Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Messenger mi alapján rendezi sorrendbe az éppen aktív ismerősöket? fórum

Messenger mi alapján rendezi sorrendbe az éppen aktív ismerősöket? (tudásbázis kérdés)


7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 07:14

Nekem olyan is aktívnak látszik ott, akinek kb. 5 évvel ezelőtt 1x üzentem. El kellett érnem munkaügyben, amúgy Fb kapcsolat sincs köztünk, attól független.

Esetleg próbáld meg tiltani, hátha nem mutatja...

6. Bichi (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 07:14
Ne keress mögöttes tartalmat. Nekem olyan van ott, akivel sosem leveleztem, sosem néztem az oldalát, és 100%, hogy ő sem az enyémet...
5. f7f780f355 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 07:04

Azt akarod hogy csekkoljon?

Belebeszelhetsz ilyet is. 🤘

2022. dec. 7. 06:56
Igen, összevissza vannak, de ő mindig az első, utána random a sorrend, viszont ha aktív tuti berakja az első helyre stabilan és mindig hónapok óta... Mindenki más utána véletlen sorrendű, de ha ő aktív, akkor fixen mindig első és nem értem miért. Ő csekkolna gyakran...?
2022. dec. 7. 06:36
Mert elég régóta összevissza vannak a chatfejek, semmilyen rendszer nincs bennük.
2. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 7. 06:34

Lehet o csekkol.

Vagy nemtom.

Nekem is odarak olyanokat akikkel nem is beszeltem vagy alig.

2022. dec. 7. 06:04

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy van egy személy, aki ha aktív a messengeren, a felső sávban mindig ő az első nekem? Több, mint 1 éve beszéltünk, akkor is csak pár sort összesen, nem nézegetem az adatlapját, néha ránézek, de abszolút nem napi szinten és nem rendszeresen és mégis ha aktív és fent van a chaten mindig őt hozza nekem elsőnek a felső sávban lévő aktív tagok között. Miért van ez, mikor nem vagyunk napi kapcsolatban és nem csekkolom állandóan?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook