Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a tapasztalatotok a budapesti Semmelweis Egyetem II.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáról? fórum

Mi a tapasztalatotok a budapesti Semmelweis Egyetem II.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáról? (beszélgetős fórum)


2009. okt. 4. 14:11
Sziasztok! Én is ott szültem tavaly októberbe. A szülésznő is normális volt és az ügyeletes doktornő is nagyon aranyos volt. Amikor kint megláttam az épületet haza akartam fordulni,de kénytelen voltam bemenni,mert baj volt a picivel, miután bementem és megláttam belülről az már tetszett. A szülő szoba gyönyörű,egy személyes,van labda is (sajna nem használhattam) van wc és zuhanyzó is. A csecsemősök is segítenek mindenben,ha kérdésed van. Csak ajánlani tudom! :-)
2009. okt. 3. 19:57

Nem rég jöttem ki a II.-esről, mindenki maximálisan megtett értem mindent, egy rossz szavam nem lehet.

Ruscsák doktor egy profi, Gál Emese megnyugtató, kedves szülésznő.

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Nagyon jó kezekben voltam!

21. kepi28 (válaszként erre: 20. - Christineee)
2009. szept. 24. 15:29

Szia!

Megkérdezhetem, hogy ki a dokid? Magánrendelésre jársz? Mennyibe kerül a terhesgondozás és mennyibe fog majd a szülés?

Köszi

2009. júl. 29. 01:02
Sziasztok! Én oda járok és nagyon bírom a dokimat!! Jó hely!! Több ismerősőm is ott szült.
19. ALLICS (válaszként erre: 15. - Panna1)
2007. dec. 3. 17:59
Dr. Szabó Gábor.De az 1.számú klinikán szültem.Ott 4 ágyas szobák vannak a babák kint vannak a szobákban.Látogatás:nem mehetnek be a szobába a babát csak a folyosón lehet megmutatni.Mondjuk szerintem ez az egy rossz van benne.Amúgy csak jót tudok mondani a klinikáról.
18. ALLICS (válaszként erre: 8. - ALLICS)
2007. dec. 3. 17:56
Az 1. számú klinikán szültem
17. AnciPanci (válaszként erre: 16. - Panna1)
2007. dec. 2. 20:14

Szia!

Én 4 hete szültem a II.-es klinikán. A szobák 5-6 ágyasak, minden szobához külön WC, és zuhany tartozik! Tisztaság van. A folyóson van hűtőszekrény,ahová beteheted az ennivalót, de egészen jó a benti ennivaló is...bár a reggeli/vacsora kevés!

A szülőszoba full. felújított, szülőágyas...nem pányvázzák ki a lábaidat!!ott is van zuhany!!! Az apukák bent lehetnek a vajúdóba, és a szülőszobán is!!! Szülés után 2 órát még megfigyelésen tartanak, utána levisznek a gyermekágyra, ahol ha van erőd 1 órára magadhoz veheted a bébidet,de arra az éjszakára még bent kell hogy aludjon a csecsemő osztályon!!

A látogatók csak az aulában lehetnek, Te kimehetsz hozzájuk, de a babát csak az üvegen keresztül nézhetik meg!!!!

Nekem jók a tapasztalataim,és az orvosom..bár fiatal,de csúcsszuper volt! 1 percre sem hagyott egyedül, és mindent mondott, mikor mi történik velem!!! Még most is felhívjuk,ha valami gond van....nem felejtett el minket, pedig nem adtunk sok pénzt neki!!!

Remélem tudtam segíteni!!!

16. Panna1
2007. nov. 29. 17:27

Aki közületek ott szült, le tudná írni a körülményeket? Szobák állapota, hány fősek, külön fürdőszobásak? Szülőszobák milyenek, hány fősek? Papás szülés lehet-e? Szülés után milyen a helyzet?

Most rágódok rajta, hogy hova vegyem majd az irányt. Várom a pozitív és negatív tapasztalatokat is!

15. Panna1 (válaszként erre: 8. - ALLICS)
2007. nov. 29. 17:22
Szia Allics! Ki volt az a nőgyógyász? Ha úgy jobb neked, jöhet priviben is! Köszi
14. ALLICS
2007. nov. 28. 21:20
Sajnos én nem tudom de ha felhívod a kórházat lehet hogy tudnak segíteni.
13. gaab
2007. nov. 28. 21:17

Sziasztok, nem tudná valaki megadni nekem Dr Halmos Amrita telefonszámát priviben? Régen hozzá jártam a Baross utcába, de már nincs meg a telefonszáma, így nem tudok bejelentkezni hozzá :-(

Előre is köszi

12. ALLICS
2007. nov. 10. 22:00
Dr. Szabó Gábor (az országban az egyik legelismertebb ultrahangos) vagy Csabai Ákos
2007. nov. 10. 21:57
Tudnátok ajánlani ott dolgozó, normális nőgyógyászt? Köszi
10. ALLICS
2007. nov. 10. 21:39
Ha szülni akartok csak ott!!!
2007. nov. 10. 17:49
Én 2005 áprilisában kerültem oda koraszülés miatt. Minden elismerésem az ott dolgozóké. Nem győzők hálálkodni. Fantasztikus amit ott kaptam!!!! Aki teheti menjen oda.
2007. nov. 9. 18:08
Én 2 hónapja szültem ott.Eredetileg nem ott szültem volna de a 33. héten elfolyt a magzatvizem.Nem ott volt választott orvosom de akihez kerültem nagyon sokat foglalkozott velem.Az biztos hogyha még egy babát vállalnánk már hozzá járnék a kezdetektől.Azóta ő a nőgyógyászom is.Köszönök neki mindent!!
2007. nov. 1. 15:43
Mindkét gyerekem ott született, én meg voltam elégedve.
2007. nov. 1. 15:21

Sziasztok!


Én ott dolgoztam. A szülészet és az újszülött ellátás kifogástalan, a dokik ügyesek,okosak, a nővérek,szülésznők aranyosak. A szülőszoba ha jól emlékszem 2003 körül lett teljesen felújítva,nagyon modern! Én ajánlani tudom mindenkinek!

2007. okt. 31. 20:46
Az én barátnőm ott szült idén januárban, előtte másfél hónapot bentfeküdt. Elégedett volt velük.
2007. okt. 31. 19:42

Én ott szültem a második kislányomat!

Igazából csak az zavart,hogy egy lyuk a 4 ágyas szoba és látogatót nem érdeme snagyon fogadni,mert a szobába nem jöhetnek be,a folyósóra meg ÉN nem szívesen vittem ki a kicsit:(

2007. okt. 17. 20:13
en is sok jot hallottam mar a korhazrol
2007. okt. 17. 19:27

Szia!


A testvérem és több ismerősöm is ott szűlt.

Nagyon meg voltak elégedve vele. Tisztaság van, ami a lefontosabb és nem pénzéhesek a dokik.

Ha sikerül a baba, akkor én is ott szülök.

2007. okt. 17. 19:22
Mi a tapasztalatotok a budapesti Semmelweis Egyetem II.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinikáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook