Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs zavar, terhesség? fórum

Menstruációs zavar, terhesség? (beszélgetős fórum)


3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. szept. 11. 23:11
Igen, igazából a mensi naptárat követem, azt mondják ha csúszott volna a PÉ-m elcsúszott volna a mensi is.
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 11. 08:54
Nem vagy terhes! Ezt biztos. Mensi előtt voltatok együtt, aztán megjött. Szóval nem volt elcsúszva a péd, akkor lehetnél terhes ha 21 körül lettetek volna együtt.
2023. szept. 10. 19:38

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy múlthét-péntek szombat együtt voltunk “kiszállálos” módon, msjd megjött 4-én hétfőn ahogy írta a mensi naptár de csak 2 napra, viszont elég erősen véreztem mert egy műtét miatt vérhigítót szúrok, majd a semmiből elmúlt szerdára, újra együttvoltunk, majd ugyebár ahogy együtt voltunk újra véreztem de megint csak akkor és tegnap, tegnap előtt meg csak barnáztam, lehet ebből baba? Igazából PÉ-m aug 21-én volt akkor, igazából azért gondoltam babára mert rohadtul fáj a derekam meg mintha a mellem is kicsit nagyobb lenne, teszteltem már kettőt de mindkettő negatív, lehet túl korai volt?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook