Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek az olyan feleségekről, akik nem gondoskodnak a férjükről?. fórum

Mi a véleményetek az olyan feleségekről, akik nem gondoskodnak a férjükről?. (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
18. vkj77 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 16. 17:16
Ha ez hosszabb távon van,akkor tényleg nem érdemli meg.Mi,ha itthol van általában közösen csináljuk.Viszont,ha megbánt,akkor én sem vagyok hajlandó semmit sem csinálni érte.(ez azért szökőévben 1x,de előfordult már,és biztosan fog is)Hozzátenném azért,ha azt mondaná hajnal 1-kor,hogy pl.rántott húst szeretne,felkelnék és megcsinálnám...
2009. dec. 16. 17:16
Honnan tudod,mindez így igaz?Mert ha így van is biztosan megvan az oka.Két ember életébe nem láthat bele egy kívülálló.
2009. dec. 16. 17:14
Azt hittem a férj egy felnőtt ember,a ki társa a nőnek, nem egy gondoskodásra szoruló bébi...
15. 9379ff445f (válaszként erre: 10. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:13
ez a nő is ilyen, ráadásul meg is csalja a férjét...
14. 4dedc2d5fa (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 16. 17:13
szegény ember...
2009. dec. 16. 17:13

Mindkét oldal hallgattassék meg.

De bizony van ilyen.

Tudok olyat, nem főz, már fél éve a férjének.A rezsit elosztják.Már nyugdíjasok.

A kocsit meghúzta a férj, ő fizette. De!! Beülök mellé a kocsiba, vitetem magam.

Nem értem, akkor miért élnek együtt? Ez már nem házasság. Vagy éljenek, mert nagy lakás, hova menjen az egyik, De , ha nem adok, nem is várhatok.

Az ilyen nő, ha beteg lesz, ki ápolja, És a férfi sem számíthat rá.

Bizony sok nő kihasználja a férfit!!

2009. dec. 16. 17:13

Nekem személyes, családom belüli példám van, a bátyám esete.

Gyerekkorunkban anya mindig főzött friss kaját, ellátta a háztartást, és nevelt minket - na meg dolgozott is mellette.

Mikor megnősült, nem várt el semmit a feleségétől, csak normális családi háttért. Mire ő azt mondta, hogy "nem lesz olyan cseléd, mint anyám"... Hát nem tudom! Nekem van férjem és gyerekem is, de természetes, hogy gondoskodok róluk, hiszen szeretem őket. Mosok, főzök, takarítok rájuk. De ez szívből jön, ezt nem lehet erőltetni. És így nem is megterhelő a dolog. :-)

2009. dec. 16. 17:12

ja, azt elfelejtettem írni, hogy igen viszont olyan is lehet, hogy a férjjel van a baj, és akkor nem érdemli szerintem sem!

tényleg jó tudni mindkét fél álláspontját...

10. Sziszko69 (válaszként erre: 5. - Agis)
2009. dec. 16. 17:12

Hát hogy őszinte legyek én sem vasalok. Amúgy isten őrizzen, hogy mindent a nő csináljon. A párom nekem is mindig elmosogat, mert imád mosogatni, és mindig kéri, hogy hagyjam meg neki. Ráadásul igenis segítsenek a férfiak mindenbe.

Csak arról írtam az előbb, hogy van egy barátnőm, aki bizony semmit. Egész nap jön megy, barátnőtől barátnőig, üzletből üzletbe, plázából plázába, a férje meg hozza-viszi a kisgyereket, bevásárol, mos, főz, takarít, stb. Szó szerint nem csinál semmit a csaj, viszont megállás nélkül elégedetlen, hogy neki ennél több kell, a férje menjen el több helyre dolgozni, hogy több pénzt hozzon haza. De azért arra figyeljen, hogy a gyereket tudja mindig hozni-vinni suliból, suliba, mert ő bizony erre nem hajlandó. Ő erre nem ér rá. stb.

Sajnos ilyen is van. Ez viszont az én értékrendemnek már sok.

9. 9379ff445f (válaszként erre: 3. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:10

én is ismerek ilyen nőt (sajnos)...

és a férjjel is beszéltem már, totál a nővel van baj

ássa el magát...

2009. dec. 16. 17:09

És a feleség iszik, dohányzik, "melléjár"(nem tudom minek:)? Ha nem..akkor ő is jóra való?


Ezt így megítélni egyrészt nem lehet, másrészt ki tudja pontosan mi a helyzet..

7. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 16. 17:08

A férj helyében én az ilyen asszonyt elhagynám.

Nem érdemli meg a feleség,hogy a férj egy percet is áldozzon rá az életéből.

2009. dec. 16. 17:07
Ha megteheti???
5. agis (válaszként erre: 3. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 17:07
Miért kellene mindig mindent a nőnek csinálnia? Én nem vagyok hajlandó vasalni....nem is én csinálom :)
2009. dec. 16. 17:06

ez nem semmi

Ilyet nem tudnék tenni akkor sem, ha már nem szeretném a férjemet, de még együtt vagyunk.


Én a férj helyében már leléptem volna.

2009. dec. 16. 17:06

Sajna vannak ilyen nők. Én is ismerek párat. Nem főznek, nem mosnak, a férj csinál otthon mindent, ők csak magukkal foglalkoznak. Persze azért hiszti az van, hogy ez kell, az kell, stb.


De azért hozzátenném azt is, hogy meg kéne hallgatni a feleséget is. Szeretem, ha mindkét oldalról elmondják a dolgokat, mert azért az én párom is tud olyanokat előadni rólam néha, hogy biztosan elcsodálkoznak rajtam.

2. agis (válaszként erre: 1. - 6c5f346e46)
2009. dec. 16. 17:04

Egy férfi attól jóravaló, ha nem iszik, nem dohányzik??? Húha, nagyon rossz lehet az értékrendem:)


Mi az hogy megérdemelné? Mitől vagy ennyire biztos a dolgodban???? Vagyis az információban....???

2009. dec. 16. 17:03

ma hallottam egy asszonyról,hogy eldugja a férje elöl a főtt ételt,nem mossa ki a ruháját,dugdossa a pénzt,külön kassza,külön ágy,csak akkor bújik oda,ha valamit akar,nem a sexre gondolok,hanem ha kell neki valamit venni vagy ilyesmi...

a férj pedig egy jóra való ember,nem iszik,nem dohányzik,sokat dolgozik,nem jár mellé,pedig az ilyen nő megérdemelné...és azt azért hozzátenném,hogy felnőtt gyerekeik vannak...ennyi év után ezt érdemli????szerintem nem...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook