Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a teendő, ha a szállás nem felel meg a valóságnak? fórum

Mi a teendő, ha a szállás nem felel meg a valóságnak? (beszélgetős fórum)


17. manó2000 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 22. 15:34
Egy percig sem maradnék ott. Keresnék egy másik szállást.
16. michelle.r (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2020. júl. 22. 12:30

Ezt én sem értem. Eleve nem maradnék ott a putriban. De ha mégis, előre kell tisztázni, hogy nem fogok teljes árat fizetni.


Egyébként tényleg hülye, mert ha egy üres borítékot hagy az asztalon, az életben be nem bizonyítja, hogy nem kapott pénzt.

15. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 22:54
Mi az, hogy hagyd az összeget az asztalon? Mármint milyen eljárás? Vicc
2020. júl. 21. 15:12
Èn szóltam. Nem hajlandó az együttműködésre!
2020. júl. 21. 14:32
Én is voltam hasonló helyen, de azért nem szóltam, mert saját magukat becsapták.
12. 346cfad937 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 21. 14:09
Melyik ez a szálláshely?
2020. júl. 21. 12:55
Fogyasztó védelem felé jelezd.
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Magdi985)
2020. júl. 21. 12:14

Ezek azért szomorú dolgok, mert én pl., nem lennèk képes nem a valóságot közölni és megtéveszteni, az ilyenek meg szemrebbenés nélkül!

..az emberek meg buták, mert nem állnak ki magukért meg a pénzükért, ezért vannak még talpon az ilyen emberek, és nyerészkednek

2020. júl. 21. 10:28

A Google maps oldalon a legtöbb szálláshelyhez az utazók Tesznek fel képeket, illetve van egy kifejezetten ezzel foglakozó oldal: tripadvisor.com.

Nem a tulajdonos, hanem a vendégek által készített igazi képek.

Minket ez már óvott meg hasonló nagy csalódástól, bár volt, amikor a saját ostobaságunk kevert bajba: egy vidéki 4 csillagos kastélyszállónál sokan írtak, hogy nem a legtisztább. Mi ez nem akartuk elhinni, mert egy ilyen helyen tuti adnak a tisztaságra!

Aztán a szobába megérkezve az ágy mellett ott volt a használt tampon a földre dobva, meg hasonló :D

2020. júl. 21. 10:17
Az ilyen azt érdemli, hogy minden szervnèl be legyen jelentve, hogy az életben még egy sàtorhelyet se tudjon kiadni!
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Tulipán***)
2020. júl. 21. 10:11

Semmiképp nem hagyom ennyiben a dolgot, mert nem szeretem, ha valaki ennyire megtévesztő és nem korrekt.

Ha fenn vannak a fotók, akkor elvàrom, hogy érkezéskor is azok az állapotok/kinézet fogadjon.

Hogy ne szakadt és koszos ágynemű fogadjon, hogy tudjak tv-t nézni, wifit hasznàlni, ha már fizetek érte. ..hogy minimum fel legyen mosva.

Ha 2 szoba árát fizetem, akkor az ne egy hàlófülkének is kicsi lyuk fogadjon, amin még ajtó sincs.

Ez nekem minden, csak nem szolgàltatás. Hanem egy óriási megtévesztès!

2020. júl. 21. 09:20
szerintem mondjátok meg a tulajnak, hogy nem azt hirdette meg amit kiad + piszok van, úgyhogy csak x összeget vagytok hajlandóak fizetni. Ha 3. félen keresztül vettétek ki a helyet (pl. Szállás.hu, Booking, stb.) akkor értesíthetitek a weboldalt a helyzetről, ha a tulaj nem hajlandó belátással lenni. A hirdető portálok sem akarnak olyan partnereket, akik félrevezetik a kuncsaftokat. Ezen kívül ti is megírhatjátok kommentben, hogy mi a helyzet, ez is eléggé oda vághat a tulajnak.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - 346cfad937)
2020. júl. 21. 09:03
Bennem is felmerült...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2020. júl. 21. 09:02

A lakásról rakta fel a képeket.

..de én teljesen kiábrándultam érkezéskor..

Egyébként meg a fizetést is úgy jelölte, hogy vagy átutalás, vagy hagyjuk az összeget a borítékban, az asztalon! Számláról szó se esett!

Engem meg nem ejtettek a fejemre, hogy csak ott hagyjak ennyi pénzt.

Volt pár értékelés, azokat olvastuk, de ami negatîv apróság volt, arra az volt írva, hogy orvosoltàk.

Sokan sajnos annyiba hagyják az ilyet, kifizetik, aztán megjegyzik, hogy többet ide se jövünk.

Fotók pedig készültek, egy egész sorozat, mert engem senki ne vágjon át! ;)

2020. júl. 21. 08:54

Én ilyen helyre semennyit sem fizetnék.

Értékeléseket nem néztetek előtte?

2020. júl. 21. 08:50
Ha odaírják, hogy a fotó csak tájékoztató jellegű, akkor az, hogy nem úgy néz ki, az nem ok, de ha a szolgáltatás nem vehető igénybe, vagy mocsok illetve használhatatlan dolgok vannak, amit fotóval, bármivel bizonyítani tudsz, akkor nem vagy köteles...
2020. júl. 21. 08:47

Köteles vagyok-e a teljes árat kifizetni a szállásadónak, ha a feltüntetett képek nem egyeznek a valósággal, ha a megjelölt szolgáltatások nem vehetőek igénybe, (TV, wifi, klíma) Mert nem működnek. Ha egy merő mocsok az egész lakás, lóg a konektor, beszakadt az ágy, a szoba nem szoba, hanem hálófülke stb.?

A szàllást a kèpek alapján választottuk, de egy fotó sem egyezik.

Ilyenkor mi van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook