Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi lehet a hónapok óta tartó gyomorfájásom oka? fórum

Mi lehet a hónapok óta tartó gyomorfájásom oka? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. d29a6eeda9 (válaszként erre: 2. - 12d083b51b)
2018. okt. 28. 10:55
Állandóan jelen van evésnél rosszabb, gyakram pedig ki is jön belőlem amit megeszem/megiszom.
2018. okt. 28. 10:52

Amikor én azt vettem észre, hogy hétfő reggeltől péntek estig van állandóan, egyfolytában gyomorgörcsöm, de szombat-vasárnap semmi, no akkor váltottam munkahelyet.


Próbáld kifigyelni, köthető-e valami rendszeresen előforduló eseményhez, napi ritmushoz, vagy egy a fájdalom állandóan, éjjel nappal egyformán jelen van!

2018. okt. 28. 10:49

Hónapok óta tart a gyomorfájásom ami nem múlik el. Voltam dokinál (többnél is) de savlekötőn kívűl mást nem kaptam. Eljutottam addig, hogy nem bírok enni semmi szilárd ételt szinte csak inni bírok és már 30kg-ot fogytam... A két kisfiam többet eszik mint én pedig csak 9 hónaposak.

A doki szerint nem gond mert túlsúlyos voltam legalább lefogytam...

November 8-án kaptam belgyógyászatra időpontot mert magas a vizeletemben a cukor de gyomortükrözésre még mindíg nem küldtek el.

Volt valaki hasonlóan, nála mi volt a gond?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook