Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a véleményetek az ESPIRO MAGIC 4 babakocsiról? fórum

Mi a véleményetek az ESPIRO MAGIC 4 babakocsiról? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 20. 21:44
Sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak, nekünk Espiro Magic 3 van. Hazahoztuk az Elefáni boltból és párom észrevette, hogy szemből a jobb kereke ferdén áll, a kerék teteje sokkal jobban kiállt mint az alja! Telefon a szervíznek, ferde a tengelye azt mondták, és vigyük vissza. Telefon a boltnak, mondták, hogy elküldik szervízbe, természetesen pót babakocsit nem biztosítanak arra az időre. Mondtam hogy nekem az nem jó, 3 napos kocsit kötelességük kicserélni, ezt végül meg is tették, de mondhatom elég körülményesen... Az új babakocsinak kacsázott az első duplakereke (nagyon durva nyolcas volt benne!), és az egyik hátsó, nos azokat is kicserélték. Miután már ők is látták a két szemükkel a hibákat nagyon kedvesek és segítőkészek voltak, ez a 18 kerületi Elefániban volt! Hozzátenném külön kellett első kereket rendelni, mert ebben az Elefániban még 4 kocsi volt és mindegyiknek nyolcas volt az első kerekében, nem tudtak egyből cserélni. Azóta már egész jól fut a kocsi, amit már 1 hónapja kinéztem a 11 hónapos picimnek, nagyon megtetszett, de az hatalmas csalódás volt, hogy ennyi pénzért ennyire hibásak a kocsik! Vagy csak én vagyok túl alapos, nem hiszem, ha már megveszem, akkor legyen minden rendben rajta.Amúgy vagány kis járgány és kezdem megszeretni az első csalódások után, bár bosszant, hogy az aluminium vázra fogatott műanyag résznél, az egyik összefogó szegecs nagyon durván mozog és kattog is padkázás közben... Hát nem tudom... Én is csak jót olvastam először az Espiro-ról, de ha újra vennék, nem ezt venném. Majd valahogy csak összeszokunk vele!:)))
14. EmKitty (válaszként erre: 11. - Pindur77)
2010. okt. 20. 21:31

Szia!

Vajon miért perelték be a céget? Remélem senkinek nem esett baja a babakocsi miatt...

13. Pindur77 (válaszként erre: 12. - Cooltim)
2010. okt. 17. 20:33
Ez így van de átirányít egy másik honlapra, ahol 34 990 ft ba kerül- és ki is írja nagy betűkkel: JELENLEG NEM RENDELHETŐ! Tudom, mi is megpróbáltuk erről is. Egyébként ma megvettük nagyon szupi. A kisfiam aludt is már benne, tökéletes!!!!!
2010. okt. 16. 22:01

Köszi, kedves vagy!


Az espiro.hu- n láttam 29.990 ft.- ért. De csak egy percre láttam, még nem néztem meg rendesen...

11. Pindur77 (válaszként erre: 10. - Pindur77)
2010. okt. 16. 21:31
Ennél nem láttunk olcsóbbat sehol, ez így is leárazott. Azt hallottam, hogy megszüntetik a gyártását, mert beperelték a céget., tehát ha ilyet szeretnél, gyorsan dönts!
2010. okt. 16. 21:29

COOLTIM!

Mi az elefani babadiszkontba vesszük 34 990 FT, de a bp váci úti babasafariban is ennyi. Pesti vagy?

2010. okt. 16. 15:32
Sziasztok! Mi ma korbejartuk a bababoltokat babakocsi ugyben... Hat, emellett a babakocsi mellett dontottunk mi is! Mar csak azt lenne jo tudni, hogy hol a legkedvezobb az ara. :-)
2010. okt. 15. 20:40
Köszönöm mindenkinek a véleményezést, emellett a babakocsi mellett döntöttünk. Vasárnap megyünk érte, már nagyon várom!
7. violamama (válaszként erre: 6. - Homern)
2010. okt. 15. 20:06
Hát igen sztem tökéletes, mindenben megfelelő babakocsit nem gyártnak:( Úgy gondolják biztos legyen egy otthon buszos közlekedésre, bevásárlásra és terepre:)
6. homern (válaszként erre: 5. - Violamama)
2010. okt. 15. 11:17

Akkor tényleg csak én bénáztam az egykezes tolással :)

Mi végül bébé confort steety-t vettünk.

Ennél meg volt az amit a másikban hiányoltam,viszont bkv-zás nehezebb vele,mint az espiroval lett volna.

5. violamama (válaszként erre: 1. - Pindur77)
2010. okt. 15. 11:08

Szia!

Nekünk is ilyen van én nagyon meg voltam vele elégedve, nekem se toláskor se semmikor nem volt vele gondom, abszolút könnyű, bár a bevásárló kosara kicsi, de nekem nem számított. Én csak ajánlani tudom:)

2010. okt. 14. 21:32
Szia!Nekünk a magic 3 van,én nagyon szeretem!Szuper vele a közlekedés!
3. Pindur77 (válaszként erre: 2. - Homern)
2010. okt. 14. 21:18
Köszi, hogy véleményezted
2010. okt. 14. 21:12

Szia!

Én is utánanéztem ennek a babakocsinak,ez volt az egyik befutó.

Nekem az volt a bajom,hogy nem állítható a lábtámasz,ahhoz képest,hogy 1 irányból tolható nagyon kicsi a naptető,és nem igazán tolható 1 kézzel(vagy csak nekem nem sikerült hirtelen az üzletben).Az utóbbi nekem azért volt fontos,mert sokszor láttam,hogy a babakocsi alja megrakva,a gyerek az istenért sem akar beleülni,inkább mellette sétálva gyakorolná a totyogást,anyuka meg fél kézzel kűzd az irányíthatatlanná vált kocsival :S

Ha neked ezek a szempontok nem fontosak,akkor mindenképpen jó választás.

2010. okt. 14. 21:02

Sziasztok!

Szeretnénk egy sport babakocsit venni a 11 hónapos babucimnak. Van személyes tapasztalatotok erről a babakocsiról? Érdekelne....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook