Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet ez? Lehet jó jel? fórum

Mi lehet ez? Lehet jó jel? (tudásbázis kérdés)


7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 25. 06:26
Ez az érzés azért van mert be vagy zsongva hogy probálkoztok és az ember mindenféle tünetet tud produkálni és bebeszèl magának. 3 hét múlva már nagy eséllyel hányingered is lesz ha van baba ha nincs. Sokaknak késik is pár napot. Durva az emberi agy milyen pszichoszomatikus tüneteket tud produkálni. Sokunk járt így. Itt is hetente van ilyen fórum.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Charlize)
2022. márc. 25. 06:15
Aki nem tervezi vagy épp ezer év amire sikerül azok sem szedik. De persze jó ha szedi, de szerencsére nagy eséllyel akkor sem lesz semmi ha nem szedi valaki.
5. NomNom (válaszként erre: 4. - Charlize)
2022. márc. 25. 06:10
Igen csak ugye nem mindenki tervezi előre. Semmi baja nem lesz ha nem szedte addig. De ha fi úgyis tervezi akkor persze szedje nyugodtan.
4. Charlize (válaszként erre: 2. - NomNom)
2022. márc. 25. 05:26
Mire kiderül, hogy terhes vagy, már rég átment a baba egy sor olyan fontos fejlődési szakaszon, amihez nélkülözhetetlen a folsav. Ezért kell előtte is szedni.
3. NomNom (válaszként erre: 2. - NomNom)
2022. márc. 24. 22:18
*babát tervez
2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 24. 22:17

Most itt melyik kérdés irányul arra, hogy jó jel?

Szedheted a folsavat, elvileg ha bánat tervez az ember jó ha szedi. Én csak akkor kezdtem el szedni mikor terhes lettem, az is bőven elég volt.

2022. márc. 24. 21:52

Kedves mindenki!Szeretnénk babát a párommal de ráérünk nem sietünk!Pénteken múlt el a havim hétfőn reggel és ma reggel is együtt voltunk úgy 😇😉

Tehát a katonái átjöttek,észre vettem hogy ilyenkor érzékenyebb az alhasam.Mitöl lehet ez?

Semmilyen vitamint nem szedek,gondolkodtam a folsavon de azt szedhetem hónapokig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook