsz egy ilyentol? Foleg ne hivd, ne keresd, ne irkalj sms t, semmit. Egy ferfi ha erdeklodik irantad, az hidd el, keresni fog. Felejtsd el, minel elobb, annal jobb.
61. 937a2a883a (válaszként erre: 29. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 20. 20:52
Ez nem feltétlenül igaz...legalábbis szerintem.
60. Minocska (válaszként erre: 29. - 5bcf1b7c01)
2012. nov. 20. 19:46
Remélem nincs igazad. 16 éves voltam, amikor összejöttem a férjemmel. Ennek már majd 20 éve. Hú, de rég volt! :)
59. civa (válaszként erre: 45. - Zizmonti)
2012. nov. 20. 19:39
Őszintén, mit akarsz egy ilyen tuskótól? Akad neked jobb is. Ilyenhez nem kell ragaszkodni, mert teljesen nyilvánvaló, hogy ő nem akarja. És neked sincs rá szükséged, olyat keress, akivel kölcsönösen szükségetek van egymásra, akkor a helyeden leszel.
2012. nov. 18. 23:25
Nem tudom biztosan, hogy csak a társkereső oldalak világában van így, vagy kb erre lehet számítani, ha Bélával, Dezsővel az ember a buszon akad össze nem-e éppen ilyen felszínes, sekélyes tétova jelentéktelen húza-vonára számíthatok. Bizonyára a társkeresőkön koncentráltan vannak jelen az olyanok akik ezerrel válogatnak, és a dömping miatt, képtelenek oda tenni valóban magukat, és komolyan venni. Vagy van még egy magyarázat aki súlyfelesleggel indít, jobb ha elássa magát, mert olyanokba botlik akiknek nem elég jó. Már ha van foga, és még esze is az illetőnek, tud értelmesen kerek bővített mondatokban fogalmazni, és nem egy dugás erejéig akar nőt aki hajlandó. Nekem egy barátom mondta, adjál le 20 kilót, mert addig semmibe se fognak venni, max guminőnek akarnának a hozzád illő pasasok.
57. acuko (válaszként erre: 54. - Zizmonti)
2012. nov. 18. 23:06

Sajnos a társkeresős oldalakkal ez a baj. Játszadoznak a másikkal, nem gondolják komolyan. Hazudnak, átvernek, becsapnak. Játszadoznak. Nem ir, nem válaszol. Majd. Napok múlva..

Ez felőrli az ember idegeit. Volt benne részem, nem is egyszer. De hogy ez miért és mire jó.. Még nem tudtam rájönni.

2012. nov. 18. 23:02
ereszd
2012. nov. 18. 23:02
Amit utálok ez a játszadozás, húzd meg erezd meg, ki uralja le a másikat. Miért kell ez?? Annyira kimaradtam volna ebből, mint ahogy ki is maradtam évekig. Úgy vagyok ezzel ez egész társtalálással már, hogy hagyom az egészet- csak a kudarc övezi.
2012. nov. 18. 23:00
Nekem az is furcsa, hogy miután ásítozva elvonult aludni minap, utána láttam online két órára rá is gmail-en. Ilyenben sem volt részem, soha de sosem kaptam ilyenen rajta a volt kedvesemet, pedig hosszú évekig kénytelenek voltunk szóban, és írásban tartani a kontaktust.. Tegnap mondtam neki, ez nekem nagyon rosszul esik, az ilyen hígfekáliaféle lagymatag valami. Effektív FÁJ.Mondta, hogy értsem meg. De már ezt teszem 3 hónapja, csak megértek, csak megértek.. Ma egyébként háromszor hívott, mivel nem válaszoltam egyszer most én. és nem mentem chatelni. Nem írtam. Meglepte.
2012. nov. 18. 22:41
Ezért is kérdezlek benneteket, mert nekem az előző kapcsolatom ilyen szempontból teljesen jól működött, válaszokkal, visszahívásokkal,és gördülékenyen. Ha nem tudott valamiért visszahívni mindig figyelmes volt, akkor írt sms-t. De nem másnap, vagy 5 óra múlva. valahogy figyeltünk a másik érzéseire, ne okozzunk felesleges nyűglődést. Amit azóta tapasztalok, a másik totális lesajnálása. Nem, hogy elém helyezése. Ha ilyenem van olyanom van cseszek válaszolni, a sumákolások, a másik idegein a hárfázás. a ostoba kibúvók. Nem ez az ember akivel először ismerkedek azóta, de vele kerültem hónapokon átívelő "valamibe". Én valami burokban életem, ez lenne a divat?
52. acuko (válaszként erre: 51. - Zizmonti)
2012. nov. 18. 22:18

Hát én semmi jóval nem biztatlak az elmondottak alapján.

Ez az ember egy lelki toprongy. Már bocs.

Ráadásul nem kellesz neki. ha kellenél, akkor úgy ahogy mondod, keresné a lehetőségeket a kapcsolattartásra, nem pedig a kifogásokra. A távolság sem tesz jót, ez igy nem fog működni.

Szerintem még nincs túl az előző kapcsolatán, és még önmagát sajnálja, nyalogatja a sebeit. Nem kész még egy új kapcsolatra. És az is, hogy munka nélkül van, ez sem tesz jót neki, a férfiak ezt különösen nehezen viselik, mert haszontalannak, értéktelennek érzik magukat. Begubódzik.. Igen. és békén kell hagyni. Minél jobban erőlteted a kapcsolatot, annál messzebb kerül túled.

Mé gegy. Ne azért fogadja el a testalkatodat, mert a lelked jó. Egyben az egészet kell szeretni, és itzt ebben az esetben ez nincs meg..

Lépj tovább, keress mást szerintem.

2012. nov. 18. 21:52

Fata bennem elindult, sőt úgy érzem megfogott az illető mivel eléggé nyomorultul érintenek a kifogásai mikor, miért nem tudott foglalkozni velem. Gyakran van maga alatt, és rossz számítógépe, sok a telefonszámla.

Kék Irisz A távkapcsolat 130 km táv. Én költöznék oda ahol él, ami egyre reménytelenebbnek tűnik a beszélgetéseink alapján, mivel nem tud lépni az anyjától albérletbe, mivel munkanélküli lett pár hónappal ezelőtt. Mondtam semmi baj kitartunk.. de az a baj, a kötödést nem érzem részéről. Egyre nyomorultabbul érzem magam, holott mondja, hogy szeret és akar találkozgatni, csupán a köztes időben elsikkad minden kapcsolatot mutatna köztünk. A testalkatomra úgy reflektál, hogy elfogadja, mivel a többi ellensúlyozza. Ez is fura nekem, mert milyen az ha "elfogadják" csak az ember testét. Nem szeretik ugye.

2012. nov. 18. 20:32

Én nem tudok tanácsot adni sok dolog miatt.

Mit jelent nálatok a távkapcsolat?

A súlyoddal van gondja? Akkor érdemes ezt erőltetni?

34 éves vagy, már illene tudnod dönteni, nem?


Milyen tanácsra vársz?

Én nem értem a nőket....

49. 4244093cd0 (válaszként erre: 47. - Zizmonti)
2012. nov. 18. 19:58
Hát ,én azt gondolom ,ha nem működik számodra megfelelően a dolog,akkor szakíts.Ahogy látom te sem szerettél bele ebbe a férfiba,akkor meg minek húzni az időt?
2012. nov. 18. 18:01
senki nem ad tanácsot?
2012. nov. 18. 16:37
ÉN 34 vagyok, és előre köszönöm a véleményeiteket :)
2012. nov. 18. 16:32
Teszem hozzá volt már távkapcsolatom, mert külföldön voltam pár évis, és az teljesen jól működött, nem hogy az elején de évek után is, minden nap több levelet is váltottunk, hívtuk egymást, jelen voltunk egymás életében, ahogy csak tudtunk a nehezített körülmények ellenére, és ez 4 év volt, úgy hogy havi 1-szer találkozhattunk az Ex-el, és ez pedig még csak egy kezdődő kapcsolat, nem ilyenkor kéne lennie a legnagyobb őrületnek?
2012. nov. 18. 16:29
Sziasztok. ide írok, mert nem nyithatok még új témát. Szerintem ebbe vág, mivel boldogtalan vagyok, egy nem is tudom minek nevezzem.. párkapcsolatomban?! Pár hónapja internetes társkeresőn ismerkedtem össze egy nálam 13 évvel idősebb férfival. Elvált egy éve, és az anyjához költözött. előttem volt egy 5 éves szerelmi kapcsolata, állítólag ez nő volt neki a nagy ő amikor még házas volt, de a nő elhagyta, nem tudta kivárni mire elválik. Kiszeretett vagy feladta, ezt nem tudom. Ennek 1,5 éve. Művelt, diplomás férfi, de munkanélküli jelenleg, ez is padlóra teszi gondolom. Az a baj, hogy nem érzem a szeretetét, találkoztunk már többször, több napig is, de azt mondja neki ez nem jön hirtelen. Máskor azt, hogy szerinte az Ő életében már megtörténtek a nagy szerelmek. Eléggé elszomorító. Begubódzik, nagyon keveset foglalkozik velem, s mivel ez egy távkapcsolat még, és ki tudja meddig, mivel összeköltözésről nem beszél még távlatokban sem.. Több figyelmet, emailt, sms-t várnék, egyáltalán valamiféle szenvedélyt.. de van amikor 2.3 napig sem válaszolt az sms-re, de általában felhív, és akkor magyarázza mit miért nem tudott akkor, vagy éppen utálta sz egész világot ezért nem írt 2 napja. Értsem mindenkit, nem csak engem hanyagolt. Ez mondjuk nem igen vigasztal. Találjak elfoglaltságot, mozogjak többet, menjek ki levegőre, úgy is van mit leadni. (87 kiló vagyok) Azt mondta, neki ez sok, de elfogadja a testem a lelkem miatt. Múlt héten dobta fel, hogy találkoznunk kellene jövőhéten, de valahogy nem érzem, hogy kedvem lenne hozzá igazán. Én várok el sokat?
2012. nov. 18. 16:13
Ha nem vagy boldog, akkor boldogtalan. Változtatni kell.
43. b892d196e8 (válaszként erre: 1. - Írisz88)
2012. nov. 18. 15:01
Lépni kell:(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook