Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi okoz arc- és szemvörösödést? fórum

Mi okoz arc- és szemvörösödést? (tudásbázis kérdés)


2023. máj. 30. 19:02
Azóta, hogyvagytok?
2018. dec. 5. 18:42
Arc és szemvörösödést a rosácea autoimmun betegség okoz. Sajnos nekem is az van, és eddig elég tűrhető volt, de most valamitől komolyabbra fordult. Nagyon sok minden fokozhatja a vörösséget, étel, ital, fűszerek, koffein, alkohol, fehérjék, csípős ételek, hideg, meleg, csokoládé, déli gyümölcsök, mogyoró, olajos magvak, szóval szinte minden. Nekem a legkiváltóbb a fehérje, amitől sajnos már a szemem is bevörösödik, de nem tudok vega lenni. Krémekkel lehet tünbetmentessé tenni némileg, de nem gyógyítható.
2018. nov. 29. 10:48
sajnos a mi kórházunk súlyosan rossz hírű és letojják ki mennyire van rosszul..a sürgősségin a mentő által bevitt fej és gerincsérüléses embereket is betolják a folyosóra és pár óra múlva talán behívják őket..ha meghal,legalább eggyel kevesebb,ezt egy orvos szájából hallottam saját füllel egyszer
3. Csillag29 (válaszként erre: 2. - Lindsey123)
2018. nov. 29. 10:34

Akár lehet kötőhártya is.

De ha nem bízol a háziorvosodban akkor inkább válts.

Szemészetre nem kell beutaló . Csak ha van akkor hamarabb kapsz időpontot .

Szemészetet nem felhívni hanem odamenni telefonon keresztül nem látják mennyire súlyos :(

2018. nov. 29. 10:12

hozzszólásban mellékeltem, bicajozás után ahogy megfújta a szél az arcom azóta ilyen..orvosnál voltam,kamillás borogatás,szemcseppet kaptam. állítólag kötőhártya gyulladás..de őszintén szólva nem bízom annyira a háziorvosunkban..szerettem volna szemészetre beutalót,nem adott mert ő megoldja..

szemészetet felhívtam, azt mondták csak időpontosok vannak és hiába megyek nem fogok bejutni

2018. nov. 29. 10:09

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook