Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi ez a nagy szandál-ellenesség? fórum

Mi ez a nagy szandál-ellenesség? (beszélgetős fórum)


2016. máj. 10. 17:55

Én szeretem a szandált és csakis harisnya nélkül hordom. A körmeimet lakkozom, így csinos és nőies.


Aki harisnyával hordja, hordja azzal. Nem vagyunk egyformák. Kinek a pap, kinek a papné.


Viszont Fincsi!


Ha a fiad esküvője lesz el ne felejts valami elegáns a ruhádhoz illő kalapot venni, hisz az örömanyának a kalap kötelező!:)


Nekem is volt. És ha már szandál...vittem magammal váltó cipőt és bizony jó volt váltani.


Gratulálok a fiataloknak, neked pedig sok örömet:)

61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 57. - Fincsi5)
2016. máj. 10. 17:47

Mindig mondom, hogy mennyivel lenne jobb, ha állandóan törölgetném, dörzsölgetném a szemem,


Egy temetésen kimondottan imponáló lehet. :)

60. ab61752c45 (válaszként erre: 58. - Channa*)
2016. máj. 10. 17:45
alig várom már hogy felvehessem,de csak kényelmeset tudok hordani.
59. Channa* (válaszként erre: 57. - Fincsi5)
2016. máj. 10. 17:42

Na, engem nem érdekel ez sem:D

Én is fényérzékeny vagyok már jó pár éve, épp most vittem bentre egy sárga üveges bicajos szemüveget és abban dolgozok. Az irodánk körbe ablakos és fehér reluxa van rajta, valahol mindig besüt a nap és vakító, már sokszor nem látok. A napszemüveg sötét volt, de ez szuper:D

Nekem az egyik nagynéném szokta mondani, hogy vegyem le, mert nem látja a szememet és így nem szeret beszélgetni.

Más még nem jegyezte meg. Persze beszólogatnak, de csak vicceskedve. A agent-nek szólítanak:DDD Főleg, ha ehhez felveszem a bőrdzsekimet is:D

58. Channa* (válaszként erre: 56. - Fincsi5)
2016. máj. 10. 17:36

Túra szandál, és imádom:DDDD

Nem a levehető pántost vettem végül, mert jobban tetszett ez, amit megvettem. De annyira kényelmes! Végre egy cipő, amitől nem lesz hólyagos a talpam, nem vágnak be a pántok, nem szedi szét a sarkamat, stb.:DDD


Persze ezt csak sportoshoz vehetem fel (katona és matróz cucc), stb.

Ha csinibe megyek, akkor vagy magas sarkú szandál vagy van laposabb is (telitalpú), illetve papucs.


Nekem is dagad a lábam, így a vékony pántosakat annyira nem szeretem.

Én esküvőkre szoktam vinni nadrágot és kényelmes lábbelit, hogy átvegyem, ha már elegem van a csinosból:D

57. fincsi5 (válaszként erre: 56. - Fincsi5)
2016. máj. 10. 17:12

Még van egy dolog, amiért engem megszólnak, ugyanis télen-nyáron, esőben-napsütésben, temetésen, Oscar-gálán / D / a szabadban napszemüveget kell feltennem. Ez már lassan 4 éve így van, és

sokan nem fogadják el, és szólnak: nem illik!

Most én vagyok, a hülye, vagy ők? Szerintem nem kérdés, csak ha már ennyire "illemezek".

Mindig mondom, hogy mennyivel lenne jobb, ha állandóan törölgetném, dörzsölgetném a szemem, de néhány, aki közel van hozzám, nem érzi a határt, és mondja: ennyi időt kibírnál.

Másnak is vannak ilyen értetlen ismerősei, sőt; barátai?

56. fincsi5 (válaszként erre: 55. - Channa*)
2016. máj. 10. 17:00

Jól összefoglaltad, köszi.:))

Én úgy megszoktam a harisnyát fiatalkoromban, hogy abszolút nincs jobban melegem, mint anélkül. No, meg én a munkahelyen nem abban voltam, amiben mentem, mert ugye csak köpeny, nálunk így volt.

Nem is fogok a helyes kis cipőben szenvedni, csak olyan furcsák sokan a szandállal kapcsolatban.

Ó, ha még be is dagad a lábam,....viszek egy papucsot is. DD

Tavaly megvetted azt papucsot, aminek le lehet venni a hátsó pántját?

Emlékezek', hogy képet is tettél fel róla. D

2016. máj. 10. 16:29

Én azt gondolom, hogy simán felvehető a szandál, akár harisnyával is, bár én nem szoktam harisnyát venni hozzá, de ha van akinek ez kényelmes tegye nyugodtan.

Fincsi!

A fiad esküvője lesz és nem egy protokoll vacsorán fogsz részt venni! Nehogy már fellapozd az illem, etikett, protokoll könyvet, hogy mit vegyél fel!

Kit érdekel, hogy mit írnak abban a könyvben!? Hát engem nem:D


Én nyári esküvőn voltam már fehér ruhába és hozzá magas sarkú vékony pántos szandálba harisnya nélkül. Nekem ez így kényelmes, de voltam már térd fölött érő szoknyában is nyáron esküvőn, amihez vettem fel harisnyát és cipőt (magas sarkút), de nem azért, mert ezt írja elő a protokoll, hanem azért, mert a fehér ruhásnál dög meleg volt, így nem viseltem volna el a harisnyát, a másikon meg iszonyatosan hideg, agy fáztam volna harisnya nélkül.


Én a bank szférában dolgozom, és igen szólnak a pántos és a váll nélküli felsők miatt, és persze nem szoktunk farmerszoknyát sem felvenni, de semmi baj nincs abból, ha felveszek egy farmer szoknya fazonú vászon szoknyát és hozzá egy papucsot, ami nem túl magas sarkú és nem is nagyon sportos.


Én is szeretem a szandált, de a papucsot is, bár mostanában inkább a szandált részesítem előnybe, mert az fogja a lábamat, de papucsban is van olyan, amit bármihez fel lehet venni.

Van sportos =túra) szandálom is, ami tökéletes egy katona vagy matróz szerkóhoz. Én szeretem az ilyen uniformis jellegű öltözékeket is:D, de sosem vennék fel keki nadrághoz tűsarkú szandált, de még sport cipőt sem. Nekem a keki nadrághoz a vászon cipő vagy a túra szandál a nyerő. Persze zokni és harisnya nélkül. Ha matrózosan öltözök, akkor ahhoz is leginkább ezeket a lábbeliket hordom, bár van egy nagyon jó magas sarkú szandálom is, ami szintén a matrózos cucchoz a jó. Fehér, piros és kék csíkokkal.


Tehát, nyugi! Felveheted a szandidat és a harisnyádat.

Engem sosem érdele senki véleménye az öltözködésem kapcsán:DDDD

54. túrógombócka (válaszként erre: 53. - Fincsi5)
2016. máj. 10. 14:37
amúgy, ha kötözködik, kritizáld meg mondjuk a blúzát és fifty-fifty :P
53. fincsi5 (válaszként erre: 52. - Túrógombócka)
2016. máj. 10. 14:36
Ennyi. D
52. túrógombócka (válaszként erre: 51. - Fincsi5)
2016. máj. 10. 14:34
nyugodtan vedd fel. a barátnőd meg le van ...
51. fincsi5 (válaszként erre: 35. - Globus)
2016. máj. 10. 14:31

Ez az! D És nem értem, még mindig, hogy miért nem lehet egy / NŐNEK/ szandálhoz harisnyát venni?

Már, aki bírja a melegben, mint én. Ráadásul érzékeny a lábam, ha papucsban megyek sokat, valahol feltör, bármilyen kényelmes.

A léyeg itt; hogy harisnyával csinos szandál?

Nem túraszandál, nem töklapos...


Valaki, aki régebben él, hogy csinálja? D

2016. máj. 10. 14:29

Én szandis vagyok inkább, mintsem papucsos.:)


Imádom!💕

49. fincsi5 (válaszként erre: 28. - Trapiti)
2016. máj. 10. 14:24
Hát, azok nem vagyunk. DD
48. Hanami (válaszként erre: 46. - Globus)
2016. máj. 10. 14:13
Komolyan írom, sokszor rossz nézni, egyik rokonom is elesett, eltört a keze,mert megcsúszott a nyitott orrú papucsban,persze harisnyával.
47. globus (válaszként erre: 44. - Hanami)
2016. máj. 10. 14:10
Igazat megvallva, fehér frottírzoknira gondoltam...
46. globus (válaszként erre: 43. - Hanami)
2016. máj. 10. 14:09
Náluk nem is a harisnyával, hanem nyitott lábbelivel van gond, ők inkább húzzanak zárt, bokát tartó cipőt.
45. globus
2016. máj. 10. 14:09

[link]


Elegáns üzleti protokoll

44. Hanami (válaszként erre: 39. - Túrógombócka)
2016. máj. 10. 14:08
Nem gáz a szanda, csak ne viseljen hozzá lábszárközépig érő, csíkos teniszzoknit :)
43. Hanami
2016. máj. 10. 14:06
Sok idős nénit elnézek, csetlenek botlanak harisnya- szanda, vagy harisnya papucs kombinációban, csak mert "Így szokták meg" Engem meg a frász kerülget,hogy mikor esnek hasra benne? :/
42. Hanami (válaszként erre: 40. - Globus)
2016. máj. 10. 14:03

Tényleg? Mindig van új a nap alatt :)

Szerintem kényelmetlen is szanda/papucs harisnyával, csúszkál az ember lába benne,már csak azért se párosítanám.Sokkal biztonságosabban érzem magam mezítláb benne.

41. túrógombócka (válaszként erre: 40. - Globus)
2016. máj. 10. 14:00
természetesen télikabátot és bakancsot :)
40. globus (válaszként erre: 38. - Hanami)
2016. máj. 10. 14:00
Hogy a fenébe ne! Múltkor kioktatott valaki, hogy harisnya nélkül szoknyát tilos viselni. Végképp nem tudom, mit vegyek fel nyáron :D
39. túrógombócka (válaszként erre: 36. - Globus)
2016. máj. 10. 13:59
amúgy én nem értem, mi baj a férfiszandállal. ha nem gombás a férfi lába, semmi gáz.
38. Hanami (válaszként erre: 35. - Globus)
2016. máj. 10. 13:58
Szoknyához kötelező? :)
37. túrógombócka (válaszként erre: 35. - Globus)
2016. máj. 10. 13:58
beszélnek összevissza. hordd úgy, ahogy jól érzed magad :)
36. globus (válaszként erre: 32. - Ancsika688)
2016. máj. 10. 13:58
Alapvetően egy férfi nyáron dögöljön meg... :D Mert papucsos férfi is gáz. Viseljen szépen cipőt, ahogy illik!
35. globus
2016. máj. 10. 13:57
Most akkor valaki világosítson fel: ha szandálhoz nem való harisnya, szoknyához viszont dukál, akkor hogyan legyen együtt szoknya-szandál? :D
34. Hanami (válaszként erre: 32. - Ancsika688)
2016. máj. 10. 13:19
Bermudához, rövid nadrághoz is gáz, a szanda-zokni kombó férfiaknál, nem csak öltönyhöz :)
33. Hanami
2016. máj. 10. 13:18
Vannak munkahelyek, ahol megkövetelik,hogy csakis zárt cipőt viselhetnek a nők, de utcán, szabadidőben ,nehogy már valaki megszabja,hogy mit vegyek fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook