Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? fórum

Mennyire valósak a Reader's Digest nyereményjátékai? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. dec. 4. 11:29
Valaki tudna tanácsot adni,mit tegyek?
2012. dec. 4. 11:27
Valamikor, rendeltem a nyeremény játák miatt de a könyvet nem vettem át. már többször felszólitottak,hogy fizzesek ki x összeget de nem fizetem mivvel nem vettem át arendelést.Most jogi utra terelik az ügyet,micsináljak? az öszeg 14ezer kb ,kitudja hová kel menni a tárgyalásra,és ha pertnyernénk is azt mondták az utazást a munkanap kiesést stb,polgári peres eljárásban követelhetem.
2012. jún. 11. 19:30
Több szazezer ft ert
2012. jún. 11. 19:30
Én inkabb nyerni akartam volna valami pénzösszeget de az nem sikerült eddig de nem is hiszem el hogy akarki megnyerheti ezt az összeget olyna is aki nem rendel Szerintem max csak az nyerhet aki rendel többszaz millio ft ertekben tölük.
2012. jún. 11. 18:18
Nem tudm hogy a readers digest ujsag hany példanyban jelenik meg havonta pontosan van rola vlami adat? Illetve arrol hogy myieln tarsadalmi csoportok olvassak föleg? nyugdíjasok az értelmiseg vagy a 8 általanost vegzettek? Kik?
2012. jún. 11. 18:16
Nekem egy Törökorszagi uatat is küldtek hogy mehetek 30 ezer Ft ert es 15 Euro biztosítasert nyaralni, de iylen Törkorszagi utak voltak a Blikk nőkben a Kiskegyedben meg a Észak Magyarorszagban is. Az év elejen küldtek egy pénztarcat meglepetesajandeknak is mert januarban megrendeltem a a Readeer s digest ujsagot nem vartam vle a nyarig
139. hamyka
2012. jún. 10. 01:45

Ja és ráadásul telon marha nehéz öket elérni, én jó párszor jártam ugy hogy akkor vették fel a telot mikor már a vége fele járt az egyenlegem a mobilomon, és jó párszor jártam ugy hogy mehettem a boltba hogy feltölthessem a kártyámat lovéval hogy vissza tudjam öket hívni,


Én azt mondom:


Soha többet readers digest :D


ha keresnek kivágom öket az ablakon :D

138. hamyka
2012. jún. 10. 01:42
szerintem max az nyerhet aki rendel tölük 50 vagy 100 millio ft értékben, nah de ki tudja ezt megfizetni? :D :D
137. hamyka
2012. jún. 10. 01:40

Tudjátok az a baj a readers digestel hogy elöször küldik az ugymond ,,beetetö levelet hogy rendelj már valamit tölük és aztán ha nem tudod fizetni akkor leszel aztán igazán bajba.....


olvastam a neten hogy valaki vagy 150.000 ft értékü adosságot hallmozott össze, nah én sose hoztam ösze ennyit :D


hülyítik az embereket hogy rendelj,rendelj és aztán semmitsem adnak.........

136. hamyka (válaszként erre: 128. - Slipknot)
2012. jún. 10. 01:35

ne foglalkozz a readers digestel, és a nö ki bökte a telefonban hogy sokan vissza mondják... na vajon miért??


Én anno rengeteget rendeltem tölük, ill pár dolgot, de sose nyertem tölük semmit pedig nagyon kéne az a nyavalyás pénz... nah de kinek nem? :D :D


én akkor hagytam abba mikor kérték számlaszámot hogy nah majd arra küldik a pénzt ha nyerek.....


most gondoljatok bele:


ha olyan számlaszámot adtok meg amin rajta van minden pénzed, jövedelmed, még azt is elképzelem róluk hogy valamilyen úton modon leveszik az összes pénzt, nah én itt hagytam abba, és többször is kértem a törlésemet a rendszerböl!!!! a legutobbi esetben vagy 6000 ft-ot költötem telóra, ill vagy 3000 ft-ot a postára, vissza küldtem nekik mindent, azóta nem kerestek és ne is keressenek :D :D


elegem lett belölük :D :D

2012. jún. 7. 09:56
Nkem amult heten küldtek egy képeslapszerű kártyát amiben az áll hogy 5 vagy 7 napon belül valami meghívó érkezik a valami sorsolason valo ráészvételre
134. Guruljka (válaszként erre: 125. - Badonyimariaeva)
2012. jún. 7. 08:51

Anyukám erndelt tőlük könyveket. Szépek és jó minőségűek, de a tartalom sokszor csak felületes.

Nekem is küldözgetnek kecsegtető leveleket, mondván hogy szuper jó ügyfelük vagyok.

Ez érdekes, mert az előfizetést két szám után megszüntettem, azóta sem vettem, se nem rendeltem tőlük véletlenül sem. Milyen a rossz ügyfél akkor?

Nem küldöm vissza a borítékot, elküldik mailben ugyanazt, akkor szépen beikszelem sorra, hogy nem.

Ha netán mégis kisorsolnának, feltétlenül elmesélem! :D

2012. jún. 7. 08:51
Pont tegnap kaptam borítékot.
2012. jún. 7. 08:46
Semennyire. A héten kaptam valami csomagot, egyből landolt a kukába.
131. slipknot (válaszként erre: 39. - Ottikám)
2012. jún. 7. 08:45

Mit nyertél és hanyszor? Hogy lehet nyerni uatazast 300 ezer ft ért? éN csak a főnyereméynröl halok meg a gyorsasagi különdíról meg a RD újságban van valami igaz történetek címszó alatt meghirdetve valami nyereményjatek amin 25 000 ft ot lehet nyerni meg ezt láttam a pályazatfigyelőn is meghirdetve. Én egy törökoszagi uatat nyertem amire csak areptéri illetéket kell kifizetnem 30 ezer ft rts em. Meg valami 15 euros biztosítast.

A 300 ezer ft ert utata azt h lehet megbnyerni :?

2012. jún. 7. 07:36
Egyesek véleménye szerint ezeket a könyveket nem az éretelmiség olvassa.
2012. jún. 7. 07:33
Nekem küldtek egy Törökorszagai yneremenyutat amihez csak a 29 700 ft repülőteri ileteket kell kifzetni meg a 15 euro biztosítast. Iylen Törökorszagi nyereményutakat a kiskegyedbe az Észak Magyarorszagba és a Blikk Nők konyhajaba is belepakoltak. Ott azt hiszem 49 900 ft töl kezdödtek az arak. tehat nem telejsen ugyanazokkal a feltételekkel lehetett utazni Törökorszagba de valami hasonloval.
2012. jún. 7. 07:31
Én azt akarom megkérdezni hogy valaki elhiszi-e azt hogy úgyislehet ynerni hogy valaki a nem válaszborítékot küldi vissza nekiK? Én enm hiszem azt hogy azokkal a "nyerőszámokkal" amelyeket kiküöldenek valóban lehet nyerni. Ha valaki megynberi azt a most 77 000 000 Ft ot vagy 50 et mikor mennyit ígérnek az nem hisezm hogy oylan ember lehet aki nem rendelt tőlük se4mmitsem . Miért adnák oda azt az öszeget egy olyan embernk aki a nem válaszborítékokat küldözgeti vissza nekik állandóan. Szerintem azt csak oylan ynerheti meg aki folyamatrosan nagyobb tételben rendel tőlük könyvket meg ujsagokat meg gyogyszereket meg mittom én hogy még miket arulnak.
127. hamyka (válaszként erre: 125. - Badonyimariaeva)
2012. máj. 9. 19:24

sajnos igen, drágák a könyvek....


én vettem tölük ilyen q10-t vagy mit, majd 8000 ft volt vagy 7000ft volt már nem emlékszem :( :(

2012. máj. 3. 18:04
Kamu
2012. máj. 3. 18:03

Semennyire!


Nekem is küldözgetik a leveleket, hogy ha rendelek, nyerek.

Még az elején rendeltem is könyveket, de már nem foglalkozok velük.

Igaz szépek és jók a könyvek, de nagyon drágák!!

124. hamyka (válaszként erre: 123. - Nagymacika)
2012. máj. 3. 15:45

aham értelek...


Nem mondom azt hogy nem kell vigyázzni......


De megbántani se akarok senkit... És tulzásokba sem akarok essni.......



Jelszavam:


Fö az ovatosság :D

2012. máj. 3. 14:30
Én nem hiszek bennük,mindig küldtek leveleket ,hogy ezt nyertem meg azt nyertem ,de nem foglakoztam velük.
122. hamyka (válaszként erre: 121. - Hamyka)
2012. máj. 3. 14:19

javitás:


Nem a tévében ment tönkre az utazási iroda, hanem ugy mondták hogy tönkre ment az utazás iroda, de szerintem ugy is értitek :D :D

121. hamyka (válaszként erre: 119. - Kerimano)
2012. máj. 3. 14:18

Hát ha a többiek tudnak itt segíteni..


Én a háttérböl figyelek hogy mit írnak a többiek, és ha tudok hozzászolok és segítek...


Hidd el nagyon szívesen adnék tanácsot, de tényleg nem tudom hogy csinálják illetve hogy hogy is megy ez...


sajna a mai világban nagyon sok az átverés....


pl: Anno a tévében az egyik utazási iroda tönkre ment, de jo ajánlattal hívogatta a sok-sok ügyfelet hogy nah gyertek utazzni, asszem ök még szerencsésnek mondhassák magukat mert nem szálltak fel a repülöre... de olyan is elöfordult már hogy a repülö téren ragadtak az emberek mert törölték a járatot, vagy hogy mert tönkre ment az adott repülö társaság.... és mondták a tévében hogy probálnak a sok-sok magyarnak segíteni haza jutni...


sehol se jó..... ha az ember a 4 fal közt van akkor ki mozdulni akar, ha viszont oda van bulizzni,társaságban van akkor pedig alig várja hogy haza érjen....


szerintem ebben egyet érthetünk :)

120. hamyka (válaszként erre: 119. - Kerimano)
2012. máj. 3. 14:13

Szióka :)


Örülök hogy írtok, bár a fórum témát nem én nyitotam...


Fuu, fogalmam sincs hogy csinálják, nekem küldtek ( nem most hanem mikor benne voltam) olyan papírt hogy ingyen utazás, de a levél végén ott volt hogy 29.990 ft, nem tudom mi mondjak rá, ahogy érzitek, jónak lássátok.. nem akarok se hülyeséget mondani se rosszat....

2012. máj. 3. 10:04

sziasztok

Tudtok valamit, hogy szerveznek Török országi utazást? Volt már ilyen? Anyukám akarna menni a barátnőjével, de nem tudunk róla semmit.

118. hamyka
2012. ápr. 22. 10:18
sehol senki? :D
117. hamyka (válaszként erre: 116. - Hamyka)
2012. ápr. 14. 18:34

javitás:


akkor nyernél/ill nyernénk náluk meg azt a sok pénzt ha anyit elköltenél/elköltenénk náluk :D

116. hamyka (válaszként erre: 73. - Szisza13)
2012. ápr. 14. 18:33

na ja nekem is jol jönne de csak álo marad :(


szerintem max akkor nyernénk meg azt a sok pénzt ha anyit elköltesz nálunk könyvekre meg egyebekre, de ez igy nem korrekt :( :(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook