Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? fórum

Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? (beszélgetős fórum)


105. Librigabi (válaszként erre: 101. - Berdor)
2008. jan. 22. 15:47

Abban egyetértünk, hogy vannak ebben az ügyben furcsaságok, sőt csak azok vannak. :-(

Én is sokszor voltam már jó helyen, mégsem történt semmi jó sajnos. :-)

A kívülállóságról viszont annyit, hogy a 2 könyv elolvasása után 1 kicsit azért bennfentesnek érzem magam az átlagemberhez képest. Pl. a kollégáimon teszteltem, hogy mennyit tudnak az ügyről. Hát mit modjak? Azon kívül, hogy 10 év után kiengedték Tánczost, nem sokat tudtak az ügyről. :-(

104. Zelma (válaszként erre: 102. - 80ASIQ)
2008. jan. 22. 15:40

A körülmények miatt tényleg valószínűbbek a feltevések. Nagyon jó lenne, ha kiderülne az igazság.

(Esélye, hmmm.....) Szorítottam Gábornak, hogy ne legyen "öngyilkos".

103. 80ASIQ (válaszként erre: 101. - Berdor)
2008. jan. 22. 15:38
Nem olvastam a könyvet, az én információim a Magyar Világ című újságból és a sokak által lenézett kuruc.info-ról származnak.
102. 80ASIQ (válaszként erre: 82. - 4fb920abf7)
2008. jan. 22. 15:36

A pillanatnyi hivatalos verzió szerint ő volt a gyilkos, 13 évre ítélték, de jó magaviselete miatt szabadult. Tehát letöltötte, az az ügy lezárva. Kész.

De Tánczos perújrafelvételt szeretne. Vajh miért?

...

Külföldre menni. Lehet, hogy a helyében én is elmennék.

A kislány meggyilkolása bizonyos FELTEVÉSEK(!) szerint egy kis létszámú vallási szekta bűne! Aztán, hogy ezek mire lennének még képesek?? Bármire!!

101. berdor (válaszként erre: 96. - Librigabi)
2008. jan. 22. 15:02

azért az érdekes, hogy a könyvnek micsoda nagy hitele van. sajnálom ha ez az általános véleményed a rendőrségről. bár gyanítom ezt is csak hallomásból tudod, hogy hogy megy....

bocs nem megbántani akartalak, csak arra próbálok rámutatni, hogy bár én is inkább hiszek mint nem hiszek az ártatlanságában, mégis úgy látom vannak itt furcsaságok. persze sokan voltak rosszkor rossz helyen ez is igaz. akkor én inkább idéznék:

"jókor voltam a rossz helyen, nem is történt semmi sem"

a kívülállóságról pedig csak annyit mondanék, ebben az ügyben mi mind azok vagyunk, ahogy írtad én is, de te is.

100. berdor (válaszként erre: 98. - Zelma)
2008. jan. 22. 14:57
lehet, hogy így látod, de én mégsem kerülnék ilyen helyzetbe, ebbe biztos vagyok. persze neked lehet más a véleményed és én ezt maximálisan tiszteletben tartom. tehát azért sem haragszom, hogy engem te naívnak látsz. hisz ez is csak egy vélemény szintén ismeretlenül...
99. badonyimariaeva (válaszként erre: 87. - 831ad879a7)
2008. jan. 22. 14:52
Én is hasolóan gondolom,mint Te!
98. Zelma (válaszként erre: 91. - Berdor)
2008. jan. 22. 14:43
Igen, naív vagy, ne haragudj.
97. Zelma (válaszként erre: 69. - Bcicus)
2008. jan. 22. 14:39
Már hogy ne nézne ki pszichopatának a szerencsétlen, miután szinte gyerekként ártatlanul börtönbe került! 9-10 év után bárki így nézne ki a helyében! Azért tett beismerő vallomást, mert verték. Nagyon remélem, hogy meg fogjuk tudni, hogy mi az igazság (mármint ki az igazi elkövető), ugyanis, ha utánanéztetek az ügynek, egyetlen normális bizonyítékot sem tudtak felhozni ellene. Szerencsétlen fiú, szívből sajnálom őt.
96. Librigabi (válaszként erre: 91. - Berdor)
2008. jan. 22. 14:29

Örülj, hogy nincs dolgod a magyar rendőrséggel. Meglepődnél, hogy mik mennek a 4 fal mögött a kihallgatásoknál, amiről nem ír a sajtó és a média. Főleg 1 gyilkossággal gyanusítottal szemben nagyon szemetek a rendőrök akár hajszálnyi gyanú esetén is.

Egyébként én olvastam mind2 könyvet az ügyről és biztos vagyok benne,hogy ártatlan. Csak rossz helyen volt rossz időben. Így kivülállóként könnyű bármit mondani, ebbe benne kell lenni, hogy lásd a valóságot. :-(((

2008. jan. 22. 13:51
Ma már az igazságszolgáltatás sem a régi. Engem már nagyon híres ügyvéd is megkért hogy hallagssak el bizonyos dolgokat....
94. puhika (válaszként erre: 69. - Bcicus)
2008. jan. 22. 13:47
Most már 10 évi börtön után ki is lehet nézni belőle ilyeneket.Nem nyaralni volt, ahol kipihente magát.
93. berdor (válaszként erre: 92. - Ági28)
2008. jan. 22. 13:36
tényleg nincs szükség személyeskedésre és vitára sem. én csak véleményt nyilvánítottam és arra próbáltam rávilágítani, hogy én semmilyen helyzetben nem vallanék be olyat amit nem tettem. persze nem vagyunk egyformák, vannak erősebb és gyengébb emberek és a gyengébbek néha olyan helyzetbe kerülnek ahonnan nem tudnak jól kijönni.
92. Ági28
2008. jan. 22. 13:21
Berdor! Örülök, h így gondolod! Tudod van néhány ügyvéd ismerősöm, akiktől órákig hallgathatnád a történeteket! Vagy a tanáraimtól! Külön trükkök vannak, h mit hogyan lehet kijátszani!Amúgy tv-t sem nézel? Néha nézd meg a Híradót, de ne csak a bulvár részét! De nem akarok személyeskedni! Nem akarok vitázni. Sajnos bármi meg tud történni!
91. berdor (válaszként erre: 90. - Ági28)
2008. jan. 22. 13:00
lehet, hogy naív vagyok, de szerintem nem lenne olyan ( a jelenlegi jogrendszerben ) helyzet ahol én valamit beismernék ha nem tettem. a másik pedig az, hogy mindenkinek jár az ügyvéd és azért nem tehetnek semmit, ha addig míg ő nincs ott nem szólok egy szót sem.
90. Ági28
2008. jan. 22. 12:49
Helló! Súgok valamit azoknak, akik nem hiszik, h erőszak hatására bármit aláírsz a rendőrségen! Nekem is volt egy ügyem. Egy okos kurva átvert minket házvásárlásnál, majd beperelst, stb, a lényeg,h rendőrségre kellett mennem vallomást tenni. Addig-addig csavarta a dolgot, és javasolta mit merre hány óra, hogy a végén totál félreértelmezhető lett a vallomásom! És persze h kifacsarták! Na most lehet engem is hülyézni, h minek hagytam magam, de amíg nem kerültök ilyen helyzetbe addig NE ÍTÉLJETEK! Nem tudom, h ő ölte-e meg azt a szegény kislányt, de a lényeg, h NEM VOLT BIZONYÍTOTT! Kicsit gondoljatok bele, h ti is kerülhettek olyan helyzetbe, amikor ti tudjátok mi az igazság, de senki sem hiszi el nektek! Lehet ez bármi, nem csak egy gyilkossági úgy!
89. berdor (válaszként erre: 83. - 3cdd2cedd8)
2008. jan. 22. 12:43

persze, ebben igazad van, de furcsa akkor is, valahogy nem tudom elképzelni, hogy valakit csak úgy jól megverjenek, hogy utána aláirassák vele a vallomását.

Ettől függetlenül mint írtam valahogy ha választanom kéne, hogy hiszek neki vagy sem, akkor inkább azt választanám, hogy hiszek neki.

csak szimplán nem értem... olyan fura az egész...

88. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 85. - 4fb920abf7)
2008. jan. 22. 12:30
Ha attól tartana, hogy kiderül, hogy ő volt (ami egyébként kiderült már), és emiatt akarna külföldre menni, akkor miért kér perújrafelvételt?
2008. jan. 22. 12:07

nemtudom. De szerintem Ő volt. Nincs az az indíték, ami bárkit is arra vezéreljen, hogy megöljön egy 11 éves kislányt. Igy ha neki nem volt, szerintem másnak sem. De ahogy elolvastam a cikket, neki volt kisebbségi érzete, és kitörési vágya.. hát most kitört.. és róla szól minden!! Sok gyilkost kiengedtek már, és nem is tudtunk róla.

Én kinézem belőle, de ez csak az én véleményem.

2008. jan. 22. 12:04

Ha engem ártatlanul börtönbe csuknának én

addig üvölteném,hogy ártatlan vagyok,mig vagy

belepusztulnék,vagy elhinnék.mem hiszem,hogy tiz évet tudnék ülni azzal a tudattal,hogy ártatlan vagyok.Vagy például éhségsztrájkolnék.

85. 4fb920abf7 (válaszként erre: 83. - 3cdd2cedd8)
2008. jan. 22. 11:53
Azt nyilatkozta, hogy perújrafelvételt kér.
84. 27525d0da6 (válaszként erre: 78. - Berdor)
2008. jan. 22. 11:12
Ha tényleg úgy megverték és megkínozták, ahogy állítja,akkor szerintem te is bevallanál bármit!
83. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 82. - 4fb920abf7)
2008. jan. 22. 11:07
Mért kerülne vissza? A hivatalos verzió szerint ő a gyilkos, és leülte a büntetését, ha nem csinál MÁS galibát nem csukják le.
2008. jan. 22. 10:55
A kislányt valaki megölte. Őt már senki sem tudja visszahozni. Ha Táncos tette akkor pusztuljon, ha nem Ő volt az elkövető akkor sajnálom és baleknek tartom. Az igazság sokáig nem fog kiderülni. Mi van ha azért akarja elhagyni az országot, mert valóban kiderülhet az, hogy Ő volt a gyilkos.Fél, hogy visszakerülhet a börtönbe. Az igazságszolgáltatás és a nyomozók O-ák.
2008. jan. 22. 10:54
Nekem az a véleményem az ügyről, hogy nem kell ide belekeverni a zsidókat. Szerintem az apa szerető vagy vadász kapcsolatainál kell keresni a gyilkost. Az elövető vagy elkövetők valószínűleg a gyilkosság után kb. 1 órával már nem is voltak az országban. Ez a legvalószínűbb (szerintem).
2008. jan. 22. 10:49
Egy mai cikk a témáról: [link]
79. Librigabi (válaszként erre: 78. - Berdor)
2008. jan. 22. 10:44
Ha elolvasnád Somos Zoltán könyvét, egész másként látnád az egész ügyet!
78. berdor
2008. jan. 22. 10:27

én csak egyet nem értek:

miért vallotta be, majd visszavonta, majd újra bevallotta és visszavonta.

amúgy én is arra hajlok, hogy higgyek neki....

2008. jan. 22. 09:56

ha tényleg nem ö volt..a legszomorubb,hogy a tényleges gyilkos azota is szabad...és lehet ugyanugy les a mi gyerekeinkre is.....

de ha mégis...hát akkor mostantol lesi ujra áldozatát...

nehéz kérdés...komolyan nem tudom hova rakni....:(

2008. jan. 22. 09:36
Az én véleményem is az!Ő az igazi áldozat!Nem bűnös!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook