Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? fórum

Mi a véleményetek a Tánczos Gábor ügyről? (beszélgetős fórum)


165. 5464505f6a (válaszként erre: 70. - Spinneli)
2008. jan. 25. 08:11

ugye?

;)

164. Ági28
2008. jan. 25. 08:05
bocsi lemaradt, ELHAGYOM ELVESZIK akkor ki kell fizetnem az értékét! Hoppsz ebben az országban hanyagul kezel valaki pár száz milliárdot, hát nem történik semmi! A kisember, meg aki csődbe ment a szuper gazdasági körülmények, körbetartozás és meg nem kapott pénzek miatt még vegyék el tőle a fedelét is! És erre mi a legjobb kampány? Az ország bennem van! Jó reggelt!
163. Ági28 (válaszként erre: 131. - 80ASIQ)
2008. jan. 25. 08:03
Nem haragszunk meg érte! Viszont tényleg fura h a whiskis ennyit kapott egy gyilkos meg kevesebbet és jó magaviseletért kiengették! Az a tehén milliárd-tolvaj meg kap 3 milla pénzbírságot úgy, h anno 9 milla volt a fizuja, a sofőrjéé meg 1 milla! Én ha hanyagul kezelek valamit és
2008. jan. 25. 07:56
Oké, ne legyen katonaság, de szerintetek mivel lehetne mégis "nevelni" őket? Hát ezt próbálom valahogyan elmagyarázni félnek tőlük a rendőrök a bírók a tanítók, tanárok vagyis minden hatósági ember. Inkább "menekűlnek" tőlük, és így azt csinálnak amit ők akarnak - övék a világ.
161. diagonalt (válaszként erre: 160. - Zelma)
2008. jan. 25. 06:53

Én sokat hallok páromtól és az apjától a honvédségról.Mivel nőként sok tapasztalatom nincs:)

Viszont nem lehetett olyan rossz,ha mindig megállapodnak abban,kár volt megszüntetni.Sérülésekben igaza lehet mindenkinek,hiszen egy embertől tudom,h ott ment tönkre a foga,ott kapott mumpszot stb..De inkább legyen nagyobb üzletük a fogorvosoknak,de ezek a tetvek tanuljanak egy kis fegyelmet.

Amikor meg megalakul egy szervezet,mindjárt farkast kiáltanak,meg megfélemlítésről beszélnek.Vajon az nem megfélemlítés,h sokan nem mernek kimenni az utcára éjjel?Persze a fakabátok meg nem tesznek semmit,mert mindig túl kevesen vannak.Érdekes módon,ha tüntetőket kell verni,akkor az nagyon megy nagy létszámban,10 is jut egy emberre....

160. Zelma (válaszként erre: 159. - Spinneli)
2008. jan. 24. 23:35
Sajnos igazad van. Tehát legyen honvédség de ne a régi formában. Ott kéne inkább szondázni a vezetőségeket.
159. spinneli (válaszként erre: 158. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 24. 23:29
ja sehol máshol nem lehetett annyi lelki sérülést szerezni, mint ott.
158. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 156. - 80ASIQ)
2008. jan. 24. 23:19
A honvédséget én is nagyon hiányolom legalább ott tanultak fegyelmet és nem unatkozott nagyon sok fiú, mert unalomból csinálnak ennyi bűncselekményt.Valahogy ritkítani kellene őket.
157. 80ASIQ (válaszként erre: 156. - 80ASIQ)
2008. jan. 24. 21:59

Most látom, hogy más hozzászólókat is ismételtem!

Elnézést kérek!

156. 80ASIQ (válaszként erre: 150. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 24. 21:56

Az biztos, hogy én nem lennék bíró! Se rendőr, semmi! Magyarországon a katonaságot megszüntették, amivel nem értettem egyet, de még a régi RTLKlub fórumon ezzel a véleményemmel kisebbségbe kerültem. Egyéb civil önvédelmi szerveződéseket meg nem engedélyeznek. A lumpen réteg meg jobban szaporodik mint a dolgozók, nyilván nőni fog a veszély. Sajnos azt hiszem a hatékonyabb védekezés kialakításához még néhány kemény bűncselekménynek kell megtörténnie.

(Ami már magvan az még kevés! (Nem én mondom, hogy kevés!))

Vajon a makkegészséges lumpenek hányan tudnak betegséget igazoló orvosi papírt szerezni, ami szintén enyhítő körülmény lehet a bíróságon?

Olvastam itt az előbb a bőrfejűekről. Nem csak itt, könyvet is olvastam róluk. Viszont soha nem hallottam arról, hogy valahol konkrétan fel is léptek volna! Üdvözölném őket akkor, ha tevékenységüket tényleg csak a konkrét elkövetőkre koncentrálnák.

155. diagonalt (válaszként erre: 154. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 24. 21:35

Nem minden cigány szemét ingyenélő!Ismerek 3olyat is,aki dolgozik.Sajna ez a szám elenyésző a többi léhűtőhöz képest.Meg találkoztam egy vak cigánygyerekkel,aki az ELTEn tanul.

Pesten éltem két évet,ebből egyet angyalföldön.A ribik a koli mellett striheltek.A koli kis sötét utcában volt.Sosem jutott eszembe,h elég szar környék,akár meg is támadhatnak.Engem valah mindig elkerültek az ilyen szándokukkal.olyan fura volt azt hallani,h ezt vagy azt,és fényes nappal...Nem védtem őket sosem,tudtam,h mit tesznek.(Jut eszembe várjuk vissza a bronz emléktáblácskákat a Flórián térre!)De úgy veszem észre mára nagyon elszemtelenedtek.Túl sokat engednek meg maguknak...és nincs karhatalom,aki az orrukra koppintana.

154. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 151. - Diagonalt)
2008. jan. 24. 21:18
Igazad van valamikor régen azt mondtam ,hogy közöttük is van rendes ember, de ez talán ha 2%uk.Csak gyerek gyártásra van eszük, aztán meg tartsa el az állam, ők egy egész erdőt kiírthatnak mert fáznak az sem baj, nekik mindent lehet.Most már féltem a gyerekeimet és én is félek tőlük.Ez a rendszer nekik ad legnagyobb szabadságot.Még a 70-es 80-as években éjjel is kimertem menni az utcára, de ma már nem.Amiota meg a fiamat megtámadták gyűlölöm őket, Hitler kellene nekik.
153. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 161. - Hetessycintia)
2008. jan. 24. 20:30
Köszönjük szépen, de lentebb már tárgyaltuk.
152. diagonalt (válaszként erre: 161. - Hetessycintia)
2008. jan. 24. 19:43
Mint lejebb emlegettem,vérvád és traubi.
151. diagonalt (válaszként erre: 150. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 24. 18:59

Beszélhetünk a lincselésről virágnyelvem,de az egyik kedvencem az elövetőktől,hogy egyszer tagadják,hogy bmit is tettek volna,majd a következő felszólalásban megbánják a tettüket.Ezen nagyot mosolyogtam,bár szegény tanár úr két leánya biztos nem mosolyog.Én tudnék egy jó bűntetést ezeknekminden ilyen szemét tetünek,hovatartozástól függetlenül a karóbahúzást javasolnám.Ne féljetek többet nem lenne ilyen!

Azért én még emlékszem,amikor az a hír járta Bp-n tavaly,h a skinheadek bementek egy military shopba,és kértek 40 símaszkot és 40pár fekete kesztyűt.Majd a miértre közölték: "Túrázni megyünk!"Ezután mentek is,majd minden hírcsatorna attól volt hangos,hogy micsoda cigányellenesek, meg hogy meg vannak félemlítve szegénykék.

Sajna én azt érzem,h még mindig nincsenek eléggé!Sőőt,inkább nekünk kell félnünk tőlük:(

150. anuszika@freemail.hu (válaszként erre: 149. - 80ASIQ)
2008. jan. 24. 15:45
Szerintem is igazad van,de mikor én azt írtam, hogy milyen büntetést mernek adni, arra gondoltam, hogy tudomásom van arról, hogy félnek a bírók ezektől az emberektől.
149. 80ASIQ (válaszként erre: 147. - Anuszika@freemail.hu)
2008. jan. 24. 14:52

Félek, most nehéz lesz úgy fogalmaznom, hogy visszaadjam, mit gondolok erről. Természetesen mélyen elítélem és felháborít.

Primitív emberek voltak az elkövetők. Lehet, hogy ez enyhítő körülmény? Félek, úgy ítéli a bíróság is, de ne legyen igazam! Ezek a "primitív" emberek nagyon is értenek a joghoz! Bűncselekményeik elkövetésekor pontosan tisztában vannak azzal, hogy a halmozottan hátrányos helyzet enyhítő körülményt jelent és pont ezért bátrabbak is és szemtelenebbek is!

A főbűnösöket életfogytiglanra ítélném, hiszen úgy ÖLTEK embert, hogy az "elütött" kislánynak semmi baja nem lett!

2008. jan. 24. 14:09
Témába vágó cikk a Borsból: [link]
2008. jan. 24. 08:59
Mit szóltok az olaszliszkai gyilkosságról?Most folyik a per megnézhetitek a borsod online-on "Olaszliszka:a bűn eset az ügyvéd szerint" cimmel.Hátborzongató kívácsi leszek, hogy milyen büntetés kapnak az elkövetők.Mennyire mernek igazságos itéletet hozni a bírák?
146. diagonalt (válaszként erre: 145. - Zelma)
2008. jan. 24. 07:04

Csatlakozom hozzád!

Tanulni..matekot tanítok,és egyre több estis keres meg.Volt olyan diákom,aki az apám lehetett volna:)Nem is beszélve az egyetemistákról.

Sokat olvastam az ügyben,és egyik cikk sem tudta megmagyarázni,hogy hova tünt a vér.(Nagyjából olyan 4-4,5 liter hiányzik.)Nomost,ha én megölöm a kislányt,utána 10 perccel felmegyek a cimborámhoz,aki fölöttük lakik a zsebemben ennyi vérrel.Aztán meg magam jelentkezem a rendőrségen?Meg én magam akarom,h vessenek alá a hazugságvizsgálónak?(Amit a Zsanettet megerőszakoló csürhe elutasított?)Az ÁVH így is sok hibát vétett.

Jajj tényleg:valamelyik szennyapban megjelent egy cikk,h valami volt zsaru tudja ki ölte meg Zsófikát.Hazugság,csak el akarják adni magukat.Azt mondta,h nagyjából fél év múlva tudni fogja,de az biztos,h nem Tánczos volt.

145. Zelma (válaszként erre: 142. - 0b099f6590)
2008. jan. 23. 22:13

Milyen tettet követett el? Én csak azt látom bizonyítottnak, hogy szabadságvesztésre ítélték. Sokan vagyunk, akik 18 éves korunk után tanultunk/szereztünk szakmát. Vagy váltottunk.

Megélni? Élni? A többség vegetál. A depressziós közhangulatról nem is beszélve.

144. ZITA9770 (válaszként erre: 128. - 80ASIQ)
2008. jan. 23. 19:42
Dehogyis:DDD
2008. jan. 23. 19:40

Solymosi Esztike esete jut eszmbe szegény Zsófiról..no és a Traubi...

A bulvársajtótól meg azt sem hinném el,amit kérdez kedves Jocoanya,és az MTIt sem tartom sokkal többre.Sajnos nem túl nagy a szavahihetősége.

2008. jan. 23. 18:39

"Azt is elmondhatom, hogy ügyfelem, Tánczos Gábor jó ideig biztos nem fog dolgozni" - nyilatkozta Somos Zoltán ügyvéd. "


Nem fog dolgozni? Miért?

Ha ártatlan és nyugodt a lelkiismerete, miért nem dolgozik?

Miért nem próbálja rendezni a viszonyait?


Emlékszem azt nyilatkozta a tv-ben, hogy ő tanulni akar, de azt sem magyarországon, dolgozni itthon nem akar, mert a "magyar fizetésekből" megélni nem lehet.

Milliónyian élünk a "magyar fizetésekből", pont Tánczos Gábor ne tudna megélni?

Miért nem tanult, mielőtt elkövette a tettét?

Nos miért?

2008. jan. 23. 18:24
Ez az ügy nagyon megosztja a közvéleményt,én anno sokat olvastam róla,és már akkor is voltak kételyeim.Kiváncsi vagyok rá,mikor fog kiderülni az igazság.(Lásd Mór) Vannak olyan esetek,amikor az embernek már tele van a bugyogója,és még a fehérre is azt mondja,hogy fekete csak hagyják már békén.Pszihikailag is meg lehet egy embert törni,még időssebbeket is nem egy gyereket,mint akkor Táncos volt.
140. lill (válaszként erre: 131. - 80ASIQ)
2008. jan. 23. 17:44

igen, én is pontosan így gondolom. ha nem a személyeket nézzük, akkoris most szt láthatjuk, hogy ha sztár nevéhez fűződik emberölés, azt börtön nélkül meg lehet úszni. gyermekgyilkosság miatt 13 év, de fegyveres rablásért 17.. hát nem tudom, mind borzasztó, mégis inkább amondó lennék, raboljanak ki inkább 100szor, minthogy a gyerekemet bántsák..

evvel nem Tánczos mellett, nem is ellene beszélek, mert kívülállóként nem tudhatom mi történt, ítélkezni, feltételezni nem szeretnék.

139. 3cdd2cedd8 (válaszként erre: 137. - Librigabi)
2008. jan. 23. 17:41
Nem is azért írtam, hogy újat mondjak, hanem hogy milyen pfff ez a blikk, hogy írt külön egy ilyen cikket. Most minden nap ez lesz a téma...? Amíg újat nem tudnak írni, addig meg minek ragozni, amiket már eddig is tudtunk.
138. Librigabi (válaszként erre: 136. - 80ASIQ)
2008. jan. 23. 16:08
Ezzel az üggyel én is így vagyok. Mind2 könyvet elolvastam, de még mindig nem tudok napirendre térni ilyen nyílvánvaló igazságtalanság felett. :-(((
137. Librigabi (válaszként erre: 130. - 3cdd2cedd8)
2008. jan. 23. 16:04

Kedves Kaccc!


Ezt eddig is tudtuk, sajnos semmi újat nem mondtál. :-(

136. 80ASIQ
2008. jan. 23. 14:44

Négymilliót kell fizetnie Tánczosnak az ártatlanul leült tíz évért

2008-01-23. 10:33


Komoly gondban van a nemrég szabadult Tánczos Gábor. Nem fizette ki még ugyanis az államnak a négymillió forintos bűnügyi költségeket. A börtönben pedig még dolgozni sem dolgozhatott, így szó szerint üres zsebbel távozott tíz év után. Tánczosék lakását már megpróbálták elárverezni, de erre senki sem jelentkezett. Megpróbálták lefoglalni, de ez is kudarcba fulladt.


"Valóban meg van terhelve a lakásunk. Igazából földönfutók vagyunk. Többször megpróbálták elárverezni, de ez egyszer sem sikerült, szerencsére. A lakás fele Gáboré, én vagyok a haszonélvező. Nem tudom, hogy ezt a bűnügyi költséget miből fogjuk kifizetni, ez nagy lelki teher számunkra, nem titkolom. Most azonban az a legfontosabb, hogy Gáborkám beilleszkedjen a mindennapi életbe. 10 évig volt elzárva a külvilágtól, és ez rengeteg idő. Ki sem mozdul itthonról. Gyógyszereken él szinte. A pártfogóval is egyeztetnie kell majd, hogy mit tehet, mit nem, hova mehet és hova nem. A munka szóba került, de ez még túl korai lenne, azt hiszem. Össze kell, hogy szedje magát, a szabad életbe való visszakerülés jóval nehezebb, mint azt bárki gondolná. Aminek viszont nagyon örülök, hogy a rendőrök naponta többször járőröznek a lakásunk előtt, amit köszönök nekik" - mondta Tánczosné, Gábor édesanyja.


Tánczos Gábor ügyvédje szerint a bűnügyi költséget teljes mértékben ügyfelére terhelték és ezt ki kell fizetni, ez az adósság sosem évül el.


"A Földhivatalnál Tánczosék lakása a bűnügyi költséggel meg van terhelve. Ezt majd ki kell fizetniük, ez nem évül el, mint egy APEH-tartozás. Lehet, hogy majd eladják, de ezzel az a baj, hogy az egész lakás alig ér többet az adósságnál. Így hova is költözhetnének? Maximum földönfutók lehetnének. Úgy vélem, ez komoly teher Tánczoséknak, és a bűnügyi költségekből alig vállalt valamit magára az állam. Azt is elmondhatom, hogy ügyfelem, Tánczos Gábor jó ideig biztos nem fog dolgozni" - nyilatkozta Somos Zoltán ügyvéd.


Ha dolgozhatott volna börtönmunkásként, akkor havonta legjobb esetben is maximum tízezer forintot kaphatott volna Tánczos. Az elmúlt 10 évben így optimális esetben keresett volna kb. 1 millió forintot, amit azonnal utalhatott volna a tartozás törlesztésére.


(Stop) (+ kuruc.info)


80asiq: Nem tudok ez ügytől szabadulni! Ezt a cikket idemásoltam, ítélje meg mindenki a maga meggyőződése szerint.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook