Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek a dunaújvárosi élményfürdőről? fórum

Mi a véleményetek a dunaújvárosi élményfürdőről? (tudásbázis kérdés)


13. Icus
2012. szept. 20. 08:17
Tömören? SZ@R:(
2010. márc. 23. 22:39

Sziasztok!

Mi már több alkalommal is jártunk az élményfürdőben, lévén itt van helyben. Nagyon szeretjük. A környezet szép, az árak kedvezőek. Nyáron nagyon sokan voltak, téli-tavaszi időszakban kevesebben, főleg hétköznap.

2009. aug. 5. 10:33
Mi is a múlt héten voltunk, kicsi gyerekeink vannak és nekünk, nekik is nagyon tetszett!Sok medence van, a kis gyerekeknek való inkább bent van, de van kint is,átjárható, hideg, langyos, meleg van választék, szóval szerintem szuper!A felnőtt belépő 1050 ft, és a gyerekeknek 6 éves kor alatt nem kell fizetni!Van egy önkiszolgáló étterem, nem hűha a kaja, de ehető, választék is akad.Igaz, hogy lángos meg ilyenek nincsenek, ami általában egy strandon.Menjetek nyugodtan, megéri!Szúnyoggal nem találkoztam!
10. tixtina (válaszként erre: 9. - Szecsilla)
2009. aug. 4. 22:47

Ez a legremekebb hír,amit ma hallottam.

Nagyon köszi az infót:D))

9. szecsilla (válaszként erre: 8. - Tixtina)
2009. aug. 4. 21:53
egyel sem találkoztam:), de megkérdeztem a többieket is és ők sem
8. tixtina (válaszként erre: 7. - Szecsilla)
2009. aug. 4. 10:20

Szuper:))

Annyit kérdezhetek még,hogy mi a helyzet a szúnyogokkal?Sok van?Vagy elviselhető?

Mert a férjem tegnap mondogatta,hogy Kulcson rengeteg a szúnyog.

2009. aug. 4. 10:15
Sziasztok. Tegnap voltunk az élményfürdőben, nekem nagyon tetszik. Sok medence van kint is bent is, a viz jó meleg, a csuszdák nagyon tetszettek a keresztfiamnak, én nem próbáltam ki. A kicsivel is voltam a vizben. Van jó árnyékos hely is és az árak elfogadhatóak. szerintem nagyon jó lett. meg az is tetszik, hogy mindenhol vannak felügyelők. klassz volt, valózinű a héten még egyszer elmegyünk
2009. aug. 2. 22:46

Van élményfürdő Dunaújvárosban?Mióta?

Lemaradtam valamiről?

Szupi.Megkukkantom a weblapot:D)

2009. aug. 2. 15:59

Nekem most egy kicsit elment a kedvem az élményfürdőktől,de épp tegnap beszéltük a férjemmel,hogy lehet,hogy elnézünk ide.


Engem is érdekelnének a tapasztalatok,aki járt már ott leírhatná,milyen volt.:) Köszi!

2009. aug. 2. 15:12

[link]

én ezt találtam, ez már részletesebb, de hát a képek és a leirások akkor sem pótolják a személyes tapasztalatokat, szépnek tűnik és bababarátnak, aztán nem tudom, lehet jövő héten elmegyünk, meglátjuk

2009. aug. 2. 15:05

[link]

www.dvcsh.hu


Itt találsz infót.

Én is tervezem hogy megyünk, remélem volt már valaki, és elmondja a tapasztalatait.

2009. aug. 2. 14:47
Konkrétan az érdekel, hogy mik a lehetőségek, árak. Sokan vannak-e, mennyire bababarát, ugyanis fél éves a kislányunk, tudnám-e oda nyugodtan vinni, nem akarom hogy leégjen, van-e babamedences stb?
2009. aug. 2. 14:46
Mi a véleményetek a dunaújvárosi élmnyfürdöről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook