Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményed arról, aki chaten árulja pénzért magát, magyarul amatőr prosti. fórum

Mi a véleményed arról, aki chaten árulja pénzért magát, magyarul amatőr prosti. (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
186. 80ASIQ (válaszként erre: 185. - 635da491de)
2011. okt. 4. 22:19
Honnan a bánatból tudjam, hogy ki a singli nő? Nem egyszerűbb kézbe venni a Blikket, megnézni a prostik hirdetéseit és felhívni a hozzám legközelebb lévőt? Félórán belül már a lakásán lehetek. Persze csalódhat is az ember. Ez egy ilyen játék, legközelebb egy másikat kell hívni.
185. 635da491de (válaszként erre: 183. - 469a0bf940)
2011. okt. 4. 22:10
Az egyedülállóknak ott vannak a szingli nők, menjenek azokhoz. Azt a kevés poligám nőt meg kellene hagyni a poligám pasiknak... :-)
184. 469a0bf940 (válaszként erre: 182. - 635da491de)
2011. okt. 4. 20:11
Erről meg egy vígjátéksorozat egyik része jutott eszembe, mikor a nőcsábász pasi azt hiszem valami baseball meccsen a kivetítőn látszott, és a kezében tartott egy transzparenst a telefonszámával, ezután a telefon állandóan csörgött és akármilyen jó nővel volt éppen, mindig kényszert érzett rá, hogy felvegye, hátha egy még jobb nő van a vonal túlsó végén:) Szerintem pár csaj is így van ezzel, akár van valakije akár nincs, nem tud ellenállni a kísértésnek, hátha az új, ismeretlen pasi jobb az ágyban, vagy ugye emancipáció van és úgy gondolják nekik is, mint a pasiknak annál jobb, minél több emberrel szexeltek, mert egyrészt így lehet menőzni, másrészt a gyenge önbizalmukat kicsit megdobja 1-1 új pasi, igaz csak időlegesen és akkor megint kell egy újabb és ez így megy ki tudja meddig(ameddig ettől teszik függővé az önértékelésüket, miközben valójában elértéktelenednek)
183. 469a0bf940 (válaszként erre: 181. - 635da491de)
2011. okt. 4. 20:05
Onnan, hogy sok az egyedülálló pasi, akik jobb híján beérik szexszel, de ha ez másképp nem megy akkor ellátogatnak az örömlányokhoz
182. 635da491de (válaszként erre: 178. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 4. 00:20
Igen, de lehet hogy ha egy jó, akkor kettő még jobb, három meg még annál is jobb...
181. 635da491de (válaszként erre: 175. - 469a0bf940)
2011. okt. 4. 00:18
A monogám nők akkor a szintén monogám férjeikkel élnek, a szinglik mindkét nemből jól megvannak egyedül, akkor honnan a csudából akad annyi pasi a poligám örömlányokhoz, meg ahhoz a kevés bevállalósabb poligám nőhöz...
180. 469a0bf940 (válaszként erre: 177. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 3. 20:43

Elolvastam az említett hozzászólásokat és most már biztos vagyok benne, hogy a fórumindító nő(és ha jól emlékszem ő írta valamelyik fórumon, hogy nő, csak férfiként regisztrált)

De kifejezetten szórakoztató a fórumait olvasgatni, nagyon ki van bukva a bankban dolgozó nőkre, ki tudja miért, a hozzászólásaiból ítélve én egy tinilánynak képzelem el, aki diákmunkásként dolgozott egy bankban, ahol egy idősebb pasival összegabalyodott, de ejtve lett egy felnőtt bankos nő miatt, de lehet hogy csak az én fantáziám túl élénk:)

179. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 178. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 3. 20:28
.meg még amit multiboy írt..az sem elenyésző szám
178. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 171. - 635da491de)
2011. okt. 3. 20:27

semmi baj azzal,ha több volt,sőt,szerintem is ajánlatos..A "több",és a "fél város" között van különbség..

Azt hiszem,a nők többsége úgy van vele,hogy ha talál egy neki való férfit,akivel a fontos dolgok jól mennek,akkor nem fog összevissza ugrálni,csak azért,hogy hátha esetleg mással beesik valami izgalmasabb szex.

Akinek(nőnek) nagyon sok szexpartnere volt,annak valószínűleg senki sem volt elég jó,különben ki akart volna mellette kötni,ha csak szexpartneri szinten is,de tartósan..Hiszen ,ami jó,azt( legalábbis én,de biztos többen is) nem nagyon akarjuk felcserélni egy teljesen bizonytalanra.

A többi nő..épp van valakivel,akivel elég jól érzi magát(vagy még épp kibírja,hiszen szereti..vagy nem elég bátor váltani),és reméli,hogy ez kitart még egy darabig.

177. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 170. - Féknyom)
2011. okt. 3. 20:20
A 74.és a 77.hsz-éből gondoltam konkrétan,hogy nő..de majd megvizsgálom az ügyet ezzel a feltevéssel is,hogy ffi :D
176. 469a0bf940 (válaszként erre: 174. - 635da491de)
2011. okt. 3. 18:10
Vagy 1-2 kigyúrt gorilla elkísérne a legközelebbi ATM-ig:)
175. 469a0bf940 (válaszként erre: 171. - 635da491de)
2011. okt. 3. 18:08
A többi nő monogám párkapcsolatban él, vagy annyira válogatós(esetleg utálja a pasikat) hogy még párkapcsolata sincs
174. 635da491de (válaszként erre: 173. - 80ASIQ)
2011. okt. 3. 18:08
Nem tudom, én inkább azt mondom hogy ügyesen el tudják játszani. Valahogy nekem az az érzésem, hogy a prostik nem szeretik őszintén a klienseiket, mert nem olyan formában történik a szex, ami az ő női elképzeléseiknek megfelel (nagy érzelmek, romantika, stb), csupán munkának tekintik az egészet. Viszont mivel a férfi fizet, ezért kedvesnek látszanak, mert az üzleti érdekük ezt diktálja. Ha meg nem fizetnél, lehet hogy tényleg jönne valaki a nagy késsel...
173. 80ASIQ (válaszként erre: 172. - 635da491de)
2011. okt. 3. 17:37
Volt dolgom már prostituáltakkal és állítom, ők sem egyformák. Vannak bunkók és vannak kifejezetten intelligensek. Ez utóbbi esetben nem arra kell gondolni, hogy mennyire sikeresen oldanának meg egy iq tesztet, hanem arra, hogy tudják, hogyan kell aranyosnak, kedvesnek, szerethetőnek lenni. Legalábbis ügyesen el tudják játszani. Volt kettő, aki nagy meglepetésemre utólag kérte a pénzt. Én is piszok alak voltam, mert nem előztem meg, hanem ráhagytam. Direkt, kíváncsiságból. Ilyenkor már nincs mese, kénytelen szóba hozni. Az érdekes dolog lett volna, ha azt mondom, hogy nincs nálam pénz. Vajon előugrutt volna a szomszéd szobából valaki egy nagy késsel? Nem mertem kipróbálni. A neten a makktársak beszámolói alátámasztják amit leírtam.
172. 635da491de (válaszként erre: 169. - 80ASIQ)
2011. okt. 3. 17:22
Nem tudom hol lehet az ilyen intelligensebb prostikat megtalálni, de szerintem akik különböző fórumokon hirdetnek azokat inkább csak az érdekli hogy minél több vendégük legyen, minél gyorsabban végezzenek velük és minél nagyobb legyen a bevétel. Ennél már az is normálisabb lenne ha valaki mondjuk a chaten árulná magát, megismerkedne pasikkal és mondjuk ajándékként kapná a pénzt, ahogy itt elhangzott "szalonképesebb" formában, nem úgy mint a lóvásáron. Sajnos az én véleményem szerint ez nem így működik, ilyen amatőr prostik kevesen vannak, vagy gyorsan profikká válnak mert nagy az érdeklődés irántuk és az első eset áll fenn rövid idő alatt. A prostik iránt nagy a kereslet, de kicsi a kínálat, nincs megfelelő konkurencia, ezért is magasak az árak, jobban lehet vele keresni mint sok más munkával.
171. 635da491de (válaszként erre: 167. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 3. 17:15

Tulajdonképpen mi a baj azokkal a nőkkel, akiknek több szexpartnere volt? Attól még nem biztos hogy rossz ember valaki, ha szereti a szexet, esetleg a változatosságot is. Én sosem értettem ezt, hogy mindenféle előítéleteink vannak azon emberek iránt, akik mondjuk nem csak egy emberrel szexelnek egész életükben.

Tényleg így van, minden alkalmi partnert kereső nőnél nagy sorok állnak. Kérdés, hol a többi nő...

170. féknyom (válaszként erre: 167. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 3. 10:08
A fórumindító pasi.
169. 80ASIQ (válaszként erre: 168. - Ec6e9cfd9f)
2011. okt. 3. 09:00

Vannak a prostik között is intelligensebbek akikkel ezt el lehet játszani. Üzleti szempontból is jó fogás számára, mert az ilyenhez szivesebben megy vissza az ember.

Nem írtál hülyeséget.

168. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 163. - 80ASIQ)
2011. okt. 3. 07:05

Ennek most lehet,hogy nem lesz sok értelme,de eszembe jutott,leírom..

Egy prostinak is fizethetsz szalonképesebben..lehet,hogy ettől valamelyest megváltozik az együttlét üzleti jellege is..

Ha pl.egy csoki,vagy bonbon mellé csomagolva adod át a pénzt..Azt hiszem,ez meghatna egy érzőbb lelkű nőt,és másképp nézne rád,másképp nyúlna hozzád akár..És te,vagyis az ügyfél is érezheti úgy,hogy itt nem állatvásár megy,hanem valami személyesebb.Egyszerűen jól akarod eltölteni az időt,és őt választottad hozzá partnernek.

167. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 154. - 635da491de)
2011. okt. 3. 06:57

Felületesen fogalmaztam..belecsúsztam én is a 'normálisozásba'

Pontosabban úgy értettem,hogy szerintem hosszú távra egy,általam normálisnak ítélt férfi nem választ olyan nőt,akin a fél város már előzőleg...

és ezt főleg a fórumindítónak írtam,aki azért aggódott(ha jól értettem),hogy az ő párja majd lelép ezzel a chates nővel.Ha viszont mégis lelép vele,akkor nyilvánvalóan egy teljesen másmilyen életet akar,mint amit a fórumindítóval élhetett,és teljesen más az értékrendje..akkor meg nem érdemes szomorkodni rajta,magához hasonlót kell keresni.

Nincs azzal semmi gond,ha vki alkalmi partnert szeretne,neten lehet találni biztosan oylan nőt is,aki saját örömére csinálja,csak felteszem,óriási sorok kígyóznak nála,hogy sorra kerüljenek

Ez óriási nagy igazság,amellett,.hogy sztereotípia,hogy a férfiak és a nők ritkán akarják pontosan ugyanazt..

2011. okt. 3. 06:27

Én pont hogy szeretnék kikerülni ebből a rossz körből, de lehet, hogy akkor egy másik bolygóra kéne mennem:)

Igen, van egy csomó kitartott, és vannak olyanok is akik az előrelépés reményében kavarnak a felettesükkel(nem a közvetlennel de előfordul az is)

Erről a Henrik dologról nekem az jutott eszembe, hogy valamikor jó régen meg az volt a törvény, hogy ha valakit házasságtörésen kaptak(legyen az férfi vagy nő) azt nyilvánosan lefejezték, kivéve ha a házastársa kegyelmet adott neki. Egyszer egy nőnek kegyelmet adott a férje, de aztán kicsit később a férj ment félre de a nő nem adott neki kegyelmet.

Azt hiszem hogy ha ma is ilyen törvények lennének akkor nem tudnának mit kezdeni a sok levágott fejjel

165. 635da491de (válaszként erre: 163. - 80ASIQ)
2011. okt. 2. 22:20
Hát persze, 500 évvel ezelőtt meg még jobbak voltak az erkölcsök, VIII. Henrik rögtön le is fejeztette azt a nőt, aki esetében felmerült a gyanú, hogy rajta kívül másra is ránézett.
164. 80ASIQ (válaszként erre: 162. - 53dfddad18)
2011. okt. 2. 21:26
Kis kíváncsi! :D
163. 80ASIQ (válaszként erre: 161. - 469a0bf940)
2011. okt. 2. 21:24

Azt nem állítom, hogy általános volt szüzen férjhez menni, de tényleg jobbak voltak az erkölcsök mint manapság.

Munkahelyemen a ranglétra legalján vagyok, ami nem panasz, mert jól érzem ott magam és ez a legfontosabb (majdnem), de az tény, hogy nem vonzó az anyagi helyzetem a nők számára. Az errefelé is úgy van, hogy osztályvezetői illetve annál magasabb beosztással már lényegesen könnyebb a csajozás. Persze ott is a pénz van a háttérben csak szalonképesebb formában mintha egy prostinak fizetne az ember.

162. 53dfddad18 (válaszként erre: 161. - 469a0bf940)
2011. okt. 2. 20:53
Hol vannak azok a körök?
161. 469a0bf940 (válaszként erre: 158. - 80ASIQ)
2011. okt. 2. 20:51

Akikkel én voltam azok sem voltak normálisak:)

Egyébként a "te idődben" lehet hogy még voltak erkölcsök, de legalábbis jobban, mint most.

Akkoriban ha feleségül vettél valakit, akkor még az is lehet, hogy szűz volt, ma meg már ez a (szinte) lehetetlen, sok csajon végigment már a fél város, szerintem ez kissé kiábrándító.

Természetesen prostik mindig is voltak, mivel ez a legősibb mesterség. Viszont ha nem fiatal valaki és nem is jóképű, akkor is talál "ingyen prostit" feltéve ha jó sok pénze van, mert sokan arra mennek, meg "menő" dolog idősebbekkel ágyba bújni.

De lehet hogy csak én mozgok rossz körökben.

160. 80ASIQ (válaszként erre: 159. - Féknyom)
2011. okt. 2. 20:34
Ez még egyszerűbb és nagyszerűbb! :D
2011. okt. 2. 14:10
Szegény ember kézzel nőz.
158. 80ASIQ (válaszként erre: 157. - 469a0bf940)
2011. okt. 2. 13:46

Ti fiatalok vagytok, nektek könnyű. Nekem fiatalkoromban sem volt könnyű, sőt egyenesen lehetetlen volt. Most meg pláne lehetetlen. Aki meg ingyen is jönne velem(!) az olyan is! Értsd: se nem szép, se nem csinos, se nem fiatal, se nem normális*. Na az ilyeneknek mint én, kell a prosti. Legyen az amatőr vagy "profi".


*Persze a feleségem ritka kivétel. Reá minden jó elmondható. Persze egy gyarló férfi kíváncsi az idegen húsra is. Persze, hogy a pénzen vett szex nem olyan élmény mint a vonzerővel történő hódítás, de azt mondják, szegény ember vízzel főz.

157. 469a0bf940 (válaszként erre: 154. - 635da491de)
2011. okt. 2. 09:12
Hidd el, azért lehet találni ingyen is, legalábbis nekem sikerült régebben, mikor nekem is csak arra volt igényem, szerintem te is ismersz pár ilyen csajt:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook