Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyivel olcsóbbak a műkörmös, manikűrös eszközök külföldön? (Pl. USA) fórum

Mennyivel olcsóbbak a műkörmös, manikűrös eszközök külföldön? (Pl. USA) (tudásbázis kérdés)


1 2 3
26. e584b61b26 (válaszként erre: 23. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 20. 16:13
Szerintem meg a nemzetközi versenyeken vesz részt aki ilyenre megy annak van ott is anyag!Nem gondolod,hogy hurcibálják magukkal,ez tényleg vicc!:DD
25. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 24. - E584b61b26)
2010. ápr. 20. 16:12
Hát ezen lehet röhögni, de attól még így van.
24. e584b61b26 (válaszként erre: 23. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 20. 16:11
:DDD
23. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 21. - E584b61b26)
2010. ápr. 20. 16:09
Hát biztos... Mert az összes körmös, aki nemzetközi versenyekre jár, és bemutatókra és kiállításokra, így viszi a cuccát, és nem postáztatja el magának. De kérdezd meg Koppányi emesét, ő pl most szöulból jött haza vagy két hete.
22. e584b61b26 (válaszként erre: 19. - Catrin89)
2010. ápr. 20. 15:54
Neked pedig jó munkát az összes ollóval,reszelővel,vegyi anyagokkal és zselékkel amit repülővel hoz az ismerősöd :)
2010. ápr. 20. 15:52

Vagy biztos én vagyok csak akire a szabályok vonatkoznak :DDDD

Kész röhej,na elég is volt ebből ennyi!

Legyen igazad...

20. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 18. - E584b61b26)
2010. ápr. 20. 15:27
ok. akkor az ismerősöm biztos csókos, hogy át tudja hozni :)
19. Catrin89 (válaszként erre: 13. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 20. 15:23
:)) Megnyugtató, h nálad is működik a dolog, mert már kezdtem megijedni :D
18. e584b61b26 (válaszként erre: 14. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 20. 11:45

A zacskó űrtartalma nem lehet egy liternél több amibe bele teszed!!


[link] itt van szó a kézipoggyászról:

Itt meg hogy miket nem lehet felvinni a feladott csomagban!


És ezeket mindenhol szigorúan nézik!

Mielőtt még totál hülye lennék!

Veszélyes cikkek

Az alábbi veszélyes cikkek szállítása sem a kézipoggyászban, sem a feladott poggyászban nem engedélyezett:


* Gázpalackok. Mélyhutött gyúlékony, nem gyúlékony és mérgezo gázok, ú. m. bután, oxigén, propán és légzokészülékek palackjai. Ide tartozik a butángáz (például egyes hajformázó felszereléseknél használatos), a kemping-gáz és a szakács-gyújtópisztoly is

* Gyúlékony folyadékok és szilárd halmazállapotú anyagok ú. m. világító és futo-folyadékok, festék és gyufa (kivéve egy doboz gyufa vagy egy újratöltheto öngyújtó, lásd alább). Kérjük, ne feledje, hogy az utasok egy doboz gyufa vagy egy újratöltheto öngyújtó szállítására jogosultak. Ezeket az utasnak magánál kell tartania, szállításuk NEM engedélyezett sem a fedélzeti, sem a feladott poggyászban. Eldobható öngyújtó szállítása nem engedélyezett.

* Mérgek, ú. m. rovarirtó szerek, gyomirtók, arzén és cianid.

* Radioaktív anyagok, oxidáló anyagok és organikus peroxidok ú. m. fehérítoszerek és üvegszálas javítókészletek.

* Lofegyverek és robbanószerek. Kézifegyverek, automata fegyverek, töltények, loszerek, üres lotartályok, pisztolytárak, tuzijátékok, világító rakéták, füstbombák és petárdák. Megjegyzés: Kivételt képez a sportfegyver és legfeljebb 5 kg loszer (UN0012 vagy UN0014), amely megfelelo iratok felmutatásával feladva szállítható a rendelkezésre álló hely függvényében, amennyiben feladáskor bejelentik, és csomagolása biztonságos. Ne feledje, hogy a töltényeket a poggyászba, a lofegyvertol elkülönítve kell csomagolni. Azoknak az utasoknak, akik lofegyvert kívánnak feladni, a gép menetrend szerinti indulása elott legalább 90 perccel be kell jelentkezniük. (lásd a fenti 1. megjegyzés).

* Fertozo anyagok, ú. m. baktériumok és vírusok.

* Maró hatású anyagok, ú. m. Merkúr, savak, lúgok és nedves akkumulátorok (savas és zselés akkumulátorok.


A fentiekben felsorolt veszélyes cikkeken túl az alábbi cikkek szintén nem lehetnek a fedélzeten sem utasainknál, sem a kézipoggyászaikban

Pisztolyok, Lofegyverek & Fegyverek:

Játék-, vagy utánzat pisztolyok (muanyag vagy fém)

Parittyák, nyílpuskák, szigonyok

Mindenféle lofegyver és lofegyver alkatrészek

Puskák, riasztó pisztolyok, légpuskák, géppisztolyok és gázpisztolyok

Ipari csípofogók és szögbelövo pisztolyok

Állati mérgek, írtószerek, kábító- vagy sokkoló eszközök

Pisztoly formájú öngyújtók

Hegyes / Éles fegyverek & Éles tárgyak:

Fejszék, pörölyök, nyilak, darts-nyilak

Szöges csúszásgátlók, szigonyok, lándzsák, jégfejtok és jégtörok

Jégkorcsolyák

Húsbárdok

Evoeszközök

Kések, bármilyen hosszúságú éllel, és széles pengéju kések

Sí, sétabotok és hegymászó lécek

Borotvapengék és szikék

Barkács felszerelések

Torök, kardok és Japán kardok

Ollók

Injekciós tuk (kivéve, ha orvosi igazolást mellékel)

Tompa Eszközök

Kötotuk

Sport ütok

Biliárd, snooker vagy pool dákók

Lacrosse és hoki botok

Kajak és kenu evezolapátok

Halász botok

Harcmuvészeti felszerelések

Gördeszkák

A veszélyes tárgyak fent felsorolt listáján kívül az alábbi tárgyak nem vihetok az easyJet repülogépeire

Robbanószerek és Gyúlékony Anyagok:

Lövedékek, robbanószerek és robbanás okozására alkalmas berendezések

Gyújtószerkezetek

Detonátorok és gyutacsok

Utánzat robbanóanyagok vagy berendezések

Aknák és egyéb robbanékony katonai felszerelések

Tuzijátékok, tuzszórók és egyéb pirotechnikai felszerelések

Gránátok, füstbombák vagy töltények

Bármilyen gyúlékony folyadék

Aeroszolos spray festék, terpentinek és festékoldók

70%-os alkohol tartalmat meghaladó alkoholos italok

Kémiai és toxikus anyagok:

Savak és lúgok, maróanyagok vagy fehéríto anyagok

Bénító vagy lefegyverzo spray-k

Radioaktív anyagok

Mérgek, fertozo vagy biológiailag veszélyes anyagok

Tuzoltó készülékek

Ez a lista nem a teljesség igényével készült


Ne feledje, hogy az utasok semmilyen körülmények között nem szállíthatnak mindenen gyulladó gyufát és eldobható öngyújtót. Ez a fedélzeti és a feladott poggyászra egyaránt vonatkozik.


Ha csomagban rendelsz postai úton az más,meg a csillámporok is!

17. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 15. - E584b61b26)
2010. ápr. 19. 20:30
Nem tudom, hogy milyen szigor van, de nekem vagy feladják postán kintről, vagy hazahozzák simán. sosem volt gond.
16. e584b61b26 (válaszként erre: 15. - E584b61b26)
2010. ápr. 19. 20:25
És nem a kézipoggyászomból hanem a feladott csomagból!!!!!
15. e584b61b26 (válaszként erre: 14. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 19. 20:24

Velem Stockholmból hazafelé a sampont kidobatták!

De biztos az amcsiba nincs ilyen szigor!Lehet h,tévedek!

14. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 11. - E584b61b26)
2010. ápr. 19. 18:17
De, feladhat, ha bontatlan, és nem több egy üveg-tégely bármi mennyisége, mint 1 liter.
13. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 8. - E584b61b26)
2010. ápr. 19. 18:15
Ez nagyon nem így van ám! Ha a us mail-lel küldi, még úgyis simán fele ár, vagy alatta. Tapasztalat. Nyilván, nem egy tégely zselét kell rendelni :)
12. Catrin89 (válaszként erre: 11. - E584b61b26)
2010. ápr. 19. 16:07
Repülővel és hozott már csillámporkat és piecinget is. Egyébként bocsi, most konkrétan Floridában vannak, de másik 2 unokatesóm is kint van, de őket nem tudom, h pontosan hol :D
11. e584b61b26 (válaszként erre: 9. - Catrin89)
2010. ápr. 19. 15:18

És mivel jönnek haza??

Mert repülőre poggyásznak se adhat fel ilyen motyeszt:SS

USÁból pláne :S

10. Catrin89 (válaszként erre: 7. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 19. 15:11

Igen erről is csak jót hallottam, de ugye itthon ez sem az "olcsó" zselék közé tartozik. De ezeknél legalább az ár mögött van is minőség! :)

Huuhhh annyira várom már, hogy én is mese szép és tartós körmöket tudjak cisnálni!!! :)

9. Catrin89 (válaszként erre: 8. - E584b61b26)
2010. ápr. 19. 15:09
Nem postán küldené, mert felváltva járnak haza a párjával. Most májusban is fog jönni ballagásra, aztán karácsonykor.... tehát eleve nagyobb tételbe kellene rendelnem. Azért köszi az infókat! :)
2010. ápr. 19. 08:57

Mire hazaküldi ugyanott vagy!:SSS

Sőt ha onnan rendelsz bármit akkor is azt hittem ki akarsz menni!Nem éri meg onnan sem küldeni sem rendelni a különbözetből kifizetnéd a postaköltséget v szállítást egyéb :SS

2010. ápr. 18. 21:35
Amerikából pl ibd-t érdemes.
6. Catrin89 (válaszként erre: 5. - 57aa4ea1e8)
2010. ápr. 18. 21:31

:( Pedig reménykedtem, h a gépek is jobb áron vannak ott. Pláne, h aukciós oldalakon is láttam külföldi új (bontatlan) UV lámpákat jó áron. Bár az nekem már meg van.

És azokról a jobb zselékről mit lehet tudni ? :)

2010. ápr. 18. 21:18
Gépeket nem éri meg kint venni, mert jóval drágább. Csak az alapanyagot. A cn nem rossz, de azért van annál jobb anyag is. :)
2010. ápr. 18. 20:58
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor azt hiszem még is csak érdemes lenne nyaggatnom az ott élő rokonom, hogy vegyen meg nekem ezt-azt. Most pl. japán manikűr szettet, és paraffin gépet szeretnék majd. Viszont szeretném minél olcsóbban megúszni, mert ugye a tanfolyamok és elég drágák :( Most csinálom az alaptanfolyamot 180000. És ugye ez nem elég ahhoz hogy jó körmös legyek. Na meg az anyagokból is sztem érdemes megvenni a drágábbat, mert hiába csinálod jól, ha az anyag rossz v.gyengébb minőségű. Zselékből én mindenképp a CN termékeit részesítem előnyben.:)
2010. ápr. 18. 14:15
sokkal.. kb fele.
2010. ápr. 18. 13:37

USÁ ban a szülőhazában sokkal olcsóbb!Pl Svédországban is olcsóbb!

Maga a szolgáltatás viszont drágább!

2010. ápr. 18. 13:34
Mennyivel olcsóbbak a műkörmös, manikűrös eszközök külföldön? (Pl. USA)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook