Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan tudnám a menstruációm késleltetni 5-6 nappal? fórum

Hogyan tudnám a menstruációm késleltetni 5-6 nappal? (tudásbázis kérdés)


6. globus (válaszként erre: 4. - Sirga)
2023. aug. 19. 15:24
Nekem nem eltolta, hanem egy héttel korábban megjött. Végülis jó lett, másképpen.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 15:22
Megfelelő időben lehet elkezdeni a gyógyszert. Ha középidő elmúlt, akkor sajnos nem hat már.
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 15:19
Nőgyógyásztól kérj tanácsot. Valószínűleg Norcolutot fog felírni. Hatásos, a célra nagyon jó, de engem kibillent a lelki egyensúlyomból. :)
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 07:19

Ezt nőgyógyász tudja neked speciálisan, nem ráolvasással megoldani.

Van erre lehetőség.

2. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 19. 07:11
Kizárólag gyógyszerrel lehet. A c vitamin nem hat a hormonokra.
2023. aug. 19. 03:10
Sziasztok! Nagyon fontos lenne, hogy 5-6 nappal el tudjam "halasztani" a menstruációmat ebben a hónapban. Mindig 28-29 napra jön, órát lehetne igazítani hozzá... Az okot amiért eltolnám, inkább nem részletezem (sajnos nem egy nyaralás, nászút az ok) Még sosem próbálkoztam ilyesmivel. Tablettát nem szedek, soha nem is szedtem. Olvastam, hogy a nagy dózisú (pl..1200 mg) C vitamin szedése eltolhatja egy pár nappal... Kinek van erről tapasztalata? Citromlevet nem merek fogyasztani mert refluxos vagyok. Köszönöm ha valaki tud tanácsot adni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook