Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyivel egyszerűbb lenne az élet,ha nem gondolnék túl mindent. fórum

Mennyivel egyszerűbb lenne az élet,ha nem gondolnék túl mindent. (beszélgetős fórum)

12. lolita2112 (válaszként erre: 9. - 3b7856b619)
dec. 5. 03:06
rogton gondoltam.
11. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Ghost👻)
dec. 2. 10:53
engem a lábam.
10. michelle.r (válaszként erre: 4. - Apeeng)
dec. 2. 10:52
💙 Tovább adom annak, aki nekem is megtanította. Nem magamtól vagyok ilyen okos. De sokat segített ez a gondolat a könnyed élet megteremtésében.
9. 3b7856b619 (válaszként erre: 5. - Lolita2112)
dec. 2. 08:30
De. Rák a horoszkópom.
8. Ghost👻 (válaszként erre: 5. - Lolita2112)
dec. 2. 07:34
Èn vìzöntő vagyok mègis az agyalás fog a sìrba tenni. A csillagjegyeknek ehhez semmi közük.
dec. 2. 06:11
Ne gondold túl. Van ami van. Minden úgy jó, ahogy van.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - 3b7856b619)
dec. 2. 05:59
Sokkal, úgyhogy ne tedd. Szerencsére én mindig lesz@rom típus voltam. ( egy kivétel van a fiammal kapcsolatos dolgok). Férjemet van hogy fel is idegesíti ez hogy amin változtatni nem tudok azzal már nem is foglalkozok. Elfogadom és megyek további. Olvastam nem rég egy ideig itt egy naplót. Abba is hagytam mert annyira fel tudot idegesíteni a sok felesleges túlgondolása. Olyan dolgokon filózott hogy hihetelen….
dec. 2. 01:24
nem rak csillagjegyu vagy veletlenul?mert azok ilyen aggodosak!
4. apeeng (válaszként erre: 3. - Michelle.r)
dec. 1. 19:35
pontos definíció, nálad a pont!
dec. 1. 19:32

Ez így van van. A gondolkodás az élet megrontója 🙃 Agyon tudnám ütni, aki először kimondta, hogy jobb félni, mint megijedni. Nagyon jó lehet egy életen át félni valamitől, ami nagy valószínűséggel soha nem következik be. Viszont folyton valami hiányon/félelmen/betegségen/katasztrófán tartja a figyelmet.


Soha semmitől ne félj, ne aggódj, csak légy körültekintő.

2. apeeng (válaszként erre: 1. - 3b7856b619)
dec. 1. 19:14

hát az pont nem baj...nekem az jön le, hogy a túlgondolás az aggódás egy igen barátságos formmája..ugyanis nem érhet meglepetés.


Gondolj csak túl mindent, legfeljebb válts lájtosabb aggódásra...

dec. 1. 19:10
Állandóan túl gondolom a dolgokat,bármi is legyen az.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook