Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mesélnétek csak nekem a női lélekről? fórum

Mesélnétek csak nekem a női lélekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
95. gribedli*** (válaszként erre: 90. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 20:02

Basszus, akkorakat rohogtem ezen! Mivel pont a rossz emberbe kotottel bele, engem azert szoktak leorditani mindenhol mert cikizem a tespedoket, cikizem aki szemetet dobal a testebe es igen, kiskorom ota sportolok. Es a kajalasom szigoru. Es pont ugyanezt szoktam mondani, a regi gribedli nickemmel is, ezt hirdetem, hogy igenis, aki nem torodik magaval, irtozatosan lemarad.


Es tesztoszteron nelkul is izmosabb vagyok a ferjemnel, puhabb az o segge mint az enyem pedig o is sportolt. Mellesleg erre is meg szoktam kapni, hogy huuuu az ilyen noket nem szeretik a ferfiak mert ma mindenki a molett vagy karcsu de noies (altalad plottyedtnek nevezett), nem tul kisportolt noket szeretik. Ezt cafolom es cafolni is fogom mindig, sajat peldam is bizonyitja, hogy nem. De oke, nem vagy no, elhiszem:)))


Ettol fuggetlenul tisztaban vagyok azzal, hogy mindig jon egy szebb, egy fiatalabb. Addigra eleg gazdag leszek ahhoz, hogy egy fiatal srac a penzemert szeressen:) egy szoval nem mondtam, hogy ilyenkor minden esetben szerelemrol van szo! Ahogy az 50 eves pasival a 20 eves csaj akar anyagi okok miatt is lehet (persze, szerelembol is), ugyanezert egy fiatalferfit is meg lehet kapni hidd el. Ha egy jol tartositott 50-es akkor is, de meg tobb penzert meg egy pocsek 50es nonek is lehet fiatal baratja.


Es ahogy en kritizalok, mert van mire, remelem te sem egy fogatlan sorhasu, kopaszodo alak vagy, habar, ha az vagy, te magadat csapod be azzal, hogy kritizalod a huspiacot, ha nincs mire fol verni a melled:)

94. c426608d17 (válaszként erre: 92. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 19:53
na látod ezt nem tudtam de akkor sem vagyunk sokkal előrébb bár már most tanultam jópár dolgot de akkor is mitől nő a nő? és férfi a férfi?
2013. szept. 9. 19:51
msot hogy igy elgondolkozok elég szánalmasnak érzem magam tudtam hogy semmi sem fekete fehér de hogy ragadhattam bele egy ijen "szellemi mocsárba"amiben vagyok egyébként smenkit nem akartam beskatujázni vagy ijesmi szokták mondani hogy a nő nem tudom hogy fogalmazzam meg "erogénzonája" a lelke ez hogy is van aszt hiszem értem de nem akarok elhamarkodott kijelentéseket tenni hogy is van ez?
92. 10846c73f8 (válaszként erre: 91. - C426608d17)
2013. szept. 9. 19:41

Azt, hogy amit példának felhoztál sem igaz. Ez is női magazinok hasábjain kelt szárnyra, igazi 'városi legenda' kategória. A tudományos publikációk a témában nem találtak erre bizonyságot.


A szövegelemzésnél azt szokták mondani, hogy leginkább a névmásokból lehet következtetni az író nemiségére nyomtatott szöveg esetén. A kézírásnál a vonalvezetés a mérvadó.

2013. szept. 9. 19:31

közelitsük meg máshogy a dolgot ha tegyük föl csinálnék egy tesztet amit meg mutatnék egy psichológusnak-psichiáternek és megkérdezném hogy az "alany" férfi e vagy nő mi alapján mondaná hogy igen ez egy nő szal mik a szok a szeméjiség jegyek tulajdonságok amik ezt eldöntik hogy valaki férfi vagy nő nem testi dolgokra gondolok pl a férfiak könnyen szétválasszák a szexet és az érzelmeket a nők már nehezebben

ti mit gondoltok erről ?

2013. szept. 9. 18:48

Igen? Mégis hol? :D


A nők elég fiatal koruktól azt hiszik, hogy a fiatalságukat azzal konzerválhatják, hogy látszat intézkedéseket tesznek.


De ez sajnos nem igaz.


A nők nagy részének, főleg a mai világban, már huszonévesen is olyan plötty állagú teste van, hogy az elkeserítő. Szépen néz ki a tükörben, jól pózol a képeken, ruhában is domborít, csak megfogni ne akard.


Elég egyszerű oka van ám ennek. A nők nagy része egyszerűen nem sportol és mindent meg is tesz azért, hogy fizikai erőfeszítések nélkül élje le az életét.


A férfiak alap genetikai sajátossága viszont, hogy jóval alacsonyabb testzsír-százalék mellett, jóval nagyobb izomtömeggel és másfajta bőrszövettel rendelkeznek. Ez jelenti azt is, hogy ha egy férfi nem genetikailag elkárhozott és nem a kanapén tölti a mindennapjait, akkor akár közel +40 éves koráig egész eladható, és vitathatlanul jobb felépítésű lehet, mint a mostani nők többsége.


Ezzel azt mondom, hogy a te indoklásod már itt megbukott, hisz a genetika egy bizonyos korig mellettünk áll. A tesztoszteron nekünk megadja az a fajta tónusos izomzatot sport nélkül is akár, amiért egy nőnek még fiatalon is meg kéne kűzdenie. Nem mellesleg a ráncaink sem úgy jelentkeznek, mint a nőknél, de ezt ugyebár mondanom se kell.


Az, hogy ezt követően meredeken ívelnek a dolgaink a koporsó irányába más tészta. De a nők hosszabb életciklusa, csak a kiskegyed szerint biztosít számotokra konzerválható fiatalságot. Már huszonévesen se szoktátok hozni a korotoktól elvárható formát, nem hogy 35-től felfele. De azért te nyugodtan gondold azt, hogy egy huszonéves férfi, a tesztoszteron termélese csúcsán, azért akar majd veled +40 évesen lefeküdni, mivel olyan jó formában leszel, hogy el tudtad csábítani, nem pedig azért, mert ezzel ő is az egóját akarja csak táplálni, esetleg fetisét vagy az anyaig igényet akarja kielégíteni :)


Ez a fajta hiúság önveszélyessé tesz.


Egy huszonéves és a sportolást nem megvető nővel, nem fogsz tudni versenyezni, sem a plasztikai sebészed, ha már benne leszel a korban.


Ha te a szépségedre akarod felépíteni az öregkori párválasztásod is az ifjú kanok köréből, akkor sok csalódás fog még rád várni.

2013. szept. 9. 18:47
ja a legutolsó egy befejezetlen gondolotmenet volt közbe elkellet mennem már tárgytalan
88. gribedli*** (válaszként erre: 86. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 17:54

Nem kell ahhoz jobb formaban lennem a tobbi nonel, hogy csak egy fiatalabb pasival erjem be, altalaban a nok jobb formaban vannak 50-60 evesen mint a mai 50-60 eves ferfiak.


Amit a genetikamrol irtal, es a tobbirol, igy, hogy nem is lattal, elmondom igaz, kicsit jobb genetikaval aldott meg a sors, kicsit tobbet invesztaltam a szepsegembe mint az atlag (nem 2 szilikoncsocsrol beszelek), es az anyagi helyzetem pont olyan, amilyen illik hozzam.


Kivalasztott, hmmm, nem tudok ilyenrol nyilatkozni, mindenki sajat maga valasztja az eletet, nem az elet valasztja ot:)


Nagy esellyel ott leszek oregen es a korombelieket nagyon csotroganynak fogom tartani es rastartolok a fiatalabbakra. Ha elotte nem halok meg rakban, szivbetegsegben, autobalesetben, eroszakos halalban, ez lesz. Es nekem legalabb van B-tervem, nem tudom, miert kellene szegyellenem?

87. 08f14c3a49 (válaszként erre: 78. - Ittmost)
2013. szept. 9. 17:53

Gratulálok, h neked sikerült, és örülök!

Követem példádat!

86. 10846c73f8 (válaszként erre: 84. - Gribedli***)
2013. szept. 9. 17:33

Hát ez egy baromság :)


Miért leszel te "annyi idősen" jobb formában, mint a többi nő? Nem mellesleg ezzel a logikával, miért lenne rajtad kívül mindenki csotrogányabb abban a korban, kitérve külön a férfiakra? :)


Egy csomó ellentmondásos dolgot sikerült összehordanod. Miközben belemész a nagy büdös általánosításba, magadat kiemeled a többi közül, mintha te lennél a kiválasztott :)


Tudod, hányan gondolják magukat különbnek a többinél? ... és tudod hányan tévednek ezzel kapcsolatban? :)


Számtalan nő rohangál jobb genetikával, több pénzzel, jobb háttérrel a világban, mint te. Valószínűleg nem járhatok messze a valóságtól, ha azt mondom, hogy az ő szemükben te már réges rég csotrogány vagy hozzájuk képest, mivel ők már többet áldoztak be a látszatba és a genetikai lottó is mellettük áll :)


Szóval én óva intelek attól, hogy ilyen "csak csotrogányok lesznek" kijelentéseket tegyél, mert mások szemében lehet, hogy te már réges rég az vagy.


20 évvel fiatalabbal összebonyolódni és közben kikövetelni, hogy építse le az úgy mond konkurenciát és még hisztizni is miatta, egyértelműen azt jelzi, amit már leírtam. Ezen a te egotripping beírásod nem fog változtatni :)

85. gribedli*** (válaszként erre: 82. - Ittmost)
2013. szept. 9. 17:14
Nem, sokkal tobb a no mint a ferfi, szoval a "normalis" az lett volna ha minden 3. ismerose ferfi es a tobbi no:DDD
84. gribedli*** (válaszként erre: 76. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 17:12
Mar bocs, de ha annyi idos leszek, hogy a nalam 20 evvel fiatalabbak mar nagykoruak lesznek, nem azert fogom keresni a tarsasagukat mert bizonytalan vagyok magamban, hanem mert a sajat korosztalyomban csak csotroganyok lesznek. Ha egy idosebb no jo szexre vagyik, egy fiatalabb sraccal kell kikezdenie, ez nem onbizalomhiany kerdese, hanem a fiatalabbaknak jobb az eronletuk es nem unjak a szexet:)
83. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Beimli)
2013. szept. 9. 17:06

Ez nem mindig kiabrandito, de biztos sertve erzi magat. Nekem legyezi a hiusagomat, hogy ha az ellenfeleim nalam fiatalabbak, vagy ha kimondottan a szep kategoria, ez azt jelenti, hogy akivel vagyok, kikapos, jol valasztottam:)


Nincs annal sertobb mintha egy nalam alacsonyabb kategoriaval szarvazzanak fel. Ha a megcsalas megalazo, hat sokkal megalazobb, ha egy csunyabb novel csaljak meg az embert. Persze, ha tul sok a csinos konkurencia, akkor szinte mindig nagy a szorongas, a versenges, de akkor is inkabb ez.


A partnered fenyegetve erzi magat mert ramasznak, sztem nincs olyan praktika amivel megnyugtathatod. Altalaban az a vege, hogy te hulyet csinalsz magadbol, hogy olyanert magyarazkodj amit el sem kovettel. Tok mindegy, elobb utobb ugyis kiteszi a szurodet ha sajat magaval baja van...

82. ittmost (válaszként erre: 60. - Beimli)
2013. szept. 9. 17:02

Azt írtad:minden 3.ismerősöd nő.

Logika:mivel kb az emberek fele ffi,fele nő,ezért az volna a reális,ha az ismerőseid fele nő,fele ffi lenne.Úgyhogy még ez egy visszafogott mennyiség,ami neked nőismerősöd van.

81. ittmost (válaszként erre: 42. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 16:57

???

Szerintem meg pont itt el lehet beszélgetni érdekes dolgokról,ami semmi más topikban nem merülne így fel,ahogy még az elején váltottunk pár mondatot Falco...-val.

Meg orsibigyu is írt valami érdekeset még az elején.

Én bekedvencelem ezt a topikot legalábbis.

80. ittmost (válaszként erre: 37. - C426608d17)
2013. szept. 9. 16:53
Vessző nincs azon a gépen? :D Meg mondatkezdő nagybetű..így nagyon fárasztó olvasni és érteni,amit írsz. Tagold valahogy..vagy jelekkel,vagy új bekezdésbe az új gondolatot..
79. 08f14c3a49 (válaszként erre: 78. - Ittmost)
2013. szept. 9. 16:52

gratulálok, és örülök.

én sem hagyom magam!

78. ittmost (válaszként erre: 34. - 08f14c3a49)
2013. szept. 9. 16:50

Én is innen álltam fel. Szokatlan módszerrel,de felálltam,és van új életem,ami normálisabb,élhetőbb,mint az előző volt.

Veled is megtörténhet:)

77. ca728c0145 (válaszként erre: 74. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:36

Dehogy!

Hívd fel, és menjetek el sétálni meg beszélgetni.

Őszintén és felnőttmódra.

76. 10846c73f8 (válaszként erre: 72. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:34

Akkor marad az, amit már mondtam. Saját magában bizonytalan és talán az se lesz véletlen, hogy pont egy 20 évvel fiatalabbal jött össze.


Ennek akkor így jövője nem lesz. Nem tudom mit terveztél ezzel a "kapcsolattal", de talán jó lenne újra átgondolnod ezt az egészet.

75. ca728c0145 (válaszként erre: 71. - Ca728c0145)
2013. szept. 9. 16:34

Ja, nem neked szántam, hanem a fórumindítónak, de rád is ugyan úgy vonatkozhat:D


(Ha a fórumindító is te vagy, nekem az sem baj:DD)

74. beimli (válaszként erre: 71. - Ca728c0145)
2013. szept. 9. 16:34
értem, de mitcsináljak üljek és várjam mig ő jelentkezik ?
73. 08f14c3a49 (válaszként erre: 62. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:32
tyű, nem szoktam hazudni, de ilyet bármikor mondok, ha kellőképp fontos vagy, és kellőképp szerencsétlen, és az önbizalmad kell fejlesszem a szeretettel.
72. beimli (válaszként erre: 70. - 10846c73f8)
2013. szept. 9. 16:32
annyit tettem h meg igértem nem veszek fől isminek nőket
71. ca728c0145 (válaszként erre: 69. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:31

Elhiszem, de mondom, hogy csak személyes tapasztalat útján fogsz tudni!:)

És az még élvezetesebb is:)))

70. 10846c73f8 (válaszként erre: 66. - Beimli)
2013. szept. 9. 16:28

"békülést" :)


Magyarul tettél valamit azért, hogy így reagáljon? :)


Mert ha nem, akkor ne akarj békülni. Mivel nincs miért. Olyan dolgok, miatt ne te akarj bocsánatot kérni, ami az ő agyszüleménye és csak az ő fejében létezik, de a valóságban nem.


Ne akard már mindenáron magad alatt vágni a fát.

69. beimli (válaszként erre: 67. - Ca728c0145)
2013. szept. 9. 16:28
csak megprobálok okosodni
68. beimli (válaszként erre: 65. - 4b33a5ad37)
2013. szept. 9. 16:27
de sok minden füz hozzá
2013. szept. 9. 16:26

A női lélek mikéntjét tapasztald meg, ne mások meséjét hallgasd:)

Az csak mese ............. :)))

66. beimli (válaszként erre: 63. - Orsibigyu)
2013. szept. 9. 16:25
és én kezdeményezzem a békülést ? és ha igen mikor ?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook