Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az olyan feleségekről, akik nem gondoskodnak a férjükről?. fórum

Mi a véleményetek az olyan feleségekről, akik nem gondoskodnak a férjükről?. (beszélgetős fórum)

48. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 45. - Globus)
2009. dec. 16. 17:44
A pasi tíz évvel fiatalabb, de így is ötven éves.:)Már nem fiatalok, és a házasélet is akadozik, mert a nő fáradt néha, csak tudnám mibe fárad el oly nagyon.Nem a házimunkába az biztos. Egyébként még a csekkjeiket is a szomszédasszonnyal adatja fel, mert még arra is lusta.De ha boltba kell menni vásárolni, mindjárt felfrissül, főleg ha ruhát akar venni magának:D Egyszerűen érthetetlen számomra, mert a férje találna magának olyan nőt is, aki legalább főz.Ez a nő nem jó semmire sem, csak arra, hogy ne legyen csend a lakásban:D Mert az nincs. Még azért is veszekedett a párjával, mert az nem akarta nézni a Barátok köztöt, mert meccs volt, és inkább átment a másik szobába, hogy megnézi a meccset.Erre a menyecske akkora ribilliót csapott, hogy a pasinak a végén a kanapén kellett aludnia.
47. etikat (válaszként erre: 31. - 9379ff445f)
2009. dec. 16. 17:40
Így igaz !!! És ez, már 40 évvel ezelőtt is így volt !!! De hogy miért, azt én sem tudom, csak sejtéseim vannak :)
46. Sziszko69 (válaszként erre: 42. - Globus)
2009. dec. 16. 17:38

Hát ez nagyon igaz. Nekem is mondogatta a férjem, mikor GYES-en voltam, hogy "könnyü neked egész nap itthon vagy azt csinálsz amit akarsz". Na ilyenkor tudtam volna nekiugrani a fejének.

Aztán egyik nap otthon maradt a gyerekkel kb. 2-3-órát. Ügyet kellett intéznem. Megcsináltam a gyereknek a kaját, nem kellett megfőzni, mindent készen hagytam ott, csak vigyáznia kellett a gyerekre. Mire hazamentem olyan felfordulás volt, hogy őrület, a gyerek sírt, a férjem üvöltött, hogy jó hogy végre hazajöttem, mert már elege volt. Na ekkor mondtam neki, hogy akkor gondolja el, hogy ez mellett nekem reggeliztetnem kell, beávásolnom vele (babakocsival, nagy szatyrokkal, üvöltő gyerekkel) aztán kitakarítani, megfőzni, lefektetni, sétáltatni, vasalni, mosni, stb. És mikor ő hazajön még legyek, szép, aranyos, csinos, kedves. Őt is kiszolgálom, stb. Szóval akkor "azt csinálok amit akarok, mert itthon vagyok egész nap"?????

45. globus (válaszként erre: 44. - 4a8c4f0081)
2009. dec. 16. 17:36

Az ilyen nőket másért tartják! :)

Ez is fontos szempont lehet.

2009. dec. 16. 17:33
Én is figyelem már egy ideje, de nem bírok rájönni miért van ez.Az ismerősőméknél a pasi este hatkor ér haza, a nő meg otthon van egész nap, de ha megjön a férje akkor mennek boltba, a kaját meg hozatja étteremből, takarítani a pasi takarít hétvégén. Ez szerintem így durva.Az is más, ahol mindkét fél estig dolgozik, aztán megoldják, de hogy otthon olvasgat, meg barátnőzik egész nap, a pasi meg dolgozik, az egy kicsit erős szerintem.Nem mondom azt sem, hogy mindent csináljon a nő, de egy fél órára tán oda tudna ő is állni a sütő mellé naponta.Ehelyett hisztizik, duzzog, és rendszeresen megalázza a párját társaságban, akihez tulképp azért ment hozzá, hogy ne legyen egyedül.Amíg vele élt a gyereke, addig az csinált mindent, most a férje.Lusta egy fehérnép, nekem nagyon rossz véleményem van az ilyenről.
43. globus (válaszként erre: 40. - Ae920c90e4)
2009. dec. 16. 17:33
Viszont az az érdekes, hogy állítólag a mostani pasija is ilyen :DD
42. globus (válaszként erre: 30. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:33

A legtöbben szülési szabadság ideje alatt rontják el őket, mert tudat alatt jogosnak érzik a felvetést, mely szerint ha otthon vannak egész nap, elvileg megcsinálhatják :)

A gyakorlat kicsit más, de aki nincs összezárva egy babával, el se tudja képzelni.

41. kevian (válaszként erre: 30. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:33
Hát én 29 évesen ismertem meg, akkora már anyuci elrontotta rendesen... Az elején azért ezt még nem mutatta.
40. ae920c90e4 (válaszként erre: 38. - Globus)
2009. dec. 16. 17:32
Kedves kis hölgy...
2009. dec. 16. 17:31
A különkassza is érthető némileg. Én is ismerek olyat, aki a férje elől dugdossa a pénzt, de ennek az az egyszű oka, hogy a férj mindig elveri... kb 10-15 évvel idősebb a férj a feleségnél, a nő kb 30 volt mikor összejöttek, a férjnek egy fillérje nem volt félretéve. Ha rajta múlt volna, még most sem lenne házuk, csak albérlet. Lehet, hogy csúnya dolog ez a "nem őszinteség" meg füllentés, de a pasinak is hasznára vált.
38. globus
2009. dec. 16. 17:30

Ismertem egy házaspárt régebben (azóta elváltak), ahol a férfi főzött, bevásárolt, takarított, csinosította a lakást, lépcsőházat mosott fel. Varrt!! A felesége napközben az erkélyen napozott, vagy odabent olvasott, csipkés bugyiban grasszált. Ha szexelni akart a férfi, rúgott, mint a ló. Egy szép napon kiderült, hogy tizenvalahány éve külső kapcsolata van :)

Elváltak, azóta a nő híreszteli a férjéről, hogy mekkora szemét volt, kidobta a lakásból, a cuccát meg elvitette a munkahelyére.

37. ae920c90e4 (válaszként erre: 29. - A1baa7edcc)
2009. dec. 16. 17:28

Én is csak akkor vasalok, ha már -5 prece van az indulásra, mert gyorsabban megy nekem, és nem akarom, hogy elkéssen, vagy hogy a nagy rohanásban felcsavarodjon egy fára.

De ha arra gondolok, hogy milyen finom meglepi söröket szoktam neki vinni, akkor rögtön eldőn, hogy jó vagyok-e. Az ő szemében méginkább :DD

36. Sziszko69 (válaszként erre: 35. - Böbe83)
2009. dec. 16. 17:28

Csak az a baj, hogy ezt az anyósok általában nem értik meg, mert az ő idejkben még azt volt a divat, és a "normális" dolog, hogy apu hazamegy, lefekszik, anyu meg mindent megcsinál, mert hát ő a háziasszony.

Csak ma ez már nem így van.

2009. dec. 16. 17:26
szerintem munkamegosztásnak kell lennie, de tudni kell a férfinak is, ha vmihez nincs kedvünk, akkor nem csináljuk... voltak konfliktusaim anyóssal is ilyesmiből, meg a párommal is, de ha ugyanakkor jövünk haza, ugyanannyit dolgozunk, akkor otthon is egyszer én egyszerő stb... ha pedig vki többet van otthon az csinálja meg a háztartást:) szerintem a felnőttek ezt normálisan meg tudják oldani, és ha valami nem tetszik megmondják, mert jobb egy veszekedés, mint hónapokig feszültségben élni, h. itt vmi nem jó...
34. Sziszko69 (válaszként erre: 22. - 4a8c4f0081)
2009. dec. 16. 17:26
Mondjuk ezt én sem értem. Általában én is azt látom, hogy ezeket a semmit nem csináló, hisztisebb, követelőzőbb nőket becsülik meg jobban, és tartanak ki mellette a férfiak. Aki meg halálra gürüzi magát a hapsi mellett, vagy kiszolgálja őt, azt meg nem nézik semmibe. Na ezért mondom, hogy talán mi rontjuk ezt el.
33. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 16. 17:26

Ha , felnött gyerekeik vannak , akkor mar regen egyutt vannak ! Ha valoban igy all a dolog ahogy irod ? ! Akkor ebbe a ferj mar regen belenyugodott :)

Persze az is lehet hogy , valaki irigykedik rajuk es csak ilyeneket hiresztel -:)

Az is igaz amit itt valaki irt , hogy mivel a nök is dolgoznak , sehova nincs irva az hogy , mindent az aszony csinaljon !

A ferj is megfözhet,a ferj is moshat , kulön kasszan is lehetnek , minez es sok mas nem bun ! Azert meg jol elhetnek , szerintem.

32. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 31. - 9379ff445f)
2009. dec. 16. 17:25
ez jó kérdés
2009. dec. 16. 17:25

"És tudjátok mi ebben az érdekes? Az, hogy az ilyen semmirekellő nőket a párjuk mind megbecsüli!"

hát ez totál így van! de tényleg, miért is?!

2009. dec. 16. 17:24

Arra még nem gondoltatok, hogy esetleg mi rontjuk el nők a férfiakat, vagy fordítva: a férfiak a nőket?

Mert mondjuk ha apuci nagyon körülugrálja anyucit, jaj drágám hagyd, majd én megcsinálom, majd én elmegyek, majd én hozom, majd én csinálom, akkor a nő előbb utóbb hozzászokik, és teszem hozzá jogosan. Aztán meg később jajgat a hapi, hogy mindent ő csinál. És ugyan ez van fordítva is.

Én is elrontottam ugyan így. Körbeugráltam a férjem, mindent a helyébe vittem, mindent megcsináltam, jaj drágám hagyjad, pihenj majd én megcsinálom. Meg is lett az eredménye. A végén egy pohár vizért sem állt fel, hozzam be neki, ha megyek a konyhába. Én belátom, hogy én rontottam el. Az elejétől kezdve mindent együtt kell csinálni, és nincs gond. Nem azt mondom, persze, ha mondjuk a férfi rengeteget dolgozik, a nő már 4-kor otthon van, és pihis a munkája, akkor ne várja meg, hogy a férfi hazajön este későn, és akkor ő álljon neki mosni, főzni, takarítani.

2009. dec. 16. 17:23
Hu, most nem tudom eldonteni, jo feleseg vagyok-e, mert este megnyirtam es megborotvaltam, sot reggelit is kapott, de vasalni ritkan vagyok hajlando es kajat sem kap mindig.
28. ae920c90e4 (válaszként erre: 10. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:22
És a pasi mégis vele van. Szerintem nem csak a nőben van a hiba. Miért hagyja magát a pasi kizsákmányolni... Persze van egy tippem, hogy miért, de ha ennyi elég egy férfinek, akkor meg is érdemli az ilyen nőt.
27. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 23. - Spinneli)
2009. dec. 16. 17:21
nem is arra gondoltam :D
26. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 21. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:20

az én férjem bármit megcsinál itthon :)

de attól még kényeztetni kell őket ha szeretjük

25. kevian
2009. dec. 16. 17:19

Úristen!!!

Szegény férfi...

Amikor a nő mos, főz, takarít, a férfi meg semmit nem csinál azon nem lennétek így kiakadva??? Na nálunk ez a helyzet és már nagyon unom!!!!!!!!!!!!!

Hát én nem sajnálom a férfiakat egyáltalán!!!!!!

24. ae920c90e4 (válaszként erre: 3. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:19

Hány férfi van, aki otthon semmit sem tesz (és mellé akár kevesebbet dolgozik vagy keres, mint a nő)? Ez tök általános, és senki nem szólja meg őket.


Szerintem bármenyik fél is az, aki nem csinál otthon semmit, helytelen a felállás.

23. spinneli (válaszként erre: 19. - 4dedc2d5fa)
2009. dec. 16. 17:19
hú, hál isten én egy felnőttet választottam, legalábbis még egyszer sem kiabált ki a Wc-ből, hogy kész van.
2009. dec. 16. 17:19
Ez egy érdekes dolog.Én is ismerek ilyen nőt, a férje meg tűri szó nélkül.A nő nem főz pedig otthon van, a takarítást a pasi végzi, a mosogatást is. Egy éve nem pucolt ablakot stb.Ha vendégek vannak náluk akkor meg ugráltatja a férjét, hogy hozzon neki egy pohár vizet, mikor a konyhából jött be.A pasi kimegy, és hoz neki:O Én lehet leburítottam volna vele, mert a pofátlanságnak is van határa szerintem.És tudjátok mi ebben az érdekes? Az, hogy az ilyen semmirekellő nőket a párjuk mind megbecsüli!Ki érti ezt?
21. Sziszko69 (válaszként erre: 15. - 9379ff445f)
2009. dec. 16. 17:18

Az én ismerősöm is. De persze az a férfi dúsgazdat, és hát elhalmozza őt mindennel. Óriási volt a szerelem. Mondtam is neki, hogy akkor miért használja ki a férjét, miért nem válik el tőle. Közölte, így kényelmes. Hát ezt gondoltam.

Viszont most van a gond, mert a "barát"-nak tönkrement a cég, stb. Ugyebár világválság. Na már az utóbbi időben ez sem jó. Már nem is annyira szerelmes a hapsiba, különben is, mondja a barátnőm "most menjek csöbörből vödörbe?"

Ja kérem akinek csak a pénz számít. Nem is hiszem, hogy ő valaha is boldog lesz. Csak tényleg a férjét sajnálom.


Persze azért vannak pipotya férfiak is, akiket tényleg ki kell szolgálni, stb. Na ezt viszont én sem szeretem. Igaz, hogy a nő "dolga" a háztartás, de azért a férfinek sem esik le a gyűgyű a kezéről, hogy megcsinál valamit. Szépen egyenlően.

20. spinneli (válaszként erre: 18. - Vkj77)
2009. dec. 16. 17:18

szépek is az emberi játszmák.

:)

19. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 16. - Böbe83)
2009. dec. 16. 17:17
de egy gondoskodásra szoruló óriás bébi :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook