Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi kerüljön a Mikulás csomagba 1-2 éves gyerekeknek? fórum

Mi kerüljön a Mikulás csomagba 1-2 éves gyerekeknek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 3. 09:25
Nálunk nagyrészt gyümi lesz benne,tejszelet,túrórudi,valami apró játék.
2008. dec. 3. 09:25
én kölyök rágót tennék bele, cukormenteset(az ismerősünk már ad ilyet a 1,5 éves kisfiának) gyümölcsöt, lehetne neki ceruzákat, gyurmát(készségfejlesztő, sosem lehet elég korán kezdeni), kindertojást, mert abban van meglepi, és annyira nem is sok az édesség benne(tejréteg is van benne).
5. SDitti (válaszként erre: 2. - Panka78)
2008. dec. 3. 09:24
Gondoltam, hogy ezért kérdezed. Én gyümölcsöt tennék és egy kisebb meglepetés játékot, pl.: kis autó amit nem tud szétszedni vagy plüssfigura (bár sokan szülő a plüsst sem preferálja).
2008. dec. 3. 09:23

Én sem:)

Tavaly a következők kerültek ele:kókuszos buláta,mazsola, kölesgolyó,gyümi (amiket szeret pl. banán,mandarin,kivi)

Ezen kivül kisebb játékok,én hógömböt raktam bele tavaly,idén hajcsattot, gyererk órát-gyűrűr stb.

2008. dec. 3. 09:21

Szia!


Én 4-5 tejszeletet rakok bele, egy normális csokimikulást, mandarint, meg még néhány apróságot, egy kisautót, amit szeret.

2008. dec. 3. 09:20
Nem vagyok édesség párti, ennek tudatában írjatok:)
2008. dec. 3. 09:19
Mi kerüjön a Mikulás csomagba 1-2 éves gyerekeknek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook