Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a különbség a DM-es illetve a Forever-es aloe vera italok között? fórum

Mi a különbség a DM-es illetve a Forever-es aloe vera italok között? (beszélgetős fórum)


2015. nov. 28. 14:02

Elég régi kérdések, de úgy gondoltam válaszolok rá. Hogy mi a különbség? A számok... A világ Aloe Vera termőterületeinek 99%-a a Forever tulajdonában van. Sőt a fölöttük lévő légteret is felvásárolta a cég! Miért? Hogy a repülőgépek ne szennyezzék az ültetvényeket! Namármost, nem nehéz kiszámolni, hogy ha 99% a Foreveré, akkor mennyi marad a több ezer másik cégnek, Fogalmazzunk úgy, hogy "csöpögtetnek" Aloe Verát a termékeikbe. Gyakorlatilag kimutathatatlan hatóanyagmennyiség...


Azon külön jót derültem, hogy valaki azt írta hogy: " szerintem a Forever drágább mert piramis rendszerben értékesit "...


Mindig jót mosolygok amikor valaki hozzá nem értő ilyeneket mond. Tegyük akkor tisztába a piramis fogalmát:


"Tisztességtelennek minősíti az olyan, piramiselvre épülő, eladásra ösztönző rendszerek létrehozását és működtetését, amelyeknél a szervező azzal a lehetőséggel számol, hogy elsősorban további személyeknek a rendszerbe való beléptetéséből, kevésbé az áruk értékesítéséből vagy fogyasztásából eredően részesül juttatásban."


Ez a piramisrendszer megfogalmazása a törvényben. Namármost a Forevernél a legnagyobb forgalmat maguk a cég már meglévő üzleti partneri generálják HÓNAPRÓL-HÓNAPRA. Ugyanis itt mindenki saját jól felfogott érdekében(egészség)használja a termékeket. Így az ÚJONNAN belépők által megvett termékek forgalma elenyésző a már benne lévők forgalmához képest.


Tisztelt hozzászóló, aki ezt a piramis vádat leírta. Szeretném felhívni a figyelmét hogy a létező legnagyobb piramis az, amiben ön dolgozik. Úgy hívják MUNKAHELY.

Tisztelettel:

Tamás

2011. dec. 5. 12:01

Az Alveola márkájú aloe verát kezdem most el inni. Azt a zöld műanyag 1 literes natúrt, az ára nem annyira sok és kb 1 havi adag..

Itta már valaki ezt a terméket és mi a véleménye?

2011. ápr. 11. 19:40

Az FLP-sből is olyan sokat kell szedni, mint a dm-esből? Mert ahogy én elnéztem a cimkéjét, ha annyit szedek, amennyi rá van írva, kb. 10 nap egy üveg dm-es. Tehát havi 3 kell belőle.

Úgy rémlik, hogy az FLP-s egy doboza 1havi adag.

2011. ápr. 11. 18:16
Szerintem csak az ár.Én kipróbáltam anno mindkettőt,ugyanaz!
3. Sylvia81 (válaszként erre: 2. - Mari20)
2011. ápr. 11. 15:46
Az van ráírva hogy 100%os.
2011. ápr. 11. 15:17

szerintem a Forever drágább mert piramis rendszerben értékesit


a dm Ausztiából hozza be, úgy hallotam... de lehet hogy magyar is van....


az összetételt nézd meg , az ár a nagyobb gyümölcs tartalom függvénye

2011. ápr. 11. 14:43
Azt tudom, hogy a DM-es olcsóbb de összetételben van valami különbség???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook