Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a feltétele, hogy felvegyenek a Selye János Egyetemre? fórum

Mi a feltétele, hogy felvegyenek a Selye János Egyetemre? (beszélgetős fórum)


19. vivo44 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 11. 15:14

Szegény gyerekek!

Egy pedagógiai pályára nem elég a tankönyv, ahhoz intelligencia is szükségeltetik.

Ha eljutsz oda, akkor majd a diákoknak is így reagálsz?

S csoda, ha a pedagógusok zömét lenézik....

2022. febr. 8. 19:55
Akkor is meg fogom csinálni! Az ilyen emberek engem motiválnak. 😃
17. unom (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 19:54

Nincs elvárás, pont neked való.

Hajrá!

16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Birebora)
2022. febr. 8. 19:33
Ide nem kell pont se nyelvvizsga kikötés: érettségi bizonyítvány megléte!🥳
2022. febr. 8. 19:32
Mozgássérültként, mindennap bejártam az általános suliba, mindennap a gimnáziumban és nap mint nap a pénzügyi-számviteli ügyintézői képzésre. Ha nem tudjátok a háttér előzményeket ne szólaljatok meg.
2022. febr. 8. 19:28
Netalántán, hogy elérd a ponthatárt?
13. unom (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 19:26
Ugyan mit tettél le eddig?
2022. febr. 8. 19:25
Tedd le azt az asztalra amit én!
11. Cicamica3 (válaszként erre: 9. - Amaunet)
2022. febr. 8. 08:53
Egyetértek.Gyermeteg a kérdés is és így akar tanár lenni?
2022. febr. 8. 08:52
PROTEKCIÓ !!!!!!!!!!
9. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 08:11

Ha a honlapról nem tudsz tájékozódni, akkor nem is vagy odavaló.

[link]

[link]


Ma már egy fiatalembernek készség szinten kéne tudnia tájékozódni az interneten.

8. c85d1d200b (válaszként erre: 5. - Imisz)
2022. febr. 8. 04:05
Talan azt sem art megnezi, hogy mit kell elvegezni. Mert szep, szep, hogy bekerult, de hogy fog alap nelkul tanulni?
7. c85d1d200b (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 03:54
Ha a sajat honlapjukon ezt nem tudod kifilozni, vagy felhivni oket, hogy akarod elvegezni?
6. c85d1d200b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 8. 03:52

Jelentkezhetsz ujra erettsegire.

Nekem szaros harmas volt a matekom es a regi rendszerben, es kellett a szamtech is a muszakira.

Ujra erettsegiztem, felvettek, aztan nem mentem tanulni a melo miatt. De legalabb tudom, hogy nem lehetetlen :P

5. Imisz (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 23:15

Nem tudtam, hogy ez Szlovák egyetem.

De a honlap nézegetést még fenntartom, csak van nekik.

Illetve VAN NEKIK, most néztem. És tényleg nem ír semmi különös követelményt. Lehet minden jelentkezőt felvesznek.....vagy aki szimpatikus.....vagy nem tudom. Egy kérdést feléjük mégis megér.

2022. febr. 7. 21:58
Szlovákiai egyetemről van szó, köze sincs a magyar oktatási rendszerhez. Nem kérnek nyelvvizsgát se emelt érettségit ezért kérdezem, hogy mi alapján veszik fel a tanulókat.
3. vivo44 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 7. 21:56

Ahogy elnézem gyermekeim nagyon fiatal tanárait, mind minimális követelmények nélkül végezhették el az iskolát.

Facebookot annál jobban tudják...Lehet mostanság az a követelmény.

2022. febr. 7. 21:56

Az egyetemnek biztosan van honlapja, nézelődj ott. Aztán az előző évi felvételi ponthatárok, pontok számítása is valószínű megvan, talán a felvi.hu-n, de google segít.

Ha kiszámolod a pontjaidat az érettségid alapján kapsz egy képet, hogy kb. mennyi az annyi, vagy kérnek-e valamiből emeltet amit utólag is meg lehet csinálni. (lányom tavaly emeltezett utólag két tantárgyból a felvételihez)

2022. febr. 7. 21:38
Magyarországról jelentkeznék, a tanárképző karra de viszont nem emelteztem semmiből és nyelvvizsgám sincs amivel nincs is gond mert ott nem kérnek de mégis mi alspján vesznek fel a tanárira?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook