Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? fórum

Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2011. jan. 6. 19:01

eleg sok konyvet rendeltem toluk,es visszakuldtem a boritekokat ,de soha sem nyertem

jo fel eve abbahagytam.

2011. jan. 6. 18:39
A Reader's Digest "nyereményjátéka" a nagy ÁTVERÉS!!! Nekem küldtek először egy beetető levelet hogy nyertem,utána küldtek egy értéktelen könyvet,utána egy számlát a könyv áráról,majd egy újabb késedelmi kamatokkal növelt számlát egy pénzbehajtó cég aláírásával.Soha semmit nem rendeltem meg nem írtam alá ,és nem küldtem vissza!Úgy sikerült őket leráznom hogy felhívtam őket telefonon hogy a címzett volt szomszédja vagyok, és az ő nyilvántartásukban szereplő név tulajdonosa meghalt,és amennyiben újabb fenyegető levelet küldenek ,átadom a rendőrségnek.Ez kb. 1 éve történt azóta nem küldtek számlát,és levelet.A szomszédoktól tudom hogy újra küldik a "nyereményközlő" átverő leveleiket.Dobjátok a szemétbe,de tépjétek apró darabokra nehogy összeálljon ,és elküldődjön!
2011. jan. 6. 14:23

A telefonkönyvből találomra is kiolvashatnak címeket, de gyakoribb hogy ezek a cégek adják veszik egymás között a névlistákat. Interneten is sok "adatgyűjtős" alkalmazás fut.

Csak úgy lehet ellenük védekezni, ha az ember vigyáz az adataira, nem adja ki ha nem szükséges, és a telefonszámait is titkosítja

2011. jan. 6. 14:20

Csudába,kellett nekem itt fórumozni:OO

Most hívtak telefonon,valami edényeket nyertem.

Menjek be a Váci úti üzletükbe.Termékbemutató.

Közöltem velük,hogy nekem többe kerül a benzinem oda,mint az a nyavalyás valami ,amit nyertem.

Kérdőívet töltöttem ki az Europarkban.

Többet senkinek nem állok meg-elegem van a tolakodó emberekből.:DDDDDDD

2011. jan. 6. 13:26
Én nem szoktam kapni leveleket.
2011. jan. 6. 13:25
Nyilván sokan rendelnek tőlük, különben nem küldenék a gagyi leveleiket.
79. pteri
2011. jan. 6. 13:23
Én soha semmit nem rendeltem, de mindig küldik a nyerős borítékokat. Már többször költöztem, mégis mindig tudják a címem. HONNAN? A nyugdíjbiztosítós tájékoztatót a szülei címére küldték, pedig a munkaügyön már többször, több új címem lejelentettem, ezek honnan frissítik az adatbázist, hogy jobban nyomon követnek?
78. tixtina (válaszként erre: 77. - Monstro)
2011. jan. 6. 13:16

Most jöttem haza,és mit találtam a postaládámban??

Nem nehéz kitalálni-A Mester kiadó újabb próbálkozása.

Most egy Mozart lemezt -bemutató cd-t küldtek.

Persze,pont az arany hangjegyet kaptam,minő szerencsém van,hogy hozzájutok -gondolom potom áron,egy 10 ezer forintos kezdőcsomaghoz.

Remélem,ha a kukába dobom,nem jönnek majd a fizetési felszólítások,hogy nem mondtam le valamit telefonon náluk.

77. monstro (válaszként erre: 70. - Tixtina)
2011. jan. 6. 10:37
Az hagyján hogy küldik, annó én is rendeltem fözős kártyákat, de alid tudtam lemondani...kb fél évembe tellett mire hajlandóak voltak felfogni hogy nem kell!!!!! Most visszaküldtem a Nem borítékot:)) mert persze elköltöztünk, de érdekes módon itt is megtaláltak minket. Mondm is a férjemnek sokszor nem jó hogy a-val kezdődik a neve, mert így tuti mindenhol elsőre találják meg:))
76. tixtina (válaszként erre: 59. - Cobranco)
2011. jan. 5. 20:05

Nagyon jó válasz.:)))))

Van még egy jó pár ehhez hasonló cég-ugyanezen,vagy hasonló módszerrel eteti a jó népet.

Nem kell messzire menni.Mester kiadó.

Felhívnak havonta egyszer,hogy rendeljek-és csodálkoznak,hogy nemet mondok.

Meg is indoklom szépen-nem fogom a végtelenségig fizetni a kártyákat,amiket havonta küldenek.

Megjegyzem,minimum havi 3 ezerért.

Aztán mellékelnek egy mappát,amibe jó sok kártya fér.

Egyszer a férjem 5 évig kapta a kártyákat,és még mindig nem telt be a doboz.Kiszámolta,több százezer forintot fizet ki a végére.

Ezt úgy hívják rablás-finomított kivitelben:DDDDDD

75. 3265084553 (válaszként erre: 71. - 8625c5bd9b)
2011. jan. 5. 14:53
Feszegetik a határokat. Trükös megfogalmazások, apróbetűs részek stb. Reklámnál mindig azok az apróbetűs részek tartalmazzák a lényegi információt, amit a nyugdíjasok már szemüveggel sem tudnak elolvasni.
2011. jan. 5. 14:53
Mindenkinek jól jönne:))
2011. jan. 5. 14:51
:D túl sok nyereményről nem számoltatok be! pedig reménykedtem, annyira jól jönne az a 30 milla amit ígértek! És plusz a Passát :-)
2011. jan. 5. 14:50

Sok mindent meg lehet tenni,és meg is tesznek-de máshol is.

Rengeteg a naiv ember.Az emberi hiszékenységre mennek.

Nem kell nagyon messzire kanyarodnunk.

Aukciós oldalakon milliókkal húztak le embereket.

Egy fórumozó írta a témához,szó szerint idézem

"Ha azt írnám az aukciómhoz ki,hogy átverlek barom,akkor is bedőlnének."

Sajnos ez a nagy igazság.

2011. jan. 5. 14:46

Felmerül bennem a kérdés, hogy nem merítik ki ez a "vásárlók megtévesztés" fogalmat?


Hogyhogy ezt még megtehetik?

2011. jan. 5. 14:44

Férjem évtizedekig rendelt tőlük.

Jók nagyon a könyveik,de marha drágák.

Meg kell mondjam-egy rakás kulcsot kapott-kínai vacak ajándékokat,amiket az ócskapiacon fillérekért be lehet szerezni.Nevetséges:D

Aztán a párom tudta nélkül-mindig a kukába dobtam a postájukat.Azóta nem küldik:D

69. Niké.. (válaszként erre: 68. - Annaluca)
2011. jan. 5. 14:43
Naja,legalább valami hasznod is származik belőle.:D
2011. jan. 5. 14:41
Ez jó kérdés, erre én is kíváncsi vagyok! Pont tegnap "nyertem" én is. Ma jó volt gyújtósnak :)
67. tixtina (válaszként erre: 64. - 3265084553)
2011. jan. 5. 14:40

Azt már szerintem mindenki kapott,aki "levelezett"-azaz rendelt már tőlük.

Jönnek rakásra a levelek tömkelege -Mint megbecsült stb.ügyfélnek.

Üzletpolitika.

Nehogy már bárki is elhiggye,milliókat lehet nyerni.

Kérem szépen,tessék a földre szállni-Ezt most általánosan mondom:DDDDD

2011. jan. 5. 14:39
:D Egy elfoglaltságnak jó ha nincs fontosabb dolgod.:P Komolyan venni nem érdemes.:D
65. 8285925b39 (válaszként erre: 64. - 3265084553)
2011. jan. 5. 14:38
Ki nem kapott? :DD
64. 3265084553 (válaszként erre: 60. - Szisza13)
2011. jan. 5. 14:37
Én már slusszkulcsot is kaptam postán.
63. 3265084553 (válaszként erre: 60. - Szisza13)
2011. jan. 5. 14:36

A kérdést inkább úgy kellett volna feltenni hogy:

van-e olyan aki NEM nyert READER'S DIGEST -tel?

2011. jan. 5. 14:36
Jézusom, ez még mindig létezik?
61. kotheo
2011. jan. 5. 14:35
Vas megyében nem nyer még senki az biztos
2011. jan. 5. 14:34
Mindig küldik, de még sosem küldtem vissza, mert hülyeségnek találtam. Nyert már vele valaki?
2010. dec. 8. 17:37

Ezt a levelet küldtem el nekik ma:


Tisztelt Szerkesztőség!


Évek óta kapom önöktől a különböző sorsolási boritékokat.A szisztéma ugyanaz,először a beetetö levél,majd a főlevél,melyben a csillagos eget is beigérik nekem,csakhogy rendeljek már valamit.Mindig érdeklődve olvasom mi újat találtak már megint ki és látom az önök tárháza kifogyhatatlan.Ha az összes ajándékot összeadnám, a végösszeg felérne egy kisebb ország költségvetésével.persze mindenki tudja,hogy ezt a befirolt vásárlók fizetik meg.

A szigorú kiiválasztás,mellyel a megyéből "csak" én kerültem be/megjegyzem a lépcsőházban rajtam kivül még öten kaptak ilyen boritékot/ még örülhetnék is,ha nem tudnám,hogy ez is a beetetés része.

Vajon azt is miért találtam ki előre,hogy a mellékelt slusszkulcs pont a lgdrágább autohoz tartozik.Nyilván a Mazda Rx-8-asból túl sok van raktáron és a 27 milliós terepjárókat sincs hol tárolni./primitiv relkámfogás/

A expresszdij:Dombon ülő vadászkutya legyek,ha nem tudtam előre,hogy a lekaparandó matricák pont a Jackpotot fogják kiadni./akár ügyes trükk is lehetne.de inkább szánalmasan átlátszó/

A boritékban található anyagból egy komplett marketing szemesztert lehetne inditani.

Személyes véleményem az,bár az ötlet jó,a sok hivatalosnak látszó bla-bla csak a szerencsétlen tudatlan emberek megtévesztésére szolgál.

A felháboritó az egészben az ,hogy önök fenntartják a választási lehetőség látszatát,hogy aki NEM-el válaszol,az is nyerhet./ami szerintem teljes képtelenség/.

Természetesen küldjék csak tovább a reklámanyagokat,költsenek csak rám/rendelni persze továbbra sem fogok/,de alig várom már,hogy megint röhöghessek egy jót,hogy milyen sületlenségekkel próbálják hülyiteni a jónépet.


Végezetül mellékelem a NEM válaszboritékot,minden önök által kért dokumentummal együtt,bár tudom,a nyerési esélyem kisebb,mint Rajk Lászlónak volt a kommunista vérbiróság elött.


Üdvözlettel és sok sikert a munkájukhoz egy lelkes rajongó

2010. okt. 31. 13:50
nekem küldtek egy bemutatókönyvet, de én nem rendeltem továbbit, rá pár hétre mégis küldtek egy másikat, természetesen egy rakat papírral, hogy én vagyok a nyertes... és azt egyből kivágtam a kukába. most nem rég meg küldtek egy csekket, h elfelejtettem kifizetni a könyvet, amit rendeltem. de könyörgök, nem is rendeltem!! írtam nekik e-mailt, hogy töröljenek ki az adatbázisukból, és különben is én nem rendeltem tőluk (soha) semmit, akkor minek fizetném ki. várom a válaszukat...
57. 98b0da4715 (válaszként erre: 39. - Ottikám)
2010. aug. 25. 23:25
Gratulálok...
56. Berillke (válaszként erre: 55. - Bobe2)
2010. aug. 25. 12:19

Hát ez tényleg gáz.

Valójában jót tényleg nem nagyon hallottam még egyikőtöktől sem. Na jó, vitatkozás után egy kis cash azért nem rossz :-))


(Nagyon édesek egyébként a kutyusaid :-))

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook