Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi lehet ez? Mi a megoldás? Volt már mással is ilyen? fórum

Mi lehet ez? Mi a megoldás? Volt már mással is ilyen? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. aug. 21. 22:47

Ilyet még nem éreztem soha,de tanultam egy kis pszihológiát,ez a depresszió egy fajtája(van ezer féle)Szerintem kellene neked egy kis szorongás oldó tabletta.

Ez kb azért van mert kevés boldogsághormont (van szakneve is)termel az agy.Van erre gyógyszer és szépen rendbejössz.A gyógyszer segít ilyen hormont termelni és normális szinten lesz ez a folyamat,nem gondolsz ilyenekre.Aztán abba lehet hagyni,nem kell életed végéig szedni.:)

6. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2011. aug. 21. 22:45
A pánik az még véletlenül sem ilyen.Na azt ismerem.:)
5. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - 432d0af620)
2011. aug. 21. 22:44
Bizonyos evidenciák miatt én még nem,de van egy barátnőm,aki igen.Azt mondta,hogy úgy oldódott meg,hogy ilyenkor imádkozott.Mondjuk ő hívő.De azt mondta segített.Azért írok,mert detto,mintha ő írta volna ezeket,ugyanígy görcsölt ő is.Ki tudja.Hátha...
2011. aug. 21. 22:44
és van gyógyszer nélküli gyógymód?
3. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - 432d0af620)
2011. aug. 21. 22:43
Ismerősek a tüneteid...
2011. aug. 21. 22:42
Szerintem ez pánikbetegség, és elég gyakran előfordul
2011. aug. 21. 22:39

Miután megszületett a kislányom (koraszülött volt, problémák voltak/vannak, stb...) úgy 4-5 hetes kora körül elkezdtek hülye félelmeim lenni, folyton arra gondoltam, hogy elveszítem a férjem, és egyedül maradok a babával, borzasztóan szorongtam, nem tudtam aludni, attól féltem, hogy reggel nem fog felkelni, meghal álmában, ezért nem tudtam nyugodtan aludni, rettegtem. Aztán most újra előjöttek ezek a félelmek, kiegészítve azzal, hogy a gyerekem halálától is félek, sőt a sajátomtól is, hogy nem látom felnőni. Ez minden éjjel előjön, reggelre elmúlik, de rettegek az éjszakáktól és a negatív gondolatoktól, nem tudok velük mit csinálni. A legrosszabb, hogy sokszor arra gondolok, hogy felesleges az élet, mert úgyis halál a vége, elképzelem, hogy egyszer a kislányom is meghal...szörnyű.

Tudom, hogy nem itt lesz a megoldás, de hátha érzett már valaki ilyet és meg tudja mondani mi ez, miért van, mi a megoldás, hogy bizakodjak, nem tart örökké.

Pszichológushoz már bejelentkeztem, remélem segíteni fog.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook