Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mesélnétek csak nekem a női lélekről? fórum

Mesélnétek csak nekem a női lélekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
65. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 60. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:19

Hát,hagyd abba a kétségbeesést és válaszd a beletörődést.És tedd azt,ami jó az önérzetednek.Mert amikor annak ellenére,hogy te meg akarsz tenni mindent,hogy nehogy elveszítsd és ő mégis lelép majd,akkor meg nem fogod tudni hova tenni a mérged,a dühöd és borzalmasan megalázottnak fogod magad érezni azért,hogy most megalázod magad a kapcsolatért és ő mégis kukázza.Ne csináld.Így is úgy is fájni fog.Ez már mindegy.Magadat mentsd.


Vannak nehéz esetek,akiket csakúgy lehet elviselni,ha mindennap lemondasz róla és elfogadod,hogy ma lesz a napja,hogy elveszíted.Ennyi.Erre mondom én azt,hogy sajnos a szív választ.Az ész nem tenné.:/

64. 10846c73f8 (válaszként erre: 62. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:16

Persze, mivel aktuálisan te vagy a múltidéző fiatal csődör. De nálad is mindig lesz fiatalabb és ő is csak egyre öregebb lesz.


Ha meg tényleg az önmagával való elégedettlenség miatt hisztizik, akkor ennek az egésznek nem lesz jövője. Állandóan bizonyságot akar majd találni, hogy ő még mindig fiatal és vonzó ... és arra te nem leszel elég, mivel csak öregedni tudsz, de fiatalodni nem.

2013. szept. 9. 16:12

1. Ha tenyleg nem szolgaltal ra a duhere, akkor hisztis feltekeny, aki kesobb mikor nem lila kodben uszik a szemedben kepes lesz megkeseriteni az eleted. A husegedhez joga van, de a szabadsagodhoz nincs!

2. Ha mar bantottad meg, flortoltel, vagy hutlenkedtel akkor azonnal torold az osszes noismerosodet, hogy a bizalmat ujra visszanyerd.

3. Lehet csak menstrual es kicsit hisztisebb. Aludjatok ra 1et:-D

62. beimli (válaszként erre: 61. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 9. 16:11
azt mondta szeret 2 napja kb, és velem élte meg élete legjobb szeretkezéseit is
61. fcbcd01d00 (válaszként erre: 59. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 9. 16:07
Hacsak nem éppen a szakítás a célja....
60. beimli
2013. szept. 9. 16:07
hát persze h igazam van csak mitcsináljak most ? nagyon tanácstalan vagyok és kétségbe esett
59. fcbcd01d00 (válaszként erre: 54. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:04
Ha van tartásod (és igazad is van) akkor nem hagyna el, inkább elkezdene becsülni, felnézni rád.
58. 10846c73f8 (válaszként erre: 57. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:02

Nem ismerhetem őt, de így első ráfutásra úgy tűnik, hogy a határozottságra ellenére is, bizonytalan önmagában. Ezért is reagált úgy a "konkurenciára".


Másrészről téged sem ismerlek, meg a kapcsolatotokat sem, de ha neki nem elég az, hogy te azt mondod, hogy őt szereted és szerinted is "visszahódításon" kéne törnöd a fejed, akkor még valami lehet itt a háttérben. Vagy nem az igazmondásodról ismert meg ő se, vagy csak épp kifogásokat keres arra, hogy szakítson veled, mert már mást szeretne.

57. beimli (válaszként erre: 56. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 15:54

igen ezt tudom bosszant is ez

de mi lehet a megoldás ? milyen viselkedés forma ?

56. 10846c73f8 (válaszként erre: 54. - Beimli)
2013. szept. 9. 15:51
Azzal ugye tisztában vagy, ha ennyire alárendeled magad a másiknak és úgymond a "zsarolásnak", akkor neked innentől szavad nem lehet és ő sem fog rád soha még egyenlő partnerként sem tekinteni.
55. beimli (válaszként erre: 51. - Fcbcd01d00)
2013. szept. 9. 15:51
és sz.ted mit tegyek ? tőbbszőr mondta h kiábránditó h ennyi ismerősőm van
54. beimli (válaszként erre: 49. - Gribedli***)
2013. szept. 9. 15:48
arra irtam h ha határozott lennék vele szemben, akkor elhatározná magát h elhagy
53. gribedli*** (válaszként erre: 50. - C426608d17)
2013. szept. 9. 15:33

Szerinted a nők nem beszélik ki a férfiakat?:))))


Egyébként én is amondó vagyok, hogy esetleg a férfiak többet dicsekszenek, a nők azok a kapott ajándékokkal szoktak többet dicsekedni vagy a szex-el, de úgy általában aki meg tényleg sok nőt megdönt, pont az kussol a legjobban, ahogy mondod, mert tudja, hogy attól megy jobban az üzlet, ha nem pofázik, vagyis annál több foglalt csaj is belecsöppenhet:)


Szintén, a nők, amikor komoly a dolog, nagyon nagyon hallgatnak, és nem beszélnek az illetőről...

2013. szept. 9. 15:31
mert a férfiakat az siker hajtja "én vagyok a legerőssebb ény vagyok a legsikeresebb "ezért vesznek hatalmas méregdrága aútókat de ez néha csak a látszat valójában lehet hogy emberileg egy nagy nulla jó nem ijen egyszerű de lebutitva ígyvan
51. fcbcd01d00 (válaszként erre: 48. - Beimli)
2013. szept. 9. 15:31

Sokszor ez a határozottság csak látszólagos. Ezzel leplezi hogy gyenge és törékeny.

A nők nagy játékosok. Rád támadnak egy semmiségért...nem tudnak kizökkenteni. Majd adnak egy lehetőséget hogy mentsd magad...nem élsz vele. És akkor ők kezdik menteni a helyzetet, mentséget keresni számodra.

2013. szept. 9. 15:29
még valami eszembe jutott bármejik pasit könnyű megszereznieléghozzá csak néhány női praktika megtartani az más tészta,az a lényeg hogy nelegyet se nagyon oda adóak se nemtörödömek valahogy megkell találni az aranykőzéputat,és ami nagyon fontos ne haggyátok magatokat ne legyetek "lábtörlők"ha a férfi azt érzi nyeregbe van elszáll magátol és elkezd másfele tekingetni higgyétek el rengetet dolgoztam együtt férfiakal a nőket kibeszélik és egymásnak höstetteket zengenek "én ennyi csajjal voltam " de amejik kutya ugat az nem harap az ijenek általában tők bénák én is csináltam ilyet de nem az elismerésért hanem a "tulélésért" hogy nem kötözködjenek stb
49. gribedli*** (válaszként erre: 48. - Beimli)
2013. szept. 9. 15:28
Ezt mire írtad?
48. beimli (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2013. szept. 9. 15:27
FÉLEK H ELVESZITEM, NAGYON A HATÁROZOTT A NŐ!
2013. szept. 9. 15:22

neked magaddal van bajod.

amíg nem értékeled magad, addig hiába kérdezel.

46. fcbcd01d00 (válaszként erre: 43. - Beimli)
2013. szept. 9. 15:20
Mondd meg neki hogy te nem tettél semmi rosszat, ha nem tetszik valami lehet távozni. Akkor majd megszelídül.
45. gribedli*** (válaszként erre: 42. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 15:19
Igen, minden nő egyéni:)
44. gribedli*** (válaszként erre: 37. - C426608d17)
2013. szept. 9. 15:17

A videón jót röhögtem és marhára igaza van:DDD


Az androginséggel egyetértek az egészből, a többi amit írtál, csak csupa idiota sztereotípia.


Úgy általában nem ítélnék ilyen külsőségekből, hogy ki mivel játszik, meg hogy öltözik, mert egy férfiasabb gondolkodású nőt nem a külsejéről ismersz meg. Lehet bitang nőies és nagyon szexi, agyilag csak ott különbözik a többi nőtől, hogy az életet férfiasabban közelíti meg, vagyis nem nyavalyog és minden verseny neki, lásd: jellemző, hogy gyakran egy kibacott tanult nőről van szó, aki vezető beosztásig is eljut, mindenáron bebizonyítja a férfiaknak, hogy márpedig puhapöcsök vagytok, mert nektek dirigálok:)


Csak karrier miatt mond le a gyerekekről, de akkor sem mindig, szóval az is lehet, hogy nagyon is anyai ösztönökkel megáldott, és általában nem szokott betojni attól, hogy milyen lesz egyedül gyereket nevelni, illetve a szülést is csak úgy fogja fel, hogy na, nem rinyál, megcsinál, és nem betoji módon. Aztán visszamegy dolgozni a vezető beosztásába és játsza a hajcsárt:DDDÉppen ezért én soha nem tartottam attól férfias gondolkodásúnak egy nőt, hogy betojik a szüléstől, gyerekneveléstől, mert más az, hogy valakinek baja van a problémamegoldással, felelősséggel, mert itt inkább kislányos gondolkodásról van szó, és nagyon más az, amikor valaki folyton az alfahímet játsza, nő létére.


Megjegyzem, a férfiak egy része nagyon jó munkatársnak és jó szexpartnernek tartja úgy alapból a férfias nőket, csak hosszú kapcsolatra nem, mert lapátra teszi a nő a férfit. De az ilyenektől szívesen akar gyereket is, mert tudja, hogy a gyerekek biztonságban lesznek, mivel az illető egyben tökös csaj is:)

43. beimli
2013. szept. 9. 15:13
Hello, a párom 20évvel időssebb, és az egyik közösségi oldalon látta az ismerőseimet, ahol voltak nöi ismerőseim is kb minden harmadik ismerősöm nö. Na de a párom ezt meglátta és ki akadt, elmondott minden gusztustalan szemétládának, és azt is mondta hogy befejezte velem. Mostanában sokat is veszekszünk. 1 Hogyan hódithatnám vissza, lágyitsam meg a szivét? 2 Mit tegyek, h lássa nem érdekel senki más ? 3 Az is valami ha kitörlöm a nöi ismeröseimet ? Ebben kérném a segitséged, köszönöm elöre is a válaszod.
42. 10846c73f8 (válaszként erre: 37. - C426608d17)
2013. szept. 9. 15:11

Ezt a sok baromságot nem tudom honnan ollóztad össze, de köszönő viszonyban nincs azzal, ami pl engem formált olyanná amilyenné.


Mindig is imádtam az eszenciális baromságokat.


Azért mert te férfi vagy, nem fogod tudni azt, hogy az x másik férfi személyiségét mi formálta, és nem fogod tudni 100%-os pontossággal előrejelzni az adott reakcióikat, azért mert egy azon nemű vagy velük.


Ez az egész súgjátok meg a női lélek rejtelmeit is egy marhaság. Minden nő egyedülálló személyiséggel rendelkezik és különböző háttérrel bír. Ahogy és ahol felnevelték, azok akikkel élete folyamán barátkozott vagy szerelembe esett szintén kihatott a lelkivilágukra. Nincs nagy titok, és főleg nem központosított női lélek, aminek a titkát megsúghatná bárki is neked.


Oda kell figyelni a nőre és az általa adott reakciókra. Annyira nem nagy ördöngősség, csak az ember, főleg a mai világban türelmetlen és nem szeret időt szánni a dolgokra.


Ilyen meseszerű szent grál hajkurászás egy gyermekhez illik, nem egy felnőtt gondolkodású emberhez.


Bármeik nő vagy férfi, amelyik örökérvényű dolgokat akar megfogalmazni a saját vagy a másik nem lelkivilágáról, az el fog bukni és félre fog vezetni.


Ami hormonális alapon fenálló reakcióként várható egy embertől, az meg nem pontos leképezése az alany tényleges személyiségének. Elég sok személyiség és lélekbúvárkodást eresztettek meg, pl amerikában, a bűnelkövetés korai megakadályázása érdekében. Ők is elbuktak vele, pedig pár milliárd dollárt elköltöttek rá, és jó pár évtizede kutatják.


Veszett fejsze nyele ez a topic, de felesleges időtöltésnek végülis jó :)

2013. szept. 9. 15:11
Szerintem minden emberben vannak nőies és férfias jellemvonások egyaránt...
40. 08f14c3a49 (válaszként erre: 37. - C426608d17)
2013. szept. 9. 15:08
Babuka-bizalmas vok-ez egy marhanagy baromság.A szeretni tudást és a kiérdemelt szeretetet nem ez dönti el. Sőt, önbizalmad sem ettől lesz. Kell élni, lenni, hibázni, a következményeket viselni(bátorság)......
39. 08f14c3a49 (válaszként erre: 37. - C426608d17)
2013. szept. 9. 15:02

Az élet nem fekete-fehér

pont ezért bonyolult.Meg kell

magad kérdezni: mi kell nekem?

Amíg azonban azt sem tudod, milyen vagyok?, addig nincs visszajelzés.


Sok sikert

2013. szept. 9. 14:59
vagy ott vannak a transzexuálisok na ők talán tényleg tudják ezt a fiú/lány dolgot gondolj bele te honnan tudod hogy fiú vagy e vagy lány?najó ez hülyekérdés annyi goldolat kavarog a fejemben hogy néha csapongok meg minden
2013. szept. 9. 14:56

oké tegyünk egy picit rendet a fejekben

müszaki érdeklődüsű vagyok de ez csak a felszines nem vagyok "kocka" ha erre gondoltatok.

itt egy videó mi a véleményetek erről?

férfi női gondolkodás romantika

[link]


mit is gondolok a férfiak innkább a potenciális szexet keresik és kell egy kis idő mire megérnek arra hogy kaplcsolatuk legyen a nők inkább kapcsolat centrikusakkorán érőek és már fiatalon ha kezdenek valkivel akkor azért mert látják az adott félel a "jövőt" a nő inkább gondoskodóak lásd gyerek nevelés a pl az a rohadék teherbe ejti a csajt asztán ott hagya és ha biróság elé viszik az ügyet általában a nő kapja a gyerkeket mert a nőben ott van az anyaság/gondoskodás egy pasi erre általában képotelen vagy legalább is nehezen megy neki. egy gyerek az anyátol kapja meg a szociális és erkölcsi dolgokat

ok nézük csak a gyrekkort a lányok babáznak a fiúk pedig kocsikat tologatnak nintendoznak jó estben és nem a neten lógnak lásd amanda tod

lányok babáznak megtanulják a gondoskodást a fiúk nintendó verekedős játékok megtanilják a "keménységet".elég hacsak vissza golndolunk általános vagy közép iskolába a ott is ott van a "pózólás" a fiuk keménykednek ez is egy maszkulin dolg ez is agresszió nem akaraják megölni egymást csak arra kiváncsiak ki az erösseb szmélyiség és a gyengébbik behodól.persze ez társadalmi rétegenként változó és amit irtam több szemponból is támadhatóvagy még valami a discovery-n van a mithvusters van benne agy csaj Kery Byron ő pl heggesztő és azért ez is egy férfias szakma de attol még ugyan olyan nő mint bárki több féle személyiség van pl vannak az androgin személyiségek amikben a két nem tulajdonságai keverednek és a külsejük sis megtévesztő lehetmondok párat

magyar youtube-videósk tailor daichi és dmnemo

sokszor megkérdezték tőlűk te fiú vagy vagy lány?

+egy hiresség Bill Kaulitz az emo stilus megteremtője akkor mikör velűk volt tele az mtv akorr soha nem tudtam hogy kiez mi ez?

36. gribedli*** (válaszként erre: 17. - Lara1984)
2013. szept. 9. 13:17

Szerintem egyáltalán nem vagy pasi-agyú:)))


Pontosan női agyad van. De az okfejtéseid is nagyon azok:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook