Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi az, amitől egy üzletben ideges leszel? fórum

Mi az, amitől egy üzletben ideges leszel? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
52. b73e24f31f (válaszként erre: 31. - Ides)
2010. nov. 6. 07:33
Ezzel nagyon egyet értek, nekem még az is nagyon rosszul esik, hogy a főnököm abszolút nem foglalkozik velünk, csak havonta egyszer beesik és mindenbe beleköt és azt sugallja hogy mi nem csinálunk semmit. :( Mondok egy példát: tegnap is megtette a körét, semmi dicséret pedig sokan voltak nagyon sokat dolgoztunk, nem kicsi a bolt és csak ketten vagyunk. Valamelyik vásárló feltépte(ahelyett, hogy az öntapadós résznél kinyitotta volna) a zuhanyfüggöny csomagolását és nem rakta bele vissza csak le.szta a polcra, na a főnököm megtalálta és kötözködni kezdett velünk, hogy ezt miért nem raktuk már vissza meg ilyenek. Ilyenkor azt kívánom bár három felé tudnék szakadni így az egyik énem csak az ilyenekkel tudna foglalkozni..:(
2010. nov. 6. 07:32
Belépve az üzletbe,nem fogadják a köszönésemet............Hu attól hülyét kapok.
2010. nov. 6. 07:30

Főleg arra vagyok nagyon mérges mióta van lehetőség kártyával fizetni nem hogy előre elkészíteni, mielőtt a pénztárhoz kerül ott totojázik és feltartja a sort ilyenkor a gutaütés kerülget.

Ha nem stimmel valami még több időhuzással és kellemetlenséggel jár rögtön azt gondolom megőszülők teljesen. Üdv.Ágnes

2010. nov. 6. 07:27
A sok öregasszonytól!
48. b73e24f31f (válaszként erre: 22. - Havran)
2010. nov. 6. 07:24
Hát azért ne háborodj fel, mert ki van írva, hogy kosár használata kötelező és nem olyan nehéz felvenni azt a kosarat és megkérni az eladót, hogy letegyed biztonságos helyre a tiédet! Ne csodálkozz, ha utánad megy, ez olyan majdnem mintha táskába vásárolnál.
47. b73e24f31f (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2010. nov. 6. 07:19
Csakhogy a leltárhiányt az eladókon verik le, és senkire nincs ráírva milyen céllal érkezett.
46. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - 4c07880d46)
2010. nov. 6. 07:18
Szia! Érthető amit írsz, én sem szeretem ha a nyakamon van és minden áron segíteni akar akkor rövid úton távozom a boltból, de mivel én is eladóként dolgozom, ezért abszolút nem zavar, ha figyelik, hogy lopok e. Nem ismer, nincs rám írva, hogy becsületes vagyok és a munkakörünkben benne van a bolti lopások kiszűrése. Figyeljen, az a dolga.
45. moncsicsi83 (válaszként erre: 42. - 4c07880d46)
2010. nov. 5. 22:36

A főnököknek beszélhet az ember. Totál más oldalról nézik, amit egy egyszerű vásárló, eladó nem ért meg...

A lebukás meg... Ilyennel mi is találkoztunk. Azt mondta a vevő kifizette a rajta lévő kabátot, holott nem lehetett, hiszen volt olyan címke, amit a kasszánál leszedtek a termékről :D

44. 4c07880d46 (válaszként erre: 41. - CsillagTM)
2010. nov. 5. 22:35
A DM-ben ez rendszeres! Bár ott is könnyen lehet lopni, már aki ért hozzá...Ja, meg örökké fújkodják a spray-ket, amit ugye, nem szabad.
43. moncsicsi83 (válaszként erre: 41. - CsillagTM)
2010. nov. 5. 22:34
Tudom... Én is jártam már így. De ha azt nézed, a szegény dolgozót a főnöke hajtja, meg a sok olyan ember, akik kilopnák az ember szemét is, ha lehetne... Ha nem figyel, vagy a leltárhiányt fizetheti (oké, nem mindenki keze "ragad", de sosem tudhatja), vagy a főnökei baszogatják, de nem kicsit :( Sajna ilyen világot élünk :(
42. 4c07880d46 (válaszként erre: 40. - Moncsicsi83)
2010. nov. 5. 22:34

Ezt mondjuk nem gondoltam...Viszont rengeteg olyan vevő van, aki nem is konkrét céllal megy be egy boltba. És ha nyugodtan nézelődhet, nagy rá az esély, hogy megtetszik neki valami és megveszi. Erre gondolhatnának a főnökök is.

Egyébként igaz a másik oldal is. Tanúja voltam, mikor egy tinilány a próbafülkében magán "felejtett" egy pulcsit és lebukott!

2010. nov. 5. 22:30
értem én, h figyelni kell...de sokszor tényleg annyira bámul bizt.őr, hogy konkrétan elkezd rossz lelkiismeretem lenni, mintha tényleg elloptam volna vmit :D
40. moncsicsi83 (válaszként erre: 30. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 5. 22:25
Jelentem vidéken is divat, hogy szapulja az embert a főnöke ilyen téren. Sőt még kamerán is figyelik a dolgozókat és ha nem kérdeznek meg valakit... :(
2010. nov. 5. 22:24
Eladó révén,tudom,hogy sok a bunkó,de a vevők is sec-perc alatt fel tudják húzni az embert!Elég dúrva dolgokat tudnak csinálni ám!Pl.:prakt....-ben egyszer az egyik vevő vett 2 feszítő vasat,az egyik eltört,és a másikat dühösen visszahozta és átvágta a recepción,szerencsére semmi baja nem lett senkinek!Vagy amikor a festékbe próbálják belecsempészni a vízcsapokat!Mind a két oldalon vannak idióták!!
2010. nov. 5. 22:22
Na az is agyrém amikor bolyongsz egy nagyáruházban mert nemtalálsz valamit,majd valakitől segítséget vársz,és annak ellenére h.600-an dolgoznak egy ilyen helyen,akivel épp összefutsz,az tuti nemtud segíteni mert ő csak polcszervizes,meg mittudomén,fáradjak az infóhoz,ott majd telefonálnak,aztán valaki elcsoszog majd talán és segít,de addigra lehet elmegy a kedved mindentől,és dobbantassz.
37. Ides (válaszként erre: 36. - A0c1361e44)
2010. nov. 5. 22:19
Hehhe:D Ez jó:D
2010. nov. 5. 22:18

Engem nem szoktak figyelni a biztonsági őrök, de valamelyik nap egy boltban azt vettem észre, hogy jön utánam. És innentől nagyon jól szórakoztam:)

Csak egy sampont vettem, meg 3 db csokit, de amikor észrevettem, hogy engem figyel, akkor minden polcról levettem valamit, megnézegettem hosszan, majd beletettem a kosaramba, tovább léptem el kezdtem ott nézegetni, megint levettem a polcról valamit, és a kosaramba tettem, majd az előzőt visszatettem, és ezt csináltam hosszú perceken át:) Aztán oda mentem a pénztárhoz a 4 db termékemmel:))))) Csak kicsit volt vörös a feje a biztonsági őrnek.))))

2010. nov. 5. 22:15
Persze hogy sok a bunkó vevő! Egyik nap tojást akartam venni, a L-ben, egymás hegyén-hátán voltak a széttörött tojások a dobozok tetején. Ha véletlen volt, miért nem szólt az egyik ott dolgozónak?
34. Ides
2010. nov. 5. 22:11

Mondjuk nekem is csórós fejem van mert mindenhol követ a biztonsági őr..JAh lehet mert nagy darab vagyok,és nagy a kabát,lehet oda rejtem el a dobbantott cuccokat:D:D

Szval szar mindkét oldal aaaaz tuti..

2010. nov. 5. 22:10
De van olyan is, hogy azt mondja: csak körülnézek. Elfordulsz, hogy nézegessen nyugodtan, és utánad szól, azt szeretném megkérdezni, hogy... Ezt gyűlöljük:)
2010. nov. 5. 22:09
Nekünk pl oda kell menni egyből a vásárlóhoz, ugyanis minden hónapban 2 tesztvásárlónk van, amiben ezért is pontot vonnak le, ha nem megyünk oda 2 percen belül hozzá. Persze, ha csak körülnéz, akkor egyrészt nem tesztvásárló, másrészt békén hagyjuk:)
31. Ides (válaszként erre: 21. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 5. 22:07

Ez így van,sőt ugye tetézi a dolgot,a leltárfelelősség is,ami miatt mindenki nyakára rá kell mászni,mivel nem egy lopást "füleltem le",sajnos azt kell mondanom.

Nekem is az volt a legcikibb,hogy minenki után kellett koslatnom.Az árut meg meg lehet szépen is nézni.Én nem vagyok már ruházatiban,de amikor vásárolok,igen is szépen visszateszek mindent.Lehet az eladót ezért fizetik,hogy mindent helyrerakjon,de képzeljünk el egy 60 nm-es boltot,ahol ha szanaszét vannak a ruhák dobálva,úgy néz ki mint a putri,nem fog a vásárló sem bemenni,ergó rendet kell tartani.Pl. amikor valaki gombócban gyűri vissza a felsőt,amit már elég nehéz lesz eladni(mert ugye otthon sem így tároljuk a ruhákat)ha rongynak néz ki.Nem kell pöpecnek lennie,senki sem hajtogatónak született,de azért legyünk kicsit igényesebbek ezen a téren.

És akkor hogy hol van az eladó?Vagy a ruhákat hajtogatja bőszen vissza hogy ne nézzen ki putrinak a bolt,vagy a vásárlóval foglakozik,vagy esetlegesen a nyakában kellene lihegnie nehogy elcsórjon valaki is valamit??Ugye ez eléggé nehezen kivitelezhető,hacsak nem jut minden kedves vásárlóra egy eladó,de kérdem én,manapság ki engedheti meg magának hogy 10 eladóval dolgozzon 60 nm-en??

30. 3232b7bb0b (válaszként erre: 29. - 4c07880d46)
2010. nov. 5. 22:05

csak sokan nem látják át, mint ahogy az előtt a munkahely előtt én sem gondoltam, hogy ilyen dolgok állnak 1-1 ilyen idegesítő bolti affér háta mögött. Azóta más szemmel nézek az eladókra, de azért idegesít, de túl teszem magam rajta és belegondolok, hogy lehet őt ugyanúgy szapulja a főnöke...mondjuk ez vidéken annyira szerencsére nem divat... :)

Azért örülök, hogy elmondhattam, mert tudom, milyen szar, mikor ideges rád egy vevő emiatt, de sajna élned kell vmiből, a főnök meg szent és sérthetetlen... :(

29. 4c07880d46 (válaszként erre: 27. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 5. 22:03
Persze, teljesen érthető a ti oldalatok is:) De legalább most megbeszéljük:)
28. Havran (válaszként erre: 26. - Ht keksz)
2010. nov. 5. 22:00
Nálunk ez a divat,ilyet itt nem lehet.Gondolhatod én is csak lestem.
27. 3232b7bb0b (válaszként erre: 25. - 4c07880d46)
2010. nov. 5. 22:00

nem, nem baj, megértelek, tudom milyen mindkét oldal. egyébként engem is idegesít, de tudom milyen szar, ha ki van adva és eladóként nem tudod, hogy melyik vevő a főnök ismerőse. :S

Szóval azért szar. Persze van az emberi bunkóság és lenézés is, amikor ott áll és azért is idegesít, de nálunk pl úgy volt, hogy megkérdeztem ,mert ki volt adva, sokan kifordultak a boltból de a főnöknek sehogy nem bírtuk ezt megmagyarázni, mert pénzéhes dög volt és ha azt mondta nem tudok segíteni visszavonultunk és nem beszélgettünk, hanem nézelődtünk, de nem zavaróan. Persze ha gyanús volt valaki, arra nagyon figyeltünk, mert elég sok zanzi ember van, aki még a szemünk előtt is megpróbált a kasszánál egy dísz korallvirágot ellopni, csak koppant a szatyrában az üveglapon. És szemrebbenés nélkül és szó nélkül végignézte, ahogy a szatyrából kibányásszuk és visszarakjuk a helyére a virágocskánkat. :) Mint aki nem volt jelen agyilag! :)

Szóval tudnék mesélni, mert nem csak az eladókkal van baj, a vevők se tiszták sokszor, pláne pesten (de ezt ne vegye senki magára lécci)!

26. ht keksz (válaszként erre: 22. - Havran)
2010. nov. 5. 21:57
Ez mért különleges,hogy nem vásárolhatsz a saját kosaradba?
25. 4c07880d46 (válaszként erre: 21. - 3232b7bb0b)
2010. nov. 5. 21:55
Ne haragudj, nem akartalak megsérteni, meg egyik eladót sem, de legalább ne állnának az ember fölött, ha azt mondjuk,egyelőre szeretnék körülnézni. Zavaró. De tényleg bocs!
2010. nov. 5. 21:54
Amikor járkál utánam a biztonsági őr.
23. 3232b7bb0b (válaszként erre: 4. - Boszy28)
2010. nov. 5. 21:53
na azt mondjuk én is ki nem állhatom, amikor kinéznek a boltból. Panaszkönyv létezik...a múltkor 10 percet vártam a kasszánál, már én kezdtem el kicsomagolni a cipőt a dobozból, meg kellett várnom, míg a 3 eladó szépen megbeszéli a magánéletét. És nem érdekelte őket, hogy ott állunk családostul már jó ideje.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook